Jan Lidral
(1937)
100. výročí založení II. Internacionály
No.: 612Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:54
plakát, 1989, 59 x 42 cm, vydalo Oddělění propagandy a agitace ÚV KSČ v únoru 1989, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
PF Tom Svoboda 86
No.: 611Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:53
litografie, 1985, 12,5 x 8,7 cm, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 800 CZK (34 €)
František Leták
No.: 610Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:52
olej, sololit, 1999, 40 x 35 cm, sign. PD Leták 99, rám, Žák SUPŠS v Kamenickém Šenově (1966-1970), kde studoval obor malíř skla. Poté student AVU (1971-1977; prof. F. Jiroudek, R. Ondráček a K. Souček). Samostatně vystavoval na Ústecku., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Sc…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
František Leták
Zátiší s jablky
No.: 609Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:51
olej, sololit, 20 x 23 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, the disciple of prof. F. Jiroudek, R. Ondracek and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Laštovka
(1938-1986)
Tváře
No.: 608Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:50
litografie, 48 x 64 cm, papír srolovaný a mírně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Karel Laštovka
(1938-1986)
Tělo
No.: 607Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:49
litografie, 12,9 x 21,9 cm, papír lehce zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel
Current price: 600 CZK (25 €)
Jaroslava Lankašová
Letím
No.: 606Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:48
kombinovaná technika, dřevotříska, 39 x 29 cm, sign. vzadu Lankašová Jaroslava, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Alena Kupčíková
(1976)
Kdo je kdo?
No.: 605Auction price: 4.800 CZK (200 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:47
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Prodejce látek
No.: 604Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:46
dřevoryt, 34,5 x 23,5 cm, mírně poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Klenotník
No.: 603Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:45
dřevoryt, 35,2 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Dva meče a temná noc
No.: 602Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:44
dřevoryt, 35 x 23,5 cm, na některých místech v tisku nažloutlé, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kuniaki
(1835-1888)
Sumo (diptych)
No.: 601Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:43
dřevořez, 34,7 x 23,4 a 34,5 x 24 cm, nalepeno na červeném papíru, značeno DU, papír pokrčený a místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Jaromír Kunc
(1900-1971)
Skály v lese
No.: 600Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:42
olej, karton, 29 x 39 cm, sign. PD Jar Kunc, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Oldřich Kulnánek
PF 2003 (Pelikán)
No.: 599Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:41
litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Stavy duše
No.: 598Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:40
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, LD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Nálada
No.: 597Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:39
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, PD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Oldřich Kulhánek
Ex libris MuDr. Ivan Kraus
No.: 596Auction price: 2.100 CZK (88 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:38
litografie, 1979, 10 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Oldřich Kulhánek
PF 2000
No.: 595Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:37
litografie, 1999, 14 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Oldřich Kulhánek
PF 2004 (Orlík)
No.: 594Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:36
litografie, 2003, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2003, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Oldřich Kulhánek
PF 2003 (Orlík)
No.: 593Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:35
litografie, 2002, 12 x 5,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Ladislav Kuklík
Belvedér
No.: 592Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:34
lept, mezzotinta, 26 x 18.5 cm, sign. L. Kuklík 79, rám, č. 26/100, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Ladislav Kuklík
100 let Muzea hlavního města Prahy
No.: 591Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:33
lept, 1986, 38,5 x 49 cm, sign. DU O. Kuklík 1983, č. 149/200, grafika stočena, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 500 CZK (21 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Růst
No.: 590Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:32
litografie, 53,5 x 42,8 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Obličej
No.: 589Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:31
litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, PD monogr. v kameni TK, levý dolní roh lehce pokrčen, v levém horním rohu lehce ušpiněno po obtisknuté barvě, Aantiqari.at Radhošťská,
Otakar (Othon) Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Větrný mlýn v Kořenci
No.: 588Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:30
litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O. Coubine 49, rám, č. 322/500, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Jiří Kubíček
Domeček
No.: 587Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:29
litografie, 1984, 37,2 x 37,1 cm, sign. DU Jiří Kubíček, č. 55/80, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. F. Muzika
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Praha, Hradčany
No.: 586Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:28
litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Zdeněk Kříž
Pod kopcem
No.: 585Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:27
olej, tempera, dřevotříska, 1987, 25 x 29 cm, sign. PD Z. Kříž, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Antonín Kroča
No.: 584Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:26
tuš, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Kroča, rám, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Krejsa
(1896-1941)
Husův domek
No.: 583Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:25
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids