• Dan Trantina

    (1965)

    Jezero s medvěděm

    No.: 266

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Krajina se stromy

    No.: 267

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Domky

    No.: 268

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Lávka v lese

    No.: 269

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 43,5 x 30 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo českého krajináře, který vystudoval pražskou Akademii výtvarných umění u Maxe Haushofera a posléze mnichovskou Akademii výtvarných umění u E. Schleicha. V roce 1866 si v Praze otevřel soukromou krajinářskou školu,…

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Venkovské stavení

    No.: 270

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, běloba, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Krajina Orlických hor

    No.: 271

    Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Current price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vilém Kreibich

    (1884-1955)

    Letní den u potoka

    No.: 272

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, the disciple of prof. H. Schweiger

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kostelík v Kojeticích

    No.: 273

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 29 x 48 cm, sign. PD Al. Moravec, rám, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Vrba

    No.: 274

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 1948, 33,5 x 24 cm, sign. PD FNaske, rám, vzadu věnování: Váženému panu Halouzkovi s díky věnuje FNaske, leden 1948, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Hornatá krajina

    No.: 275

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Bárky na pobřeží

    No.: 276

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Snopy

    No.: 277

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 64 x 89 cm, sign. LD Kašpar, rám, přiložena kniha Zapadlí vlastenci s reprodukcemi ilustrací Adolfa Kašpara, the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Kohn

    (1868-1953)

    Pohled na Staronovou synagogu a židovskou radnici

    No.: 278

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 30,1 x 21,3 cm, sign PD Adolfi, rám, Adolf Kohn občanským povoláním varhaník byl v malířství samoukem. Jeho tvorba se zaměřila na zanikající pražskou židovskou čtvrť, čímž získal přezdívku malíř pražského ghetta. Jeho zájem o starou Prahu byl vyvolán rychlou modernizací města na přelom…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Lhoták

    (1865-1914)

    Řiční partie u Nového města nad Metují

    No.: 279

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ženy na tržišti

    No.: 280

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Na horách

    No.: 281

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Cigáni

    No.: 282

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hans von. Straschiripka Canon

    (1829-1885)

    Schönbrunn

    No.: 283

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, papír, 13 x 22 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • L.F. Schrott

    Schönbrunn

    No.: 284

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD L.F. Schrott, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Strom mezi domky

    No.: 285

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kvaš, papír, 1961, 47 x 64 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVÚ, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Ves v krajině

    No.: 286

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 25 x 36 cm, sign. LD F. Duša, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, The Umelecka beseda in Prague, The Club of Fine …

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Maxmillian Neubauer

    (1879-1920)

    Nordbahnhof

    No.: 287

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 9,5 x 14 cm, sign. PD M. Neubauer, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Vlastní ateliér v Praze

    No.: 288

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lavírovaná kresba, pero, papír, 14 x 18 cm, sign. PD J. Skramlík, rám

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Schmid

    Miramare

    No.: 289

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, kvaš, papír, 36,7 x 26 cm, sign. PD Schmid, rám, neurčený autor, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Chléb náš vezdejší

    No.: 290

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, akvarel, 75 x 36,7 cm, rám, Václav Rabas byl významný český malíř, jeden z prvních nositelů titulu národního umělce. Jeho tvorba reflektovala širokou škálu témat a vlivů, které dokázal promítat do svých děl. Člen Umělecké besedy, Spolku Mánes a spoluzakladatel Sdružení českých umělců a grafiků …

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Johann Adam Klein

    (1792-1875)

    Ve chlévě

    No.: 291

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, papír, 1864, 18,8 x 25,5 cm, sign. PD Klein, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • A. Brožek

    Cesta krajinou

    No.: 292

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 71 x 93 cm, sign. PD A. Brožek, rám, malba místy lehce poškozena

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jihoanglická krajina

    No.: 293

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Žena s dítětem

    No.: 294

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 59 x 45,8 cm, rám, Jaroslav Černý byl český akademický malíř. Pocházel z dělnické rodiny, ale již v dětství projevoval umělecké nadání. Studoval na AVU v Praze, kde ho ovlivnili profesorové Max Švabinský a Otakar Nejedlý. Pro svou tvorbu čerpal inspiraci z české krajiny a industriálníc…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Spojené oči

    No.: 295

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.