• Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Zklamání

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,7 x 23,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, rám, japonský dřevoryt , papír je přeložený, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Bojovnice džo-do

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 31,2 x 21,7 cm, nalepeno na růžovém papíru, rám, japonský dřevoryt, Utagawa Kunisada byl japonský ilustrátor a grafik, zabývající se technikou japonského dřevořezu. V roce 1810 založil vlastní uměleckou školu Gototei, jejíž zájem se soustředil zejména na portréty herců divadla Kabuki. Kun…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Zuřivost

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,9 x 24 cm, na zadní straně podlepeno, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Pokora

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,9 x 23,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    V parku pod jabloní

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,9 x 24,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Přepadení v přístavu

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 37 x 25,5 cm, na rozích ohnuý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Závist

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,2 x 24 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Pomocný - nosič lampionů

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,5 x 22,3 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Samurajův smutek

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,1 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chrám nebes v Pekingu

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenek Hůla

    (1948)

    Kristus na hoře Olivetské podle Mistra vyšebrodského

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1990, 162 x 145 cm, sign. PD Z. Hůla 90, malíř, sochař, absolvent AVU u prof. Součka, v roce 2002 habilitoval na VŠUP v Praze v oboru sochařství

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Hlubuček

    (1928)

    Poušť Gobi

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 69 x 99 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Liliana Maftei

    (1954-2009)

    Zátiší

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 44 x 60 cm, sign. PD Maftei Liliana, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Řízek

    (1963)

    Lost Paradise

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.959 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    vaječná tempera na dřevě, 2021, 30 x 22 cm, sign. LD T.Řízek 21, rám

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Čekání

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2016, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lukavský

    (1947-2024)

    Stará škola

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    České ženy na Jadranu

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajímal. Většin…

    Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Jo, už letím

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    papír, oheň, popel, 2020, 27 x 36 cm, sign. PD Klimeš 2020, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom je…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šuhájek

    (1943)

    Hlava I.

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, plátno, 2002, 50 x 40 cm, sign. PD Šuhájek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šuhájek

    (1943)

    Hlava II.

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Budil

    (1943)

    Meditace

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Hra je ve finále

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Galateia

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Trabura

    (1960)

    Moře I

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Růže

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Jezero s medvěděm

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Krajina se stromy

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Domky

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Lávka v lese

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 43,5 x 30 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo českého krajináře, který vystudoval pražskou Akademii výtvarných umění u Maxe Haushofera a posléze mnichovskou Akademii výtvarných umění u E. Schleicha. V roce 1866 si v Praze otevřel soukromou krajinářskou školu,…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, běloba, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook