-
Antonín Málek
(1937-2021)
Bez názvu
No.: 6Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
strukturální grafika, 1963, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD Málek 1963, rám, č. 40/55
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn
(1891-1976)
Domky
No.: 268Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Malý manifest
No.: 5Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, reliéfní tisk, kombinovaná technika, 1965, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 65, č. 23/30, the disciple of prof. P. Matejka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice IV
No.: 4Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 43 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/21, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn
(1891-1976)
Krajina se stromy
No.: 267Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Zichová
(1992)
Galateia
No.: 263Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Raiser
(1935)
České ženy na Jadranu
No.: 257Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajímal. Většin…
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Jezero s medvěděm
No.: 266Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Růže
No.: 265Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roman Trabura
(1960)
Moře I
No.: 264Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Chaloupek
(1958)
Hra je ve finále
No.: 262Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bedřich Budil
(1943)
Meditace
No.: 261Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šuhájek
(1943)
Hlava II.
No.: 260Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šuhájek
(1943)
Hlava I.
No.: 259Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 2002, 50 x 40 cm, sign. PD Šuhájek, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID4**8 History of bids
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Jo, už letím
No.: 258Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
papír, oheň, popel, 2020, 27 x 36 cm, sign. PD Klimeš 2020, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom je…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Lukavský
(1947-2024)
Stará škola
No.: 256Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Spěváček
(1973)
Čekání
No.: 255Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2016, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, atten…
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Řízek
(1963)
Lost Paradise
No.: 254Auction price: 47.000 CZK (1.959 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
vaječná tempera na dřevě, 2021, 30 x 22 cm, sign. LD T.Řízek 21, rám
Current price: 47.000 CZK (1.959 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Liliana Maftei
(1954-2009)
Zátiší
No.: 253Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 44 x 60 cm, sign. PD Maftei Liliana, rám
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Hlubuček
(1928)
Poušť Gobi
No.: 252Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 69 x 99 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenek Hůla
(1948)
Kristus na hoře Olivetské podle Mistra vyšebrodského
No.: 251Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1990, 162 x 145 cm, sign. PD Z. Hůla 90, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chrám nebes v Pekingu
No.: 250Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Samurajův smutek
No.: 249Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,1 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Pomocný - nosič lampionů
No.: 248Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,5 x 22,3 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Závist
No.: 247Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,2 x 24 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Přepadení v přístavu
No.: 246Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 37 x 25,5 cm, na rozích ohnuý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
V parku pod jabloní
No.: 245Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,9 x 24,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Pokora
No.: 244Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,9 x 23,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Zuřivost
No.: 243Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,9 x 24 cm, na zadní straně podlepeno, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Bojovnice džo-do
No.: 242Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 31,2 x 21,7 cm, nalepeno na růžovém papíru, rám, japonský dřevoryt, Utagawa Kunisada byl japonský ilustrátor a grafik, zabývající se technikou japonského dřevořezu. V roce 1810 založil vlastní uměleckou školu Gototei, jejíž zájem se soustředil zejména na portréty herců divadla Kabuki. Kun…
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED