Eleusis

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:44

    akvarel, papír, 1992, 30 x 21 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Na motiv Svatohubertovský

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:45

    akvarel, papír, 1981, 18,5 x 12,5 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

    Stalagmitus

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:46

    akvarel, papír, 1996, 30 x 21 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Dívá se na nás dolů

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:47

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Nalezení pokladu

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:48

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Plavba

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:49

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Fontana mystica

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:50

    akvarel, papír, 1998, 30 x 21 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Sibyla

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:51

    akvarel, papír, 1999, 30 x 21 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Chrámové okno života

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:52

    akvarel, papír, 2000, 30 x 21 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Pěst

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:53

    lept, 1984, 14 x 9 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 84, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Josef Duchoň

    Melancholie

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:54

    lept, 25,5 x 17 cm, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Novák

    Poslední dar

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:55

    linoryt, 1980, 37 x 27 cm, sign. PD Novák 80, č. 24/120

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Saska

    Hamlet - Být či nebýt

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:56

    suchá jehla, kombinovaná technika, 20,5 x 11 cm, sign. DU Josef Saska , č. 63/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Zděšení

    Položka č.: 118

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:57

    litografie, 1979, 18 x 13 cm, sign. PD Stuchlík 79, ilustrace pro AHOJ, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Příšery

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:58

    lept, 1978, 19,5 x 10 cm, sign. PD M. Stuchlík 78, a. t. , studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ivo Ševčík

    Supi se vracejí

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:59

    litografie, 1979, 30,5 x 25,5 cm, sign. PD Ivo Ševčík 1979, č. 5/20

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Petr Alois Hampl

    Ikaros, Ptačí žena

    Položka č.: 121

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:00

    2x lept, 9,5 x 16; 13 x 8,5 cm, sign. PD, č. 97/100; 48/90

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Weber

    Přízraky

    Položka č.: 122

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:01

    2 x lept, 1979, 14 x 9; 11 x 8 cm, sign. PD JWeber, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Zdeněk Bouše

    (1928-1997)

    Šílenství

    Položka č.: 123

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:02

    lept, 1988, 21,5 x 17 cm, sign. DU Bouše 88, žák prof. J. Wagnera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mika

    Nikdy více

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:03

    lept, 1989, 24,5 x 18,5 cm, sign. PD Mika Jiří 89, A.T., žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Relikvie

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:04

    lept, akvarel, 1991, 17,5 x 12 cm, sign. PD istler 91, č. 1/150, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Bezhlavý

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:05

    suchá jehla, 1978, 17,5 x 16,5 cm, sign. PD Olga Čechová 78, č. 69/70

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Vladimír Komárek

    Olivová ratolest

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:06

    linoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 57/60, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Lebka

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:07

    suchá jehla, kombinovaná technika, 1978, 26 x 19,5 cm, sign. PD Stuchlík 78, a. t. , studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Komárek

    Pod křídly

    Položka č.: 129

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:08

    lept, 18 x 11,5 cm, sign. DU V Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Vladimír Komárek

    Svíce

    Položka č.: 130

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:09

    lept, 18,5 x 9,8 cm, sign. DU V Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s lebkou, Klec

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:10

    1x litografie, 1x lept, 1968, 12,5 x 17,5; 17 x 10,5 cm, sign. V Komárek 68, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Vladimír Komárek

    Objetí, Lampa

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:11

    1x lept, 1x dřevoryt, 15 x 11; 14,5 x 9,5 cm, sign. DU V Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Petr Alois Hampl

    Zvěrokruh - Štír

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:12

    lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 4/100

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Mikuláš Lubomírský

    (1941-2009)

    Svíce

    Položka č.: 134

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:13

    lept, kombinovaná technika, 1980, 16 x 12 cm, sign. PD M. Lubomírský 80, č. 62/80

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)