Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Rudolf Medek

    Růže ve váze

    Položka č.: 250787

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:24

    linoryt, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD Medek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jan Tichý

    (1962)

    Mléčná dráha

    Položka č.: 281635

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:18

    akryl, papír, 1990, 49,5 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Jan Tichý

    (1962)

    Vesmírný paroháč (Astrál III.)

    Položka č.: 281634

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:17

    akryl, papír, 1991, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 91, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Kytice

    Položka č.: 281615

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:58

    olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Josef Bolf

    (1971)

    Mimo čas

    Položka č.: 281602

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:45

    litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 226199

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:50

    linoryt, 23,2 x 39,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Hydroplán

    Položka č.: 281271

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 17:48

    litografie, 2006, 14,6 x 22,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 35/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Václavské náměstí

    Položka č.: 281027

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 17:28

    litografie, 1949, 30,6 x 39 cm, sign. DP Viktor Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích

    Položka č.: 280761

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 17:02

    lept, 23,9 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Valdštejský palác

    Položka č.: 280751

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 16:48

    kolorovaná litografie, 31,1 x 21,1 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze.…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na statku

    Položka č.: 280750

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 16:46

    lept, 17 x 24,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Závodní automobil Mercedes

    Položka č.: 280743

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 16:44

    litografie, 2006, 14,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Z knih V. Rudla

    Položka č.: 280741

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 16:42

    dřevoryt, 8,5 x 5 cm, sign. DU CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1949

    Položka č.: 280737

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 16:38

    litografie, 1948, 14 x 10 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Miroslav Tyrš

    Položka č.: 280731

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 16:34

    dřevoryt, 12,3 x 8,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1949

    Položka č.: 280729

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 16:32

    litografie, 1948, 13,4 x 9,8 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Josef Ryant

    Položka č.: 280695

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 15:58

    litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Rábí

    Položka č.: 278911

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 15:32

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    Východ slunce

    Položka č.: 258206

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:45

    dřevoryt, 6,5 x 19,8 cm, sign. PD K. Štěcg, mírně pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Na poušti

    Položka č.: 281925

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:38

    lept, 2002, 12,2 x 18 cm, sign. PD R. Němeček 02, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Na koni

    Položka č.: 281926

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:37

    lept, 2002, 21,5 x 14,2 cm, sign. PD R. Němeček 02, č. 17/6, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Zbyněk Kučera

    (1934)

    Zátočina

    Položka č.: 188720

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:34

    litografie, 1988, 31,5 x 49,5 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1988, X/60, při dolním okraji uprostřed mimo tisk mírně natržený papír, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Kateřina Kozlíková

    No title (Jen tak)

    Položka č.: 246131

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:31

    litografie, 1999, 32,9 x 27,4 cm, sign. PD Kateřina Kozlíková 99, 43831, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Otakar Zemina

    (1899-1990)

    Krajina

    Položka č.: 281920

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:58

    akvarel, papír, 1916, 22,8 x 15,7 cm, sign. LD Zemina 1916, rám, ošoupaný rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Na břehu

    Položka č.: 277868

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:41

    olej, karton, 25 x 60 cm, sign. PD Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    U jezera

    Položka č.: 281857

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:28

    tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Zima

    Položka č.: 205039

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:02

    olej, plátno, 42 x 60,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Předjaří pod horami

    Položka č.: 266211

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:01

    olej, karton, 33 x 47,5 cm, sign. LD Zblažek, rám, na zadní straně popsáno, malba mírně zašpiněna, zvlněný karton, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • J. Henke

    Africké motivy

    Položka č.: 253906

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:33

    tužka, papír, 29,6 x 20,9 cm, monogr. DU J. H., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Tři grácie

    Položka č.: 255338

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:15

    akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

Instagram

Facebook