Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Markéta Kolářová (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
(1993)
Flétnistka
Položka č.: 591Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:28
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jaroslav Koluch (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
(1894-?)
Karpatská vesnice
Položka č.: 592Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:29
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Vladimír Komárek (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
Muž před staženou žaluzií
Položka č.: 593Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:30
suchá jehla, 19,7 x 14,4 cm, sign. DU VKomárek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Houslista,Tři sklenice (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 594Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:31
dřevoryt, 19,8 x 9, 16,9 x 8 cm, sign. PD VKomárek, sign. PD VKomárek, č. 45/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vězeň
Položka č.: 595Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:32
suchá jehla, 19,9 x 14,1 cm, sign. DU VKomárek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Listopad
Položka č.: 596Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:33
suchá jehla, 1997, 16 x 11,5 cm, sign. DU V. Komárek, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Žena, Dvojice (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 597Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:34
suchá jehla, 16,2 x 10,6, 14,4 x 10,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 42/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Hrozny
Položka č.: 598Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:35
dřevoryt, 22,7 x 31 cm, sign. DU V Komárek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Ivan Komárek (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
Ženy, muži
Položka č.: 599Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:36
koláž , 2013, 45 x 62,5 cm, sign. DU Komárek , žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Vladimír Kopecký (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
(1928-2016)
Květina s motýlem
Položka č.: 600Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:37
litografie, 64 x 32 cm, sign. LD V. Kopecký, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
(1928-2016)
Bodlák
Položka č.: 601Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:38
litografie, 64 x 35 cm, sign. PD V. Kopecký, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karl Korab (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
(1937)
Položka č.: 602Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:39
litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 95/100
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
(1937)
Položka č.: 603Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:40
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
(1937)
Lapeni
Položka č.: 604Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:41
litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 85/100
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Emil Kotrba (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
(1912-1983)
Koně
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:42
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
(1912-1983)
Věnčení býka
Položka č.: 606Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:43
dřevoryt, 27, 5 x 36 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
(1912-1983)
Hra hřebečků
Položka č.: 607Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:44
litografie, 1942, 25 x 40,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1942, č. 6/21, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Petr Kožíšek (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
(1972)
At piece of My Light
Položka č.: 608Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:45
serigrafie, 2010, 41,8 x 29,9 cm, na pravém okraji napsáno tužkou: At Piece of my Light. Petr Kožíšek 2010, v pravém dolním rohu papíru drobná světlá šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jarmila Králová (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
Modrý čtverec
Položka č.: 609Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:46
olej, plátno, 40 x 40 cm, monogr. PD JK, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Krásl (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
(1928-2004)
Chobotnice
Položka č.: 610Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:47
lavírovaná tuš, papír, 9,5 x 12 cm, pasparta, ilustrace k povídce, značeno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Daniel Krejbich (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
(1969)
Čtyřportrét
Položka č.: 611Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:48
digitální fotografie, 30 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Antonín Kroča (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
Extáze
Položka č.: 612Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:49
kombinovaná technika, běloba, papír, 1973, 20 x 28 cm, sign. PD Kroča 97, č. 72/100, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
B. Kron (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
Ancona
Položka č.: 613Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:50
lept, 1926, 25 x 34,5 cm, sign. PD Kronmich?, na papíře místy skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vojtěch Kubašta (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
(1914-1992)
Katedrála svatého Víta
Položka č.: 614Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:51
Jiří Kubíček (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
Kočka
Položka č.: 615Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:52
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Šátek I.
Položka č.: 616Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:53
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Tereza Kučerová (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
(1964)
Únava
Položka č.: 617Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:54
(1964)
Pan H.
Položka č.: 618Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:55
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Heinz Kühle (Výtvarné umění (213. Aukce) - online část)
(1909-1965)
U piva
Položka č.: 619Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:56
(1909-1965)
Víno
Položka č.: 620Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:57