-
Adolf Born
(1930-2016)
Setkání
No.: 104Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 42 x 29,7 cm, monogr. PD AB, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Postava II
No.: 312Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. PU Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Postava I
No.: 311Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. LD Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Hilská
(1953)
Rozkvetlá mez
No.: 303Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Strom mezi domky
No.: 285Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kvaš, papír, 1961, 47 x 64 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVÚ, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Štursa
(1880-1925)
Akt
No.: 68Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 1918, 37 x 28 cm, sign. PD Jan Štursa 1918, rám
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tichý
(1896-1961)
Dáma s chrtem
No.: 25Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1947, 16,5 x 12,3 cm, sign. LD Tichý 47, rám, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Velíšek
(1963)
Řezník
No.: 213Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2023, 28 x 23 cm, sign. DU Martin Velíšek 2023, č. P/V
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Chrám sv. Marka v Benátkách
No.: 144Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 29,5 x 34,5 cm, sign. PD J.Stretti-Zamponi, rám, značeno v desce PD J.Stretti-Zamponi, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Raiser
(1935)
České ženy na Jadranu
No.: 257Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajímal. Většin…
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Kompozice
No.: 302Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spol…
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Veronika Rejfířová
Noční rej
No.: 318Auction price: 6.700 CZK (280 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.700 CZK (280 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Surrealistická kompozice
No.: 79Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1995, 56 x 43 cm, sign. PD Liesler 95, rám, č. 2/110, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Na talíři
No.: 38Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tisk na porcelánovém talíři, 26 x 26 cm, na zadní straně značeno Rosenthal, Künstlerplatzteller č. 26, Jiří Kolář a tištěná signatura Koláře, Aantiqari.at Radhošťská, , the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Merta
(1952)
Slum
No.: 8Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 2003, 45,5 x 35 cm, sign. PD Jan Merta 03, rám, č. 58/100, Autor patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Nikl, Antonín Střížek, Jiří David nebo Tomáš Císařovs…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Málek
(1937-2021)
Bez názvu
No.: 6Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
strukturální grafika, 1963, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD Málek 1963, rám, č. 40/55
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Liliana Maftei
(1954-2009)
Zátiší
No.: 253Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 44 x 60 cm, sign. PD Maftei Liliana, rám
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Hlubuček
(1928)
Poušť Gobi
No.: 252Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 69 x 99 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Šárovec
(1977)
Album 38
No.: 310Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Vozáb
(1948)
Abstraktní kompozice
No.: 305Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 65 x 88 cm, sign. PD Vozáb, rám, vzadu štítek z Díla, disciple of Prof. Q. Fojtík and J. V. Hnízdo at the School of Arts and Crafts in Prague
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Chaloupka
No.: 147Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
barevný dřevoryt, 41 x 53,5 cm, sign. PD B. Jaroněk, rám
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Gemrot
(1983)
V hlubině
No.: 207Auction price: 5.600 CZK (234 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2013, 27,5 x 50,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2013, rám, č. 105/140
Current price: 5.600 CZK (234 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petra Hřivnáčová
Kobyla
No.: 309Auction price: 5.600 CZK (234 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.600 CZK (234 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Matěj Motyčka
(1960)
Kabaret
No.: 329Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Slíva
(1947)
Café Horoskop
No.: 199Auction price: 5.300 CZK (221 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 42,7 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 2/60, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 5.300 CZK (221 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
U televizoru
No.: 44Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 20,1 x 29,6 cm, sign. PD Renčín, dole text: Čest práci! To býval dřív pozdrav. Takové dnešní čest penězům!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Nová doba
No.: 43Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 19 x 29,6 cm, dole text: Teď už je nezajímám. Ale odposlouchávali mě dřív i na zaáchodě., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Nepřátelé globalizace
No.: 42Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 19 x 29,5 cm, signatura vpravo dole zabělena redakcí, dole text: Pane jo! Odpůrci globalizace ti právě demolují auto. Ještě štěstí, že jsi také nepřítelem globalizace., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Pohybem ku zdraví
No.: 41Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 23 x 30 cm, na zadní straně značeno razítkem DIKOBRAZ, dole text: Lékař nám předepsal pohyb, tak se koukáme, jestli jsou sršně doma..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
V pohybu
No.: 30Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 2010, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský, rám, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED