Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Jan Tichý (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1962)
Prolínání
Položka č.: 330Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tužka, sololit, 1996, 90 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 96, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Matěj Motyčka (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1960)
Kabaret
Položka č.: 329Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ramon Moscardó (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1953)
Na Karlově mostě
Položka č.: 328Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Výtvarné umění (212. Aukce))
Gift to Beatles
Položka č.: 327Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Kotrba (Výtvarné umění (212. Aukce))
Konstantin Karenin a Karel Gott
Položka č.: 326Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Apacidis (Výtvarné umění (212. Aukce))
(2003)
Vlny lidskosti
Položka č.: 325Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Apacidis (Výtvarné umění (212. Aukce))
(2003)
Mord
Položka č.: 324Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Jiran (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1975)
Dívka v klobouku
Položka č.: 323Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/12, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japons…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Jiran (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1975)
Léto u vody
Položka č.: 322Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1932-2019)
Kompozice I
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 45 x 30 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1932-2019)
Kompozice III
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 42 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1932-2019)
Kompozice II
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kupka (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1871-1957)
Amorpha, dvoubarevná fuga
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
barevný lept, 1913, 14,5 x 22 cm, sign. LD Kupka, rám, nabízené dílo pochází ze stejného roku, kdy Kupka vystavil na Podzimním salonu v Paříži abstraktní díla Amorfa, Dvoubarevná fuga a Amorfa, Teplá chromatika. Série těchto maleb a paralelních studií jsou výsledkem Kupkova dlouhodobého směřování od…
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Massimo Salvadori (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1960)
L55L7
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kyncl (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1934-2011)
Kompozice
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, kresba na reliéfně strukturovaném papíře, 1990, 40 x 29,5 cm, sign. na zadní straně F. Kyncl 90, rám, František Kyncl, významný český malíř a sochař, se narodil 21. listopadu 1934 v Pardubicích. Jeho umělecká kariéra nesla výrazný konstruktivistický rukopis a patřil mezi klíčov…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ruprecht Geiger (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1908-2009)
Geometrie
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 51 x 54 cm, sign. PD, č. 340/500
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Kratina (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1928-1999)
Geometrická kompozice
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 1972, 54 x 34 cm, sign. PD R. Kratina 72, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Klubu konkretistů, Tolerance a Nová geometrie
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
-
Jiří Winter Neprakta (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1924-2011)
Encyklopedie: Dálek
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 12 x 34 cm, sign. PN Neprakta, rám, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Winter Neprakta (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1924-2011)
Psychiatrické oddělení
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 30 x 21 cm, kreslíř, karikaturista, ilustrátor a humorista. Jeden z autorů satirického časopisu Dikobraz. Za svůj život vytvořil více jak 35 000 kreslených vtipů s širokým záběrem témat, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kája Saudek (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1935-2015)
Sniper - Zbroj Martova
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, kvaš, papír, 35 x 29,5 cm, sign. PD Saudek, adjustováno v boxu z plexiskla, Kája Saudek byl český malíř a nejznámější český komiksový kreslíř, jehož specifický výtvarný projev se stal inspirací pro další komiksové kreslíře. Inspirován americkým komiksem a pop-artem byl autor ve své době na česk…
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Jelínek (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1930)
Nadja
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 22.500 CZK (938 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
barevné křídy, 55,5 x 42 cm, sign. DU O.Jelínek
Aktuální cena: 22.500 CZK (938 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Jelínek (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1930)
Sedící akt
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tempera, kvaš, karton, 29,5 x 42 cm, sign. PD O. Jelínek, rám
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šlitr (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1924-1969)
Děti v pískovišti
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
pero, fix, papír, 1962, 30 x 40,5 cm, sign. PU Šlitr 62, rám
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šlitr (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1924-1969)
Pláž
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
fix, papír, 1960, 24 x 31,5 cm, sign. PD Šlitr 60, rám
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1930-2016)
Setkání
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 42 x 29,7 cm, monogr. PD AB, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vyčítal (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1942-2020)
Babička Boženy Němcové
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 18,5 x 28,5 cm, Text: "Já jsem si hned říkala, že jako by někdo šukal po světnici!", na zadní straně technické poznámky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu
-
Jan Vyčítal (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1942-2020)
Nečekaná návštěva
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 21 x 29,5 cm, Text: "My muset zde přistát, protože s posádkou již nebýt k vydržení, potřebovali by trochu lidského tepla-pomuckat, nebo tak něco!", zezadu technické poznámky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu
-
Jan Vyčítal (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1942-2020)
Stav ovzduší
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 20 x 29,7 cm, Text: "Vidíš tu potvoru v ovzduší, to bude určitě ta bestie kysličník siřičitej?!", Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vyčítal (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1942-2020)
Otužilci
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 9,5 x 22 cm, Text: "Čoveče, nešil tu s tou pistolkou, my tu jen s panem Vencálkem zakládáme klub otužilců!", na zadní straně technické poznámky z redakce, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu
-
Jan Vyčítal (Výtvarné umění (212. Aukce))
(1942-2020)
Nález
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24 cm, na zadní straně značeno Vyčítal, Text: "Mámo, podívej, to bych nevěřil, co se všechno válí po lese!", Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu