-
Neurčený autor
Pasáček
Položka č.: 670Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:52
olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Loďky
Položka č.: 671Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:53
olej, plátno, 30 x 42,5 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ptáčci
Položka č.: 673Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:55
lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Ruyana Küste
Položka č.: 674Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:56
lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa se zříceninou
Položka č.: 675Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:57
suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Váza s kruhy
Položka č.: 676Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:58
hlína, v. 61,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Strom v krajině
Položka č.: 678Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:00
olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét dámy
Položka č.: 679Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:01
olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Mladé šlechtičny
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:02
akvarel se zlatotiskem, papír, 10 x 8,5 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na Vysoké Tatry
Položka č.: 681Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:03
olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kameny
Položka č.: 682Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:04
olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Noll
(1926-1998)
Zrcadlo
Položka č.: 683Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:05
pérovka, papír, 1993, 14 x 7 cm, sign. LD Noll 93, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Nováčková
(1945-2020)
Zvadlá kytka
Položka č.: 684Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:06
lept, 12,7 x 7 cm, sign. PD, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rostislav Novák
(1942)
Zelené záblesky
Položka č.: 685Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:07
dřevoryt, 1998, 87 x 60 cm, sign. PD Rostislav Novák 1998, č. 1/3, Na tomto obraze jsou zelené pruhy výrazně kontrastní vůči teplému ochrovému pozadí. Použití techniky, připomínající dripping, přibližuje obraz k abstraktnímu expresionismu a dodává dojem pohybu a spontaneity, papír zejména v horní čá…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ernst Oberhoff
(1906-1980)
Krajina
Položka č.: 686Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:08
litografie, 35,5 x 48 cm, sign. PD E. Oberhoff, rám, autorský tisk, Německý malíř, sochař a grafik, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Akt s květy
Položka č.: 687Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:09
litografie, 1967, 55 x 39 cm, sign. DU K. Oberthor 67, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Řecko
Položka č.: 688Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:10
akvarel, tuš, papír, 48,7 x 67,7 cm, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Slunečnice
Položka č.: 689Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:11
monotyp, 1962, 33,6 x 28,9 cm, sign. PD K. Oberthor, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
V zahradě lásky
Položka č.: 690Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:12
litografie, 1962, 40,5 x 24 cm, sign. DU K. Oberthor 62, 11049, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Paradísova zahrada
Položka č.: 691Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:13
litografie, 1962, 40,4 x 24,2 cm, sign. DU K. Oberthor, 18/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Odpoledne u moře
Položka č.: 692Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:14
litografie, 1984, 36,2 x 50,6 cm, sign. DU K. Oberthor 84, č. 15/130, při okrajích mírně ohmataný papír, růžky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Nohatá Julie
Položka č.: 693Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:15
litografie, 1993, 43,5 x 54 cm, sign. DU K. Oberthor 93, č. 10/30, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Filtrohlavec Artur
Položka č.: 694Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:16
litografie, 1993, 54 x 43 cm, sign. DU K. Oberthor 93, č. 4/30, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Kytice ve džbánu
Položka č.: 695Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:17
litografie, 1980, 42,1 x 31,7 cm, sign. DU Z. Obrthorová 80, 109/120, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Co ženy chtějí
Položka č.: 696Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:18
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Co ženy chtějí
Položka č.: 697Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:19
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Studie
Položka č.: 698Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:20
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Odvárko
(1911-1985)
Na Berounce
Položka č.: 699Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:21
olej, karton, 1972, 38 x 58 cm, sign. LD S. Odvárko 72, rám, na zadní starně štítek s popisem, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Odvárko
(1911-1985)
Stromy
Položka č.: 700Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:22
olej, lepenka, 38,5 x 63 cm, sign. LD Odvárko, rám, malba zvlněna a místy zkrakelována
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Z.H. Olšan
Tatranská dolina
Položka č.: 701Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:23
olej, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Z. H. Olšan, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO