Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž se džbánem
No.: 276335Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:54
uhel, papír, 19,7 x 10,2 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž s knírem
No.: 276334Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:53
uhel, akvarel, papír, 6,8 x 6,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Milá tvář
No.: 276333Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:52
uhel, papír, 8,1 x 7,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Nervózní muž s kabátem
No.: 276332Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:51
uhel, papír, 17,8 x 9,5 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž s kabátem a palicí
No.: 276331Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:50
uhel, papír, 16,8 x 9 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž a žena
No.: 276330Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:49
uhel, papír, 16 x 10,9 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž z profilu
No.: 276329Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:48
uhel, papír, 16,6 x 9,7 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Spokojený muž
No.: 276328Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:47
uhel, papír, 17,2 x 9,3 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Křížek
No.: 276327Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:46
uhel, papír, 20,3 x 15,6 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž z profilu
No.: 276326Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:45
uhel, papír, 18,1 x 8,1 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Spokojený muž
No.: 276325Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:44
uhel, papír, 19,1 x 10,5 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Spokojený muž
No.: 276324Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:43
uhel, papír, 17,4 x 8,1 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Spokojený muž
No.: 276323Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:42
uhel, papír, 17,2 x 9,4 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž s houslemi
No.: 276322Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:41
uhel, papír, 20 x 10,3 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž na židli
No.: 276321Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:40
uhel, papír, 20,9 x 13,1 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Hospodyně s klíčem
No.: 276320Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:39
uhel, akvarel, papír, 23,2 x 12,4 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Hrabání sena
No.: 276319Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:38
uhel, papír, 20,1 x 15,4 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Stavení na kopci
No.: 276318Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:37
uhel, papír, 12,4 x 19,7 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Harmenszoon van Rijn Rembrandt
(1606-1669)
Hlavy
No.: 276274Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 16:53
mědirytina, 14,2 x 12 cm, značeno LD Rembrand f. a PD J. G. Hertet exc., skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Konvolut 6 grafik
No.: 276251Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 16:30
2x litografie, 2x serigrafie, 2x linoryt, 1977, 7,7 x 6,8/ 11 x 9,3 cm, 4x sign. DU J. Kaiser, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Herbert Kisza
Konvolut 2 grafik
No.: 276243Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 16:22
2x lept, akvatinta, 1984, 11,2 x 8,3/ 11,8 x 8 cm, vše sign. PD H. Kisza 84, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Zemina and Fisarek
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Karel Šafář
(1938-2016)
Zuzana
No.: 276173Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 15:12
8x sign. suchá jehla K. Šafář, 1988, 20 x 14 cm, č. 38/90, osm volných listů v koženém pouzdru se zlaceným raženým titulem a autorovou ilustrací, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z.…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Maxmilián Švabinský
Amor a dívka/Pozvánka na výstavu SVU Mánes
No.: 276163Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 15:02
2x litografie, 1932, 11 x 7 / 12 x 17,5 cm, 1x sign. PD MŠvabinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czec…
Current price: 800 CZK (34 €)
Maxmilián Švabinský
Turnovská krajina
No.: 276161Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 15:00
litografie, 1945, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni M. Švabinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech A…
Current price: 400 CZK (17 €)
Pavel Tigrid
(1917-2003)
Politická emigrace v atomovém věku
No.: 276133Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 14:32
brož, podpis autora na titl. straně, vyd. Prostor, Praha, 1990, pův. brož, 137s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Jaroslav Seifert
(1901-1986)
Přilba hlíny
No.: 276124Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 14:23
brož, podpis a věnování autora, vyd. Práce, Praha, 1945, pův. brož, 91s., lehce opotřebeno, několik uvolněných stránek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Václav Havel
(1936-2011)
Portrét
No.: 276110Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 14:09
plakát, 43 x 32 cm, zhotoveno pro OF Trutnov, tisk Severografia, Červený Kostelec, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Karel Teige
(1900-1951)
Surrealismus proti proudu
No.: 276101Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 14:00
brož, vyd. Surrealistická skupina, Praha, 1938, brož, nestr. nepůvodní stav, chybí zadní část obálky, levá část přední pův. obálky přelepana papírem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and at The School of Bauhaus in D…
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Konůpek
B. Jelínek: Na hrobích
No.: 276091Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 13:53
bibliofilie, il. J. Konůpek, vyd. Dělnické nakladatelství, Praha, 1930, soukromý tisk, ex: 12/250, podpis F. Páta a J. Konůpek v tiráži, pův. sešit, 20s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
K. J. Erben: Živá voda
No.: 276087Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 13:49
bibliofilie, 11x lit.V. Mašek, vyd. Melantrich, Praha, 1932, ex.: ?/400, volné archy v obálce, 42s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graph…
Current price: 400 CZK (17 €)