Karel Tondl
(1893-1980)
Vltava u Davle
Položka č.: 2033Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:27
dřevoryt, 1961, 11 x 21,3 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des B…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Mirošov
Položka č.: 2034Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:28
dřevoryt, 1964, 15,7 x 23,8 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Alej v Teplicích
Položka č.: 2035Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:29
dřevoryt, 1959, 16,3 x 24,3 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, Z cyklu dřevorytů Naše Vlast, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Al…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Krajina u Nedamova
Položka č.: 2036Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:30
dřevoryt, 1962, 15,8 x 21,7 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Antonín Ulrich
(1913-1997)
Zámek za lesem
Položka č.: 2037Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:31
dřevoryt, 12 x 12 cm, sign. PD Ulrich, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Antonín Ulrich
(1913-1997)
Pohled na Milešovku a České středohoří
Položka č.: 2038Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:32
dřevoryt, 10 x 12 cm, sign. PD Ulrich, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Antonín Ulrich
(1913-1997)
Západ slunce nad mořem
Položka č.: 2039Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:33
dřevoryt, 10,8 x 12 cm, sign. PD Ulrich, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Antonín Majer
(1882-1963)
Rybník
Položka č.: 2040Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:34
lept, 15 x 21,5 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Položka č.: 2041Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:35
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Orání
Položka č.: 2042Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:36
dřevoryt, 12, 6 x 8, 1 cm, sign. PD Rambousek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Koláče
Položka č.: 2043Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:37
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Teplo domova
Položka č.: 2044Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:38
akvarel, tuš, papír, 1938, 8 x 10,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Pastýřka
Položka č.: 2045Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:39
akvarel, tuš, papír, 1938, 7,5 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Rybařina
Položka č.: 2046Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:40
akvarel, tuš, papír, 1938, 8,5 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Hlídaní hus
Položka č.: 2047Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:41
akvarel, tuš, papír, 1938, 10,5 x 7 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Marmeláda
Položka č.: 2048Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:42
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Oškubaná slepice
Položka č.: 2049Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:43
akvarel, tuš, papír, 1938, 7 x 5,5 cm, knižní ilustrace, na zadní straně text: Všechno, po dvoře co lítá, člověk na talíři vítá, pročež plémě slepičí, mívá život jepičí., Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Zelenina
Položka č.: 2050Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:44
akvarel, tuš, papír, 1938, 10 x 8,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Práce
Položka č.: 2051Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:45
akvarel, tuš, papír, 1938, 9 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Polévka
Položka č.: 2052Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:46
akvarel, tuš, papír, 1938, 8 x 7 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Akvarel
Položka č.: 2053Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:47
akvarel, tuš, papír, 1938, 10 x 8 cm, knižní ilustrace, na zadní straně text: v uplynulém právě věku, plném půvabu a vděků, akvarel byl velká móda. Aqua latinsky je voda, akvarel pak malbu značí, při které se štětec máčí do barvy jak zákon káže a s ní po papíru se maže. Jistě slečna Hortensie dělala…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Odpočinek
Položka č.: 2054Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:48
akvarel, tuš, papír, 1938, 8 x 11,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Učitelka
Položka č.: 2055Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:49
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Čekající na zelenou
Položka č.: 2056Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:50
akvarel, tuš, papír, 1938, 9,5 x 10 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Koláče
Položka č.: 2057Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:51
akvarel, tuš, papír, 1938, 7,5 x 6 cm, knižní ilustrace, na zadní straně text: Čtvrtá kapizola poučná obsahuje Jídla moučná., Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Sardinky
Položka č.: 2058Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:52
akvarel, tuš, papír, 1938, 5,5 x 7,5 cm, knižní ilustrace, na zadní straně text: V Bretagni a Normandii houfně sardinky zas žijí, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alex Beran
(1923-2019)
Liberecký motiv
Položka č.: 2059Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:53
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vladimír Gebauer
Z výletu
Položka č.: 2060Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:54
pastel, tuš, papír, 1986, 29,7 x 20,8 cm, sign. PD V. Gebauer 86, papírová pasparta, u okrajů papír pokrčený, papírová pasparta místy ušpiněná, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Kamila Sára Hájková
(1904-1978)
Snící
Položka č.: 2061Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:55
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Hnízdil
PF 93
Položka č.: 2062Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:56
akvarel, tuš, papír, 1992, 21 x 10 cm, sign. LU Hnízdil 92, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)