Tomáš Hřivnáč
Na všechny strany
No.: 391Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 26. 02. 2026 15:00
suchá jehla, 2000, 48 x 48 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2000, rám, autorský tisk
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Jiří Vavřina
Malý ptáčník/Malá ptáčnice
No.: 390Auction price: 2.000 CZK (84 €)
2x olej, lepenka, 1986, 20 x 20/20 x 20 cm, oba signovány dole Vavřina 86, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
František Gross
(1909-1985)
Paříž
No.: 389Auction price: 4.500 CZK (188 €)
litografie, 1946, 15,3 x 10 cm, sign. PD F. Gross 46, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
U stolu
No.: 388Auction price: 4.000 CZK (167 €)
oleo-monotyp, 1945, 25,5 x 17,5 cm, sign. LN Belocvetov 45, rám, na zadní straně popsáno autorem: oleo-monotyp, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Věra Venclová
Cyklisti
No.: 387Auction price: 1.500 CZK (63 €)
olej, deska, 2000, 33 x 24 cm, sign. PD Věra V. 2000, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Václav Trefil
(1906-1989)
Lední hokej
No.: 386Auction price: 1.400 CZK (59 €)
kvaš, papír, 1964, 33 x 45 cm, sign. LD V. Trefil, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Ales, The Syndicate of Czechoslovak Fine Artists, Economic Federation of Architects, Painters and Sculptors, member of the group …
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Helena Wernischová
No.: 385Auction price: 3.000 CZK (125 €)
olej, plátno, 1992, 100 x 81 cm, sign. LD Wernischová 1992, rám, na malbě místy drobná krakeláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Chava Pressburger
No.: 384Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Eva Šlachtová
(1929-2014)
Dvě luny
No.: 383Auction price: 4.800 CZK (200 €)
akvarel, pastel, papír, 66 x 49,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Bohumír Bob Hochman
Prchlivá hvězda
No.: 382Auction price: 1.500 CZK (63 €)
špachtlová a štětcová technika, plátno, 2025, 30 x 24 cm, sign. PD Bob H 2025, napínací rám, autor ve své charakteristické práci slučuje zájem o kaligrafii a surrealismus, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Z cyklu Labyrint světa a ráj srdce
No.: 381Auction price: 1.000 CZK (42 €)
akvarel, běloba, papír, 51 x 43,5 cm, rám, cyklus ilustrací k labyrint světa a ráj srdce, rám lehce odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Ugo Gangheri
Savorgnano del torre
No.: 380Auction price: 2.500 CZK (105 €)
olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. vzadu, rám, vzadu věnování
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Patrik Saudek
(1968)
OH! Pop Art!
No.: 379Auction price: 10.000 CZK (417 €)
olej, akryl, plátno, 2026, 50 x 42 cm, sign. PD Saudek 26, vzadu autorsky popsáno
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Jiří Načeradský
Venuše geometrická
No.: 51Auction price: 160.000 CZK (6.667 €)
akryl, uhel, plátno, 1981, 96 x 130 cm, sign. PD 81 Načeradský, námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sám k …
Current price: 160.000 CZK (6.667 €)
Patrik Hábl
(1975)
Abstraktní krajina
No.: 57Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)
Vladimír Novák
(1947-2024)
Kompozice II
No.: 56Auction price: 7.000 CZK (292 €)
akvarel, kvaš, papír, 1990, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Novák 1990
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Vladimír Novák
(1947-2024)
No.: 55Auction price: 8.000 CZK (334 €)
akvarel, kvaš, papír, 1990, 58,5 x 42 cm, sign. DU V. Novák 90
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Vladimír Novák
(1947-2024)
Velká červená díra
No.: 54Auction price: 7.000 CZK (292 €)
akvarel, kvaš, papír, 2008, 58 x 41 cm, sign. NU V. Novák 08, vzadu věnování
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Tři klacky
No.: 53Auction price: 8.000 CZK (334 €)
olej, akvarel, papír, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 08, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda
Vladimír Komárek
Pieta
No.: 337Auction price: 3.000 CZK (125 €)
lept, 1970, 36,5 x 49 cm, sign. DU VKomárek 70, č. 37/50, the disciple of prof. Minar, Stipl
Vladimír Komárek
No.: 336Auction price: 3.000 CZK (125 €)
lept, 1965, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Komárek 65, č. 16/50, the disciple of prof. Minar, Stipl
Vladimír Komárek
Housle
No.: 335Auction price: 3.000 CZK (125 €)
lept, 33,5 x 44,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 6/50, the disciple of prof. Minar, Stipl
Vladimír Komárek
Skříň
No.: 334Auction price: 3.000 CZK (125 €)
lept, 1977, 44 x 31 cm, sign. PD VKomárek 77, č. 13/50, the disciple of prof. Minar, Stipl
Zdeněk Mézl
Zatčení kulturisty na Mostecku
No.: 333Auction price: 2.000 CZK (84 €)
dřevoryt, 41 x 31,5 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, autorský tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Václav Kiml
(1928-2001)
No.: 332Auction price: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 1981, 40 x 30 cm, sign. PD V. Kiml 81, č. 51/85
Karel Oberthor
Slévárna
No.: 331Auction price: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 36 x 47 cm, sign. PD K. Oberthor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Zdeněk Raiser
(1935-2025)
František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól
No.: 378Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Luboš Vetengl
(1988)
Tanečnice Terez
No.: 377Auction price: 12.000 CZK (500 €)
olej, plátno, 2022, 50 x 30 cm, sign. PD Vetengl 22
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Tomáš Řízek
(1963)
Lidská koule
No.: 376Auction price: 31.000 CZK (1.292 €)
tempera, sololit, 2025, 35 x 24 cm, sign. DU T. Řízek, rám
Current price: 31.000 CZK (1.292 €)
Dan Trantina
Dvojice
No.: 375Auction price: 3.300 CZK (138 €)
akryl, papír, 2011, 29 x 42 cm, sign. PD D 011, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.300 CZK (138 €)