Miloslav Pecháček
(1923-1993)
Pohled na kostel
No.: 708Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:30
olej, karton, 1969, 39 x 48,5 cm, sign. LD Pecháček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Miloslav Pecháček
(1923-1993)
Jihočeský motiv
No.: 707Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:29
olej, karton, 39 x 48,5 cm, sign PD Pecháček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Jiří Pavlík
(1939-1993)
Opuštený stůl
No.: 706Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:28
olej, kombinovaná technika, 34,2 x 39 cm, sign. LD J. Pavlík, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. R. Benes at The Secondary School of Fine Arts in Prague, prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 6.000 CZK (250 €)
František Pavelka
(1894-1948)
No.: 705Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:27
měkký kryt, 35 x 24 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Miroslava Pajasová
(1949-2007)
Vesmír
No.: 704Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:26
pastel, papír, 1984, 55 x 39 cm, sign. PD M. Pajasová 84, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Květoň Ovesný
Geometrie
No.: 703Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:25
serigrafie, 48 x 40 cm, sign. PD Ovesný, č. 20/30
Current price: 400 CZK (17 €)
Eduard Ovčáček
(1933)
Green - Red Blues
No.: 702Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:24
serigrafie, 1996, 54 x 37 cm, sign. PD E. Ovčáček 96, č. 106/120, levý dolní roh mírně ohnutý, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Z.H. Olšan
Tatranská dolina
No.: 701Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:23
olej, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Z. H. Olšan, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Stanislav Odvárko
(1911-1985)
Stromy
No.: 700Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:22
Stanislav Odvárko
(1911-1985)
Na Berounce
No.: 699Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:21
olej, karton, 1972, 38 x 58 cm, sign. LD S. Odvárko 72, rám, na zadní starně štítek s popisem, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Studie
No.: 698Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:20
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Co ženy chtějí
No.: 697Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:19
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Co ženy chtějí
No.: 696Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:18
Zuzana Oberthorová - Popelková
Kytice ve džbánu
No.: 695Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:17
litografie, 1980, 42,1 x 31,7 cm, sign. DU Z. Obrthorová 80, 109/120, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Oberthor
Filtrohlavec Artur
No.: 694Auction price: 4.700 CZK (196 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:16
litografie, 1993, 54 x 43 cm, sign. DU K. Oberthor 93, č. 4/30, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.700 CZK (196 €)
Karel Oberthor
Nohatá Julie
No.: 693Auction price: 4.700 CZK (196 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:15
litografie, 1993, 43,5 x 54 cm, sign. DU K. Oberthor 93, č. 10/30, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Karel Oberthor
Odpoledne u moře
No.: 692Auction price: 4.200 CZK (175 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:14
litografie, 1984, 36,2 x 50,6 cm, sign. DU K. Oberthor 84, č. 15/130, při okrajích mírně ohmataný papír, růžky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, membe…
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Karel Oberthor
Paradísova zahrada
No.: 691Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:13
litografie, 1962, 40,4 x 24,2 cm, sign. DU K. Oberthor, 18/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Karel Oberthor
V zahradě lásky
No.: 690Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:12
litografie, 1962, 40,5 x 24 cm, sign. DU K. Oberthor 62, 11049, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Karel Oberthor
Slunečnice
No.: 689Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:11
monotyp, 1962, 33,6 x 28,9 cm, sign. PD K. Oberthor, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associat…
Karel Oberthor
Řecko
No.: 688Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:10
akvarel, tuš, papír, 48,7 x 67,7 cm, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Karel Oberthor
Akt s květy
No.: 687Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:09
litografie, 1967, 55 x 39 cm, sign. DU K. Oberthor 67, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Ernst Oberhoff
(1906-1980)
No.: 686Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:08
litografie, 35,5 x 48 cm, sign. PD E. Oberhoff, rám, autorský tisk, Německý malíř, sochař a grafik, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Rostislav Novák
Zelené záblesky
No.: 685Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:07
Zuzana Nováčková
(1945-2020)
Zvadlá kytka
No.: 684Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:06
lept, 12,7 x 7 cm, sign. PD, autorský tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Miloš Noll
(1926-1998)
Zrcadlo
No.: 683Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:05
pérovka, papír, 1993, 14 x 7 cm, sign. LD Noll 93, the disciple of prof. J. Kaplicky, member of The Manes Association of Fine Artists
Kameny
No.: 682Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:04
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Pohled na Vysoké Tatry
No.: 681Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:03
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Mladé šlechtičny
No.: 680Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:02
Portrét dámy
No.: 679Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:01
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids