Václav Rožánek
(1913-1994)
No.: 748Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:10
kombinovaná technika, akvarel, papír, 28 x 19,5 cm, sign. DU Rožánek, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Pavel Roučka
Míjení II.
No.: 747Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:09
litografie, 1992, 54 x 73 cm, sign. DU Roučka 92, č. 43/85, při okrajích mírně ušpiněný a ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar As…
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Pavel Roučka
Míjení
No.: 746Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:08
litografie, 1993, 54,5 x 38 cm, sign. DU Roučka 93, č. 2/20, nepatrně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech G…
Pavel Roučka
Zámek
No.: 745Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:07
litografie, 70,5 x 56 cm, sign. DU Roučka , č. 28/85, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jaroslav Rotbauer
(1929-2015)
Zimní večer
No.: 744Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:06
linoryt, 41,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaroslav Rotbauer 1983, č. 10/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Olomouc
No.: 743Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:05
lept, akvatinta, 31,8 x 28,4 cm, sign. PD V. Röhling, LD značeno, zažloutlý papír, místy skvrny, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of F. Zenisek
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Don Quijote
No.: 742Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:04
suchá jehla, 1963, 25,9 x 18,3 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Autoportrét II., s kočkou
No.: 741Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:03
suchá jehla, 15,9 x 13,5 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Kostel ve Svatém Kříži
No.: 740Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:02
suchá jehla, 12,7 x 8,2 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, vzádu popsáno: z pozůstalosti Bohuslava Reynka, sklo je nepatrně poškrábané, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Veronika Rejfířová
Bodláky
No.: 739Auction price: 6.700 CZK (280 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:01
akryl, plátno, 2022, 80 x 60 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.700 CZK (280 €)
Veronika Rejfířová
Krajina luže
No.: 738Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:00
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jana Reinerová
Úpatí Karlova mostu
No.: 737Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:59
litografie, 43,3 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jana Reinerová
Haštalský kostel
No.: 736Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:58
litografie, 30,2 x 39,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Jana Reinerová
Jakubský kostel v Praze
No.: 735Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:57
litografie, 43,1 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Jana Reinerová
Brána
No.: 734Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:56
litografie, 6,3 x 9,4 cm, sign. PD Jana Reinerová , pasparta, č. 19/100, páska pasparty místy lehce odřená, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Jana Reinerová
Lavička
No.: 733Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:55
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
Jana Reinerová
Vzpomínka na Toronto
No.: 732Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:54
litografie, 44,6 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Alois Rechziegel
(1898-1953)
Litomyšl
No.: 731Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:53
olej, karton, 49 x 70 cm, sign. PD Rechziegel, rám, na zadní straně výstavní šítek a razítko Výtvarný odbor Malostranské Besedy a popis autora A. Rechziegel: Litomyšl, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Zdeněk Raiser
Zapomenuté pivo
No.: 730Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:52
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jiří Rada
(1929-2011)
Tání (z cyklu Probuzená krajina)
No.: 729Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 65 x 70 cm, rám
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Ladislav Rada
Jan Werich
No.: 728Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:50
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Cesta ke kostelu
No.: 727Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:49
litografie, 26 x 38 cm, sign. PD Vlast. Rada, pasparta, č. 79/300, zažloutlý papír i pasparta; páska od pasparty zašlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associatio…
Current price: 900 CZK (38 €)
František Rada
Hlava ženy
No.: 726Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:48
uhel, papír, 27,5 x 23 cm, sign. PD Fr. Rada, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Petr Ptáček
Dodge
No.: 725Auction price: 3.200 CZK (134 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:47
litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 9/80, Du slepotisková značka papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Samuel Prout
(1783-1852)
Dresden
No.: 724Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:46
kolorovaná litografie, 1834, 40,5 x 27,5 cm, skvrnky na papírupravý horní růžek pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Tomáš Predko
Levitation
No.: 723Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:45
litografie, 94 x 63,5 cm, sign. PD Tomáš Predko, č. 47/65
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti Poustevník a mírnost
No.: 722Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:44
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Arkanum tarot 6 a 17 - Láska a Hvězda
No.: 721Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:43
dřevořez, 1988, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustvá 1988, č. 13/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Síla a Viselec
No.: 720Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:42
Current price: 600 CZK (25 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti. Hierofant a Luna
No.: 719Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:41
Current price: 600 CZK (25 €)