-
Martin Salajka
(1981)
Chameleon
Položka č.: 839Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 16:36
litografie, 2020, 14 x 14,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2020, č. 16/120, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Josef Řeřicha
(1872-1959)
Blánice: Nad Benešovským mlýnem
Položka č.: 837Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 16:34
dřevoryt, ruční papír, 36,5 x 27 cm, sign. PD J. Řeřicha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Jan Ryšánek
Konvolut pěti kreseb Vesnické postavy
Položka č.: 835Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 16:32
5 x kresba (pastel. uhel, papír), 42,9 x 33,3, 44,3 x 34,6, 37,9 x 28,6, 18,2 x 15,1, 32,4 x 23,9 cm, rám, Švadlenka, Starší muž s doutníkem, Chlapec s větvičkou, Žena, Dívky v krojích, drobné oděrky na rámech, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Stoupy
Položka č.: 829Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 16:29
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 1955-56, 24,8 x 16,1 cm, z cyklu Don Quijote, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Sen
Položka č.: 827Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 16:27
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15,5 x13 cm, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ježíš a hodiny
Položka č.: 828Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 16:25
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Letní den
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:59
dřevoryt, 41, 7 x 54, 5 cm, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Chalupa
Položka č.: 801Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:58
dřevoryt, 18 x 24 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Autoportrét II.
Položka č.: 800Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:57
dřevoryt, 30, 7 x 22, 5 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Na jadranu
Položka č.: 769Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:26
litografie, 1969, 26,5 x 49,5 cm, sign. PD St. Odvárko 1969, rám, č. 17/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Bojovníci
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:15
litografie, 1951, 26,2 x 35,8 cm, sign. PD K. Oberthor 51, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Ito Nisaburo
(1910)
Chrám
Položka č.: 746Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:06
japonský dřevoryt, 45 x 34 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Rozbouřené moře
Položka č.: 735Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:52
olej, karton, 27,5 x 39 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Tatry
Položka č.: 715Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:32
olej, plátno, 49 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
Munehiro
Urozená paní laje opilému sluhovi
Položka č.: 698Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:15
dřevoryt, 24 x 36 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
-
Anna Macková
(1877-1969)
Kováčová, Slovensko
Položka č.: 670Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:47
dřevoryt, 19 x 22,5 cm, sign. PD A, Macková, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Antonín Landa
(1899-1968)
Plachetnice na moři
Položka č.: 650Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:27
tempera, běloba, papír, 33,3 x 45 cm, sign. PD Ant. Landa, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a V. Maška na VŠUP v Praze, prof. Caspara v Mnichově, Belweho v Lipsku a J. P. Laurence a F. Kupky v Paříži
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Z okna
Položka č.: 623Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:00
kombinovaná technika, lept, 1975, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 75, č. 29/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Koně
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:42
litografie, 1932, 27,5 x 36,7 cm, sign. PD M.E. Kotrba 1932, rám, 4/20, vybledlý, lehce zažloutlý papír, rám lehce zašlý , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Houslista,Tři sklenice (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 594Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:31
dřevoryt, 19,8 x 9, 16,9 x 8 cm, sign. PD VKomárek, sign. PD VKomárek, č. 45/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Imre Kocsis
(1937-1991)
Kompozice
Položka č.: 581Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:18
sítotisk, 1971, 56 x 56 cm, sign. PD Imre Kocsis 71
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
Položka č.: 565Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:02
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
Položka č.: 564Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:01
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dvě dívky
Položka č.: 563Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:00
litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka srdce
Položka č.: 562Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:59
litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s květy ve vlasech
Položka č.: 555Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:52
litografie, 15,4 x 14 cm, sign. LD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Hlava ženy III
Položka č.: 547Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:44
litografie, 16 x 10,5 cm, sign. DU L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívčí akt
Položka č.: 533Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:30
suchá jehla, 9,8 x 7,7 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
-
Jan Hrnčárek
(1918-2009)
Dukelský průsmyk
Položka č.: 521Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:18
vlna, papír, 40 x 76 cm, monogr. PD JH, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák O. Schüllera, prof. O. Nejedlého, V. Sychry, J. Lieslera a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Johann Baptista Homann
(1664-1724)
Systema Solare et Planetarium
Položka č.: 514Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:11
piezografický tisk archivními pigmentovými inkousty, barva ivory, bavlněný ruční papír, 42 x 52 cm, rám, Astronomická mapa, Sluneční soustava, reliéfní barevná reprodukce staré rytiny. Systema Solare et Planetarium ex hypothesi Copernicana secundum elegantissimas illustrissimi quondam Hugenij deduct…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu