Maskovaní muži
Položka č.: 269872Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:45
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ex libris E.M.W.
Položka č.: 269873Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:44
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ex libris
Položka č.: 269874Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:43
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
To je asi Nadjenka
Položka č.: 269877Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:42
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ex libris Mudr. Věry Langrové
Položka č.: 269878Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:41
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Lví pár
Položka č.: 269879Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:40
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ex libris Judr. Hillerbrand
Položka č.: 269880Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:39
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Svatý Šebestián
Položka č.: 269881Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:38
litografie, 1968, 4,5 x 8,6 cm, sign. LD Liesler 68, Ex libris Arch. Šebestián Zelina, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Položka č.: 269882Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:37
litografie, 1962, 8 x 5,3 cm, sign. PD Liesler 62, Ex libris P. Peister, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Maškarní
Položka č.: 269875Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:36
litografie, 1989, 9 x 7,8 cm, sign. PN Liesler 89, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Váhy
Položka č.: 269876Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:35
litografie, 1989, 11,7 x 7 cm, sign. LD Liesler 89, Ex libris W. Humplstotter, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Smrtka
Položka č.: 281877Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:09
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Zlatý skarabeus
Položka č.: 280687Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2024 16:08
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Faust a Markéta
Položka č.: 279359Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:56
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Hlava ženy
Položka č.: 279357Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:52
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dva obličeje
Položka č.: 279356Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:50
propiska, papír, 1999, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Liesler 19.1.99, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Exlibris M. Horníček
Položka č.: 280234Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:26
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Stefan Zweig: Královská hra
Položka č.: 276577Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 16:56
kniha, 6x barevných sign. kamenorytin a obálka J. Liesler, vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1948, 3300 výtisků, 125 s., brož., obálka při okrajích poškozená, drobné skvrny, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Holla…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Položka č.: 274078Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:48
litografie, 1977, 12,5 x 8 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Momment Dali na břehu moře
Položka č.: 273745Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 11:55
litografie, 1977, 70 x 52 cm, sign. PD Liesler 77, č. 23/90, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Pod Karlovým mostem
Položka č.: 267289Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 19:22
litografie, 35,2 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, mírně zažloutlý papír grafiky i pasparty, rám mísrty odštípnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Diamant
Položka č.: 268986Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:28
lept, 1982, 15,5 x 9,5 cm, sign. DU Liesler 82, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Půlnoční
Položka č.: 268741Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:23
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Kuchtík
Položka č.: 268702Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:44
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Dívka s míčem
Položka č.: 249630Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 20:40
litografie, 1979, 17,5 x 9,7 cm, sign. DU Liesler 79, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Mušličková Madona
Položka č.: 249633Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:56
litografie, 1986, 16,6 x 8,3 cm, sign. DU Liesler 86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu