Milan Bauer
Zabal si a poleť
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 4.600 CZK (192 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:17
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Petr Ptáček
Před rychlostním rekordem
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:16
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Petr Ptáček
Cord - Rekordní jízda
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:15
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Petr Ptáček
Blue Bird
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:14
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Petr Ptáček
Remorkér v mlze
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:13
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Petr Ptáček
ACE motor oil can, Autoplane motor oil can
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:12
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Petr Ptáček
Imperial Airways
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:11
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Petr Ptáček
Nádraží
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:10
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Petr Ptáček
Britten U. S. A.
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:09
Petr Ptáček
Nad celinami
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:08
Petr Ptáček
Autostrada
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:07
Petr Ptáček
Řiditelný balon
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:06
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Petr Ptáček
Continental divide
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:05
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Petr Ptáček
Vynořená
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:04
Petr Ptáček
Hydroplán U.S. Navy
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:03
Petr Ptáček
Štít Texaco
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:02
Petr Ptáček
DC - 2
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:01
Petr Ptáček
Hydroplanem
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:00
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
V zahradě
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:06
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 11,5 x 8 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Marnotratný syn
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:05
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Kristus
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:01
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ukřižování
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:00
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
František Gross
(1909-1985)
Zátiší s konvicí a ovocem
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 19:47
tužka, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD F. Gross, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Otakar Hůrka
(1889-1966)
Chalupa
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 19:25
olej, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD Otakar Hůrka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody v krajinářské škole, člen Salon d´automne ve Francii
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Tomáš Němec
(1986)
Posezení
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 18:59
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Květa Monhartová
Obrana
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 18:50
olej, plátno, 1989, 115 x 97 cm, sign. LD K. Monhartová 89, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Karel Demel
(1942-2024)
Spící
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 18:37
tužka, akvarel, papír, 1977, 50 x 70 cm, sign. PD Karel Demel, velkoformátová kresba s akvarelem představuje snovou, symbolicky laděnou ženskou postavu ve spánku, typickou pro rané období Karla Demela. Autor zde kombinuje jemnou lineární kresbu tužkou s lazurním akvarelovým podmalováním, čímž dosahu…
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Zdena Fibichová
(1933-1991)
Ptáček
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 68.000 CZK (2.834 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 16:59
pálená hlína, glazura, 1986, v. 46,5 cm, monogr. na podstavci ZF, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, členka skupiny Trasa a SVU Mánes
Aktuální cena: 68.000 CZK (2.834 €)
Kamil Lhoták
Kočárek
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 16:44
tuš, papír, 1950, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 50, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Zdeněk Sklenář
(1910-1986)
Podzim
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 16:34
litografie, 15,8 x 11 cm, sign. DU Sklenář, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu