-
Neznámý autor
U stánku s jídlem
Položka č.: 2309Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:03
dřevoryt, 4,5 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
V dílně
Položka č.: 2310Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:04
dřevoryt, 5,3 x 7,1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
U ohně
Položka č.: 2311Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:05
dřevoryt, 4,3 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Na lovu
Položka č.: 2312Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:06
dřevoryt, 4,3 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Diskuze
Položka č.: 2313Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:07
dřevoryt, 4,2 x 6,2 cm, v dolní části papíru u okraje šedá čára od akvarelu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rytíř na koni a jeho služebníci
Položka č.: 2314Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:08
dřevoryt, 5,4 x 7,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
S velkým batohem
Položka č.: 2315Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:09
dřevoryt, 4,5 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Novák
(1947-2024)
Kompozice
Položka č.: 2316Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:10
litografie, 1990, 35,5 x 27,5 cm, sign. DU V. Novák, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Novák
(1947-2024)
Kompozice
Položka č.: 2317Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:11
litografie, 1989, 59 x 46 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ondráška
(1945)
Pírka
Položka č.: 2318Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:12
akvatinta, lept, 31,9 x 49 cm, sign. PD Ondráška, e.a., papír u dolního okraje zvlněný, ve dvou rozích lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Otáhal
(1946)
Od kvetení k plodů zrání
Položka č.: 2319Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:13
linoryt, 2001, 60,3 x 28,4 cm, sign. PD Vlad. Otáhal 2001, č. 2/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Otáhal
(1946)
Buňky panenské jablůňky
Položka č.: 2320Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:14
linoryt, 2001, 60,5 x 29,4 cm, sign. PD Otáhal 2001, č. 2/10, u okrajů papír místy lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Otava
(1950)
Struktury (diptych)
Položka č.: 2321Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:15
lept, 1981, 4,9 x 3,8 a 4,9 x 3,5 cm, sign. DU Jan Otava 1981, DU slepotisková značka Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Pilná
(1923)
PF 1975
Položka č.: 2322Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:16
litografie, 1974, 10 x 36,5 cm, sign. PD M. Pilná, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Pilná
(1923)
Přání
Položka č.: 2323Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:17
suchá jehla, 1976, 11 x 26 cm, sign. PD M. Pilná 76, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Pilná
(1923)
Přání
Položka č.: 2324Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:18
linoryt, 10,5 x 30 cm, sign. PD Milena Pilná, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Déšť
Položka č.: 2325Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:19
litografie, 1993, 27,2 x 32,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 93, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Kostel svatého Rocha na Pohořelci (Hradčany)
Položka č.: 2326Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:20
litografie, 17 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Pražská ulička s prampouchy
Položka č.: 2327Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:21
litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Strahovský klášter
Položka č.: 2328Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:22
litografie, 35,5 x 24,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 68/200, papír srolovaný, mimo tisk pár drobných teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Rozkvetlá ulička
Položka č.: 2329Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:23
litografie, 48,7 x 37,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při okrajích lehce pomačkaný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Dvorek
Položka č.: 2330Vyvolávací cena: 1.150 CZK (48 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:24
litografie, 38 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.150 CZK (48 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Korálový útes
Položka č.: 2331Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:25
litografie, 32,9 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Park v zimě
Položka č.: 2332Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:26
litografie, 11,5 x 21,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/58, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Kaliště
Položka č.: 2333Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:27
litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Rezler
(1964)
Cedil
Položka č.: 2334Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:28
lept, perforovaný tisk, 1990, 43 x 33 cm, sign. PD A. Rezler 90, a.t., nepatrně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rusek
(1927-2012)
Píseň o vločkách
Položka č.: 2335Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:29
litografie, 21 x 30 cm, sign. DU LRusek, sign. báseň Jar. Seiferta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Saska
(1949)
Usedlost
Položka č.: 2336Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:30
akvatinta, lept, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Saska, a.t., nepatrně ohmataný, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Sivko
(1923-1974)
Na kameni
Položka č.: 2337Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:31
měkký kryt, 1955, 11,8 x 14,5 cm, sign. PD V. Sivko 1955, papírová pasparta, č. 17/22, DU věnování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Br…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Souček
(1915-1982)
Ve městě
Položka č.: 2338Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:32
litografie, 1968, 20,4 x 17,5 cm, sign. PD P. Souček 68, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO