Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
No.: 276756Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:46
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížané
No.: 276754Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:44
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276747Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:32
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Strašák
No.: 276742Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:26
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276738Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:20
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
No.: 276729Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:10
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
U baru
No.: 273825Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:06
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Klapka
No.: 273820Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:00
Current price: 200 CZK (9 €)
Kotrba
Hokejista
No.: 276954Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 23:00
tužka, papír, 27,9 x 21,3 cm, sign. LD Kotrba, zašlý, místy lehce ušpiněný papír, místy žluté skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Tajuplný les - návrh ilustrace
No.: 276939Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 22:40
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Oldřich Dudek
Vánoční stromeček
No.: 276922Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 22:28
tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Padej odsud! Pod tímhle stromem jsem se narodil!, na papíře černé šmouhy, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Dušan Pálka
(1942-2011)
U moře
No.: 276901Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:46
tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: No konečně! - Kdybyste nepřijeli jednou, dvakrát, ale už jsme vás začali podezřívat, že k moři nejezdíte zásadně!, rohy ohnuté, po stranách ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Káně rousná (samice)
No.: 276899Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:42
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Včelojed lesní (samice, mladá)
No.: 276898Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:40
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli př…
Current price: 350 CZK (15 €)
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Včelojed lesní (samec, mladý)
No.: 276897Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:38
Current price: 350 CZK (15 €)
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Krahujec obecný (malá samice, mladá)
No.: 276894Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:32
Current price: 350 CZK (15 €)
Čas tikl oponou a žene se zapnout tipec! ( PF 1997)
No.: 274631Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 20:50
uhel, tuš, papír, 20,2 x 29,9 cm, sign. PD, papír přeložen do formy přání na dvou místech, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
Jiří Novák
Hudební excentrik
No.: 269955Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 20:06
litografie, 18,2 x 12,6 cm, sign. DU Novák, papírová pasparta, č. 16/66, zezadu pasparty autorské razítko, lehce tmavší papír v místech, kde grafiku nezakrývala pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Ludmila Mazancová
Podzimní stromy
No.: 268073Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 19:30
akvarel, pastel, papír, 2006, 24,7 x 16 cm, sign. PD Mazancová 2006, pasparta, vyskleno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
A. Neurčený autor
Oráč
No.: 267434Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 19:20
dřevoryt, 27,5 x 26 cm, sign. PD, rám, v dolní části ušpiněno, pasparta zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Dagmar Hochová
(1926-2012)
Dagmar Hochová dětem
No.: 267380Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 19:08
tisk, plakát, 57 x 80 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros v Domě dětské knihy na Perštýně 31.5. -21.6.1980, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Martin Benka
(1888-1971)
Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)
No.: 266866Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 18:40
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Zesnulý
No.: 265813Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 18:28
suchá jehla, 12 x 11,7 cm, sign. PD , papírová pasparta, papír zašlýa místy ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Alena Laufrová
Vzpomínka
No.: 264699Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 18:04
suchá jehla, akvatinta, 1979, 15 x 10,1 cm, sign. PD Alena Laufrová 79, pasparta, a.t., na levém okraji papíru - mimo tisk - hnědá drobná skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
A. Václav Mašek
Radost
No.: 276868Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 22:28
akvarel, běloba, papír, 31 x 22 cm, lehce zašlý papír, na horním okraji papír ztmavnutý s malinkými flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Povoz s koněm
No.: 263642Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 21:14
akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Jitka a Květa Válovy, malá retrospektiva
No.: 251320Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 19:54
tisk, plakát, 2011, 67 x 47 cm, plakát v výstavě v Oblastní galerii Litoměřice, 2011, při horním okraji pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Khön
Pražský hrad
No.: 248902Auction price: 950 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 19:38
olej, karton, 1926, 36,5 x 53,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 950 CZK (40 €)
J. Posselwhite
Canova
No.: 246865Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 19:32
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from a picture by sir Thomas Lawrence in the possesion of the Abate Canova at Rome, při levém okraji mimo tisk zahnědlé skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
Hrníčky
No.: 240988Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 18:36
lavírovaná tuš, papír, 4 x 13,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)