-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Čertovka
Položka č.: 278995Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:32
litografie, 1975, 11,9 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Blanka Votavová
(1933)
Kopec s topoly
Položka č.: 274303Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:02
akvatinta, 15 x 10,5 cm, sign. PD BVotavová, č. 32/120, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Očekávání ruských legionářů
Položka č.: 281028Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:08
lept, 1920, 13,7 x 10,2 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Petr Ptáček
(1965)
Dvouplošník L 65
Položka č.: 281023Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:02
litografie, 2006, 14,5 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 22/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
František Peterka
(1920-2007)
Při úplňku
Položka č.: 281022Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:00
linoryt, 27,8 x 23,7 cm, sign. LD FPeterka, č. 88/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Petra Oriešková
(1941-2022)
Žena
Položka č.: 281021Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:58
litografie, 18,2 x 12,8 cm, sign. PD Petra Oriešková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
George Orwell PF 1984
Položka č.: 281016Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:52
lept, 1984, 13,8 x 7,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 84, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Hrad Kašperk
Položka č.: 281015Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:50
lept, 1918, 23 x 20 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
František Kobliha
(1877-1962)
Můra
Položka č.: 281011Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:44
dřevoryt, 14,4 x 9,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bez názvu
Položka č.: 280758Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:20
lept, 17,7 x 13,5 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Rudolf Gajdoš
(1908-1975)
Koupání u Apollonova chrámu
Položka č.: 280749Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:02
litografie, 1953, 29,3 x 41,5 cm, sign. PD R. Gajdoš 1953, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Antonín Majer
(1882-1963)
Zima
Položka č.: 280748Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:00
lept, 24,8 x 19,5 cm, sign. PD Ant. Majer, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Antonín Homolka
(1909-1964)
Stavení
Položka č.: 280722Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:28
lept, 13,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Homolka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Tvář
Položka č.: 280711Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:06
dřevoryt, 12,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Klaun
Položka č.: 280709Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:04
dřevoryt, 10,2 x 5,6 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívčí akt
Položka č.: 278856Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:56
dřevoryt, 1984, 19,8 x 11,5 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
-
Antonín Majer
(1882-1963)
U potoka
Položka č.: 278855Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:54
suchá jehla, 15,8 x 12,7 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Belveder
Položka č.: 278851Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:50
ocelorytina, 1982, 9,3 x 15,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Olga Vychodilová
(1949)
Provazochodkyně
Položka č.: 278844Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:44
lept, 11,8 x 8,4 cm, sign. PD Olga Vychodilová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Vrba ve větru
Položka č.: 278842Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:40
litografie, 1952, 17,9 x 12,7 cm, sign. PD MŠvabinský, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale …
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Káně rousná (samice)
Položka č.: 280797Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 22:27
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, DU značeno: von dem Gebrüder Sufemichl gez. gemalt, und geflochen und unter deren Ausicht gedruckt und illuminiert, něpatrně utržený levý spodní roh papíru, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen …
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu
-
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Moták lužní (samice)
Položka č.: 280796Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 22:25
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis v…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu
-
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Luňák červený (samec)
Položka č.: 280795Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 22:20
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, DU značeno: von dem Gebrüder Sufemichl gez. gemalt, und geflochen und unter deren Ausicht gedruckt und illuminiert, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, při spodním okraji několikrát natržený papír cca 0,5 cm, příloha Teutsche Ornitholog…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Josef Říha
(1920-1994)
Pražská architektura
Položka č.: 279632Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:38
litografie, 1976, 31 x 21,7 cm, sign. PD J. Říha 76, a.t., lehce zažloutlý pappír, u levého okraje pár drobných teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Václavské náměstí
Položka č.: 279629Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:32
litografie, 37 x 26,5 cm, sign. PD Ed. Milém, horní a spodní okraj papíru pokrčený a mírně ztmavnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Antonín Burka
(1896-1947)
Kostlivec (ex libris Fr. Klein)
Položka č.: 278651Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:10
dřevoryt, 7,5 x 7,2 cm, sign. PD A. Burka, značeno LD v desce AB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jozef Baruch
(1896-1966)
V lese (ex libris Karel Janáček)
Položka č.: 278647Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:02
dřevoryt, 8,5 x 6,8 cm, značeno PD v desce JB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
-
Jozef Baruch
(1896-1966)
Váza s květinami (Moje kniha Lidka Kučíková)
Položka č.: 278646Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:00
ocelorytina, 10,3 x 7 cm, značeno v desce LD B, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
-
Jozef Baruch
(1896-1966)
Muž v kroji (ex libris Hubert Sekera)
Položka č.: 278643Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 20:57
dřevoryt, 1923, 7 x 4,9 cm, značeno v desce LD JB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
-
Josef Baruch
(1892-1966)
Ptáček (ex libris Fanuše Adolfová)
Položka č.: 278614Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 20:38
dřevoryt, 10,8 x 6,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu