Juraj Čorňák
Kůň v mlze
No.: 282845Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 07. 11. 2024 18:33
tempera, papír, 40,5 x 43 cm, monogr. LD J.Č., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Juraj Čorňák
Organická struktura
No.: 282846Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 07. 11. 2024 18:34
tempera, sololit, 49 x 69 cm, monogr. PD J.Č., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Jiří František Dvořák
Čtyřúhelník
No.: 282847Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 07. 11. 2024 18:35
olej, plátno, 2019, 66 x 69 cm, sign. PD J. F. Dvořák, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Artisté
No.: 282848Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 07. 11. 2024 18:36
olej, sololit, 2005, 42 x 32 cm, sign. PD R. Němeček 05, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Portrét Heleny Sukové
No.: 282849Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 07. 11. 2024 18:37
pastel, uhel, papír, 2003, 36,5 x 32 cm, sign. LD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Drahoslav Šolta
Zátiší s antickou vázou
No.: 282850Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 07. 11. 2024 18:38
akryl, plátno, 100 x 89 cm, sign. PD Šolta, na zadní straně značeno autorským razítkem, Drahoslav Šolta je malíř a grafik narozený 25.3.1960 v Hranicích na Moravě. Od roku 1989 žije ve Španělsku. Maluje rozměrná akrylová plátna s náměty zátiší, interiérů, krajin a městských motivů. Jeho tvorba je z…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Leoš Vysocký
Červené pole
No.: 282851Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 07. 11. 2024 18:39
olej, sololit, 2008, 37 x 43 cm, monogr. PD LV, rám, na zadní straně autorský štítek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok daleký
No.: 282974Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:00
linoryt, 1960, 28,2 x 47 cm, sign. PD Salajka J. 60, rám, č. 1/20, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Borec na kajaku
No.: 282975Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:02
linoryt, 35,2 x 50,3 cm, sign. PD Salajka J., rám, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Sprint
No.: 282976Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:04
linoryt, 1965, 35,5 x 45,5 cm, sign. PD Salajka J. 65, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok vysoký
No.: 282977Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:06
linoryt, 33,5 x 45,5 cm, sign. PD Salajka J., při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok vysoký
No.: 282978Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:08
barevný linoryt, 1965, 33,5 x 45,5 cm, sign. PD Salajka J. 65, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Běžci
No.: 282979Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:10
linoryt, 31,5 x 45,2 cm, sign. PD Salajka J., při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Volejbal
No.: 282980Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:12
linoryt, 30,3 x 32,9 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Šerm
No.: 282981Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:14
linoryt, 33,8 x 25,3 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok o tyči
No.: 282982Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:16
linoryt, 1961, 50,3 x 34 cm, sign. PD Salajka, č. 2/20, utržený roh, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Střelec
No.: 282983Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:18
linoryt, 1961, 46,2 x 36,1 cm, sign. PD Salajka J., č. 2/10, utržený roh, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Běžec
No.: 282984Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:20
linoryt, 40,7 x 27 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Běžci
No.: 282985Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:22
linoryt, 39,4 x 30,1 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Hod kladivem
No.: 282986Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:24
linoryt, 46,8 x 34 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Hod kladivem
No.: 282987Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:26
linoryt, 50,3 x 35,2 cm, sign. PD Salajka J., při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Hod oštěpem
No.: 282988Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:28
linoryt, 46,3 x 36,1 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok vysoký
No.: 282989Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:30
linoryt, 50,2 x 35 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Ragby
No.: 282990Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:32
linoryt, 1962, 38 x 27,5 cm, sign. PD Salajka 62, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Finiš
No.: 282991Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:34
vyškrabávaná tuš, 1980, 36,5 x 23,5 cm, sign. DU Salajka 80, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 650 CZK (28 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Běžec
No.: 282992Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:36
vyškrabávaná tuš, 1980, 26,5 x 22,5 cm, sign. PD Salajka 80, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 650 CZK (28 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Příprava před jízdou
No.: 282993Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:38
vyškrabávaná tuš, 1980, 36 x 24,5 cm, sign. PD Salajka 80, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 650 CZK (28 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Fotbalový zápas
No.: 282994Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:40
vyškrabávaná tuš, 36,5 x 24,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 650 CZK (28 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Krasobruslařka
No.: 282995Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:42
vyškrabávaná tuš, 37 x 36,5 cm, sign. PD Salajka, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 650 CZK (28 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Kdo z koho
No.: 282996Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 18. 11. 2024 14:44
vyškrabávaná tuš, 33 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 650 CZK (28 €)