Vojtěch Tittelbach
(1900-1971)
Karel Konrád: Robinsonáda
No.: 1287Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:11
Current price: 300 CZK (13 €)
Cyril Bouda
Růžena Autengrubrová: Růžová zahrádka nejmenší
No.: 1288Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:12
bibliofilie, sign. lept ve frontispise a grafická úprava C. Bouda, vydala jako soukromý tisk autorka, Praha 1930, nestr., brož., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka …
Current price: 500 CZK (21 €)
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Philippe Soupault: Negr
No.: 1289Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:13
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Václav Mašek: Nedokončený portrét
No.: 1290Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:14
bibliofilie, litografie, linoryt a dřevoryt Václav Mašek, vydal Josef Sonberg, Praha 1932, v tiráži podpisy autora, ilustrátora a vydavatele, 130 výtisků, 12 s., brož., zašpiněná obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague a…
Current price: 300 CZK (13 €)
Vladimír Sychra
(1903-1963)
Jiří Mahen: Máchova poesie
No.: 1291Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:15
bibliofilie, sign. heliogravura V. Sychra, úvodní poznámka Fr. Halas, vydal Václav Tomsa, Praha 1941, Ex. 7/300, 39 s., brož., obálka v dolní části natržená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof…
Current price: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Dřevo a květiny
No.: 1292Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:16
bibliofilie, úvod a podpis Vl. Thiele, podpis, jedenáct bar. dřevorytů a knižních značek Jar. Lukavský, Ex. 72/111, nestr., brož, obálka lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 400 CZK (17 €)
Cyril Bouda
M. Tyrš: Náš úkol, směr a cíl
No.: 1293Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:17
bibliofilie, sign. orig. dřevoryt ve frontispisu, viněta v titulu a úprava C.Bouda, studie a podpis L. Jandásek, vydavatelovo věnování a s podpisem v tiráži, tisk Kryl a Scotti, soukromým tiskem vydal Václav Janda, Nymburk 1931, pův. brož s přebalem, ex. 60/300, 32 s., velmi dobrý stav , Provenan…
Current price: 300 CZK (13 €)
František Kysela
(1881-1941)
K. Toman: Sluneční hodiny
No.: 1294Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:18
Current price: 200 CZK (9 €)
Karel Valter
(1909-2006)
L. Kundera: Vzpomínka na krajinu bez měst * Horaria
No.: 1295Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:19
bibliofilie, 4x orig. sign. linoryt Karel Valter, podpis na titulu a báseň L. Kundera, 7. sv. edice Velen, sestavil a vydal jako neprodejný tisk Dr. Jan Vykoukal, volné listy v obálce, ex. 32/90, 21 x 15,5 cm, nestr., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of the group L…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Husitská doba Mikoláše Aleše
No.: 1296Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:20
bibliofilie, vydalo VOK, Praha okolo roku 1930, 500 výtisků, ruční papír, nestr., 19 s., brož, obálka lehce zašlá jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Obrázky ze Slabikáře
No.: 1297Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:21
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Karel Svolinský
G. Keller: Romeo a Julie na vsi
No.: 1298Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:22
bibliofilie, přednostní výtisk, 4 x sign. kamenotisk K. Svolinský, úprava O. Menhart, přel. E.A. Saudek, 13. sv. edice Příběhů, v Pourově edici vydal Václav Pour, Praha 1949, volné listy v obálce , ex. R/200, suchá pečeť, 103 s., ruční maršovský papír, 21 x 13 cm, velmi dobrý stav , Provenance: An…
Current price: 400 CZK (17 €)
František Kobliha
(1877-1962)
K. Neumannová: Almanach knih dobrých autorů 1914
No.: 1299Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:23
Current price: 500 CZK (21 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Alois Chvála: Setkání s Mikolášem Alšem
No.: 1300Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:24
kniha, podpis a věnování A. Chvála, vydal upravil a vytiskl autor, Praha 1968, 100 výtisků, 16 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Jenda Rajman: Mikoláš Aleš v mých trvalých vzpomínkách
No.: 1301Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:25
kniha, napsal, svázal, vydal a podepsal J. Rajman, Rožďálovice 1939, 300 výtisků, 16 s., karton vazba, lehce odřené rohy jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Emanuel Svoboda: Rozmarné čtení o Mikoláši Alšovi
No.: 1302Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:26
Current price: 200 CZK (9 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Storchův zpěvní věnec
No.: 1303Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:27
kniha, sbírka písní národních a znárodnělých pro veselé kruhy naše, 50 ilustrací M. Aleš, vydal R. Storch, Praha 1889, 224 s., clpl. vazba, zašlé desky, některé listy zašpiněné, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Synek zachovalý
No.: 1304Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Nalezená sestra
No.: 1305Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:29
kniha, soubor osmi kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha, clpl. vazba, 37 x 27, lehce zažloutlé listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Bude vojna bude
No.: 1306Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:30
kniha, soubor sedmi kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha 1902, clpl. vazba, 37 x 27, skvny na vazbě, lehce zažloutlé listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Sirotek
No.: 1307Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:31
Current price: 600 CZK (25 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Sirotek
No.: 1308Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:32
kniha, soubor šesti kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha 1902, druhé vydání, brož, 37 x 27, obálka při okrajích poškozená, zašpiněná, zažloutlé listy, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
No.: 1309Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:33
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Ludvík Jehl: M. Aleš v Plzni
No.: 1310Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:34
Current price: 250 CZK (11 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Václav Říha: Alšovy pohádky
No.: 1311Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:35
kniha, výběr českých národních pohádek s ilustracemi M. Alše, Dědictví Komenského, Praha 1911, 67 s., poloplátěná vazba, prasklá vazba, odmatané listy, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Plzeňská sgrafita
No.: 1312Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:36
Current price: 200 CZK (9 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Rodinné kresby
No.: 1313Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:37
Current price: 250 CZK (11 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Ze života a pracovny mistra Mikoláše Alše
No.: 1314Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:38
Current price: 250 CZK (11 €)
Arno Nauman
(1887-1959)
Stanislav K. Neumann: Kniha lesů, vod a strání
No.: 1315Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:39
Current price: 400 CZK (17 €)
Jiří Langer
(1894-1943)
Zpěvy zavržených
No.: 1316Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:40
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids