• Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 253982

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:16

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Sněženky ve váze

    Položka č.: 254555

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:18

    suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 254557

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:20

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Lebka s péry

    Položka č.: 254575

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:28

    lept, akvatinta, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Kostlivcova ruka s ptáčkem

    Položka č.: 254576

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:30

    lept, 19,7 x 13,1 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kašpárek s čertíkem

    Položka č.: 254577

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:32

    linoryt, 9,2 x 10,5 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hejna

    (1921-2011)

    Saint Malo

    Položka č.: 254585

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:34

    litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Novotný

    Zátiší s vánočkou

    Položka č.: 254587

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:36

    dřevoryt, 1977, 14,5 x 10 cm, sign. PD Stanislav Novotný, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Ruka

    Položka č.: 254595

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:38

    lept, 1986, 19,7 x 12,8 cm, sign. DU Vl. Tesař 86, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svlékající se akt

    Položka č.: 254599

    Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:40

    lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 620 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 254619

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:42

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Hudební kompozice

    Položka č.: 254688

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:27

    dřevoryt, 20,3 x 14 cm, sign. PD D Janoušek, mírně pokrčený papír, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vaculík

    Plasy

    Položka č.: 254695

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:51

    linoryt, 1983, 21,7 x 21 cm, sign. PD Vaculík 83, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Hlava ženy se zrcadlem a rukou

    Položka č.: 255402

    Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:44

    lept, 1985, 12 x 8,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová 85, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 390 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Usínání

    Položka č.: 255403

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:46

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Prosba

    Položka č.: 255404

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:48

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Skalníková

    (1949)

    Strom s konvalinkami

    Položka č.: 255408

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:50

    olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    (1949)

    Česká krajina

    Položka č.: 255560

    Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:22

    lept, 1986, 38,6 x 27,4 cm, sign. PD Michaela 86, č. 2/20, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 560 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Pytlák

    Položka č.: 255589

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:24

    lept, 1977, 38 x 34,5 cm, sign. DU Jitka Walterová 1977, č. 4/10, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Matka s děckem

    Položka č.: 256154

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:20

    olej, sololit, 1985, 35,5 x 25 cm, sign. PD R. Němeček 81, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Novotný

    Lokomotiva

    Položka č.: 258420

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:31

    olej, karton, 28 x 36 cm, sign. PD J. Novotný, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Poupa

    (1922-1988)

    Vietnamská studentka

    Položka č.: 258560

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:35

    olej, plátno, 55 x 45 cm, sign. LD Poupa, rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Králík

    (1936)

    Ležící

    Položka č.: 259828

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:29

    kolorovaný lept, 1992, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD králík 92, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková?

    Rybářka

    Položka č.: 260097

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:19

    olej, plátno na kartonu, 19,5 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét dívky s květinou ve vlasech

    Položka č.: 260098

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:29

    olej, karton, 32,3 x 26,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Hrabačky sena

    Položka č.: 260103

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:16

    litografie, 20,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kůň ve cvalu

    Položka č.: 260104

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:01

    suchá jehla, 5,2 x 5,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Odpočívající voják

    Položka č.: 260105

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:00

    suchá jehla, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jirous

    Kocába 1950

    Položka č.: 260106

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:12

    akvarel, papír, 20 x 28 cm, sign. PD Jirous 57, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Fanta

    Břízy u potoka

    Položka č.: 260110

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:04

    olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook