-
Milan Bauer
(1960)
Sen o páře
No.: 387Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:09
lept, 32,7 x 24,4 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 14/100, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Bauer
(1960)
Laurinka
No.: 386Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:08
lept, 25 x 22,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 17/100, značeno DU v desce Milan Bauer, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Jiří Bauer
Skála
No.: 385Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:07
akvatinta, 13,5 x 8,5 cm, sign. LD JBauer, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Axmann
(1955)
Had
No.: 384Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:06
litografie, 1993, 51 x 41 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1993, č. 4/5, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague - Art subject, the disciple of L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Pět leptů
No.: 383Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:05
5x lept, vše signováno, vydal Arthur Novák, Praha 1918, Ex. 32/65, volné listy v kartonových deskách, desky lehce poškozené, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts …
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Karlštejn
No.: 382Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:04
akvatinta, 1920, 33 x 26 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Kavalerie (jízda)
No.: 381Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:03
lept, 24,5 x 36,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aldof Jelínek Alex
(1890-1957)
Tonda Špacír ze Strmilova
No.: 380Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:02
litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Jiřina Adamcová
(1927-2017)
Příběh
No.: 379Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:01
serigrafie, 1994, 100 x 70 cm, sign. PD Jiřina Adamcová, č. 3/7, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
.
Dekorativní sada
No.: 378Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:00
keramika, 8,5 x 23, 11,5 x 33, 9 x 25,5, 23,5 x 27,12,5 x 10,5 cm, 3x mísa, 1x košík, 1x džbánek, Ditnar Urbach, V roce 1878 založil dr. Rudolf Ditmar ve Znojmě keramickou továrnu Ditmara, vůbec první svého druhu v Evropě. Zahájila provoz v roce 1880, produkce byla zaměřena zejména na nádobí a selsk…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Anna Macková
No.: 89Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 15:28
dřevoryt, 1952, 25 x 19,5 cm, rám, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Ženský akt
No.: 83Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 15:22
lept, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 70/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
O člověku..
No.: 71Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 15:10
dřevoryt, 1975, 9 x 6,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 75, č. 137/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
Dívka
No.: 70Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 15:09
dřevoryt, 1974, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 74, č. 54/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Michaela Lesařová-Roubíčková
(1949)
Hlavy
No.: 49Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:48
litografie, 1980, 15 x 10,3 cm, sign. PD Michaela 1980, č. 30/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Vila
No.: 41Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:40
suchá jehla, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 22/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Objetí
No.: 40Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:39
suchá jehla, 9 x 8,3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 77/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
-
Jan Kavan
(1947)
Profil dívky se zvířaty
No.: 33Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:32
litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Franziska Romana Jaksch von Wartenhorst
(1896-1973)
Hudební zátiší
No.: 30Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:29
lept, 13,8 x 8,8 cm, značeno v desce PD jaksch. rad, Ex musicis Frida Graf, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Antonín Hervert
(1880-?)
Pražská můza
No.: 28Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:27
lept, 1909, 6,3 x 11,6 cm, značeno PD A. Hervert, LD razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Jaroslav Dajč
(1943)
Mojžíš
No.: 19Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:18
lept, 12 x 7,8 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, č. 29/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Toufr, Bulant, Kos and Hylis at The Institute of Education in Jihlava, prof. Hadlac at The Faculty of Education - Masaryk University in Brno, member of The Association of Fine Artists from Vy…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Exlibris Apollón
No.: 8Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:07
litografie, 1986, 12,5 x 9 cm, sign. LD K. Beneš 86, 63/200, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Alena Antonová
(1930)
Kytice
No.: 7Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:06
lept, tempera, 1979, 9,5 x 12 cm, sign. DU A. Antonová 79, 25628, Exlibris Alžbeta Peřinová, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
-
Karel Mevald
(1932-2022)
Naši reprezentanti na letošním Závodu míru
No.: 97Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:36
bromostříbrná fotografie, 1964, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neznámý autor
Start americké kosmické lodi Gemini odložen
No.: 95Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:34
bromostříbrná fotografie, 1964, 20,5 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Neznámý autor
V rámci tažení za čistotu v New Yorku
No.: 93Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:32
bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Jiří Kruliš
(1942)
Na rybníky s trhavinou
No.: 85Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:24
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
-
Neznámý autor
Ohromný sklad nábojů z druhé světové války
No.: 82Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:21
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Neznámý autor
Samohybná jaderná elektrárna TES-3
No.: 79Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Charlie Chaplin
No.: 74Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:13
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids