-
Michal Macků
(1963)
Uhlotisk
No.: 356Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Přehrada
No.: 357Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
barevná fotografie, 70. léta, 19,7 x 29,8 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Móda
No.: 358Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 1971, 40 x 30 cm, sign. vzadu Karol Kállay, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Akt s maskou
No.: 359Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 2004, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Akt
No.: 360Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 1985, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Ovečky
No.: 361Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 29 x 21 cm, sign. PD Kállay, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka
No.: 362Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 28,5 x 20 cm, sign. PD Kállay, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Arboglyfy
No.: 363Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of the surrealistic group RA, DOFO and Q
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Jirásek
(1965-2004)
Těhotná
No.: 364Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Vlčková
(1983)
Z cyklu TWO (fotografie č.3)
No.: 365Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zuzana Mináčová
(1931)
Sylvia Turbová
No.: 366Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 1965, 37 x 28,5 cm, monogr. PD Z.M., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zuzana Mináčová
(1931)
Olga Schoberová
No.: 367Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 1969, 29 x 36,5 cm, monogr. PD Z.M., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Akt
No.: 368Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 29 x 39,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Saudek
(1935)
Sestry (Sisters #852/2)
No.: 369Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Saudek
(1935)
Children #1903
No.: 370Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
André Masson
(1896-1987)
Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960
No.: 371Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marino Marini
(1901-1980)
Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier
No.: 372Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eugène de Kermadec
(1899-1976)
Galerie Louise Leiris
No.: 373Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Plakát 1977
No.: 374Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tisk, 45 x 31,5 cm, rám, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
.
Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt
No.: 375Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Weiss
Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice
No.: 376Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Koudelka
(1938)
Alfred de Musset: Lorenzaccio
No.: 377Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Riedlbauch
(1944-2023)
Milenci
No.: 136548Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:23
drawing ink, paper, 1974, 29,6 x 25,5 cm, signed RD 1974 Rudolf Riedlbauch, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Postel (Z cyklu Bohnice - léčebna)
No.: 137590Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:45
etching, aquatint, 1983, 24,7 x 32 cm, signed RD S. Schwarzová 83, author's print, paper slightly yellowed out of the printing area
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
No.: 177863Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:00
pastel, paper, 51,5 x 39,5 cm, signed RD Z. Brož, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
No.: 177864Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:02
pastel, paper, 59 x 44 cm, signed RD Z. Brož, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
T. Majdl
Květinové zátiší
No.: 177919Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:04
olej, plátno, 80 x50 cm, sign. PD Majdl T., rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
V. Kadlec
Chrám sv. Víta
No.: 178757Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:00
crayons, paper, 1970, 29,5 x 41,3 cm, signed RD Kadlec 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Peca
(1923-1982)
Portrét Dr. Z. Lodina
No.: 179058Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:06
charcoal, paper, 1962, 92 x 64 cm, sign. LD J. Peca, rám, dedication below, yellowed paper, scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky, V. Nechleba, member of the group Rijen and The Umelecka beseda
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Králík
(1936)
Stromový duch
No.: 179319Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:31
etching, 1979, 10,8 x 7,9 cm, signed RD Králík 1979, author's print, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED