Achille Perilĺi
(1927-2021)
Tančící figury
Položka č.: 484Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
akvatinta, lept, 1998, 49 x 40,5 cm, sign. PD Perilli 98, č. 100/100, zezadu nalepen štítek, levý horní roh mírně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Michihiro Onishi
(1964)
Puklina - červená v bílé / Crack - red in white
Položka č.: 483Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
kombinovaná technika, papír, 1998, 80 x 49 cm, sign. PD M. Onishi, a.t., vzadu nalepen štítek s popisem, papír lehce zvlněný, mimo tisk místy lehce ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Odile Levigoureux
Equisetum Marsh
Položka č.: 482Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
rytý klih (ze zvířecí kůže) na dřevě, ruční papír, 1998, 26 x 35 cm, sign. PD Odile Levigoureux 1998, č. 1/6, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Ariane Laroux
Všechno komunikuje / Everything Communicates
Položka č.: 481Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
lept, 1994, 44,5 x 53,7 cm, sign. PD Ariane Laroux, č. 10/30, LD vodotiskové razítko ve tvaru labyrintu, celý název díla: Všechno komunikuje: Nohy, opěradlo židle, kolena, kouzelná soška Matky Bohorodičky přinášející blahobyt, šálek na kávu, rukopis a ruka altele Georgese Haldase, Antiqari.at Radhoš…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Oldřich Kulhánek
Mimino
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
lept, 1974, 11 x 8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 74, č. 4/20, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Oldřich Kulhánek
Ex libris MuDr. Lubomír Šetlík, PF 1979
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
2 x litografie, 1979, 1978, 7,5 x 11; 9 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, sign. DU O. Kulhánek 78, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Oldřich Kulhánek
Ruka s věncem
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
lept, 1994, 15,8 x 12 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Michael Rittstein
Devastace
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
litografie, 1982, 40 x 27 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 65/100, soupis Hédervári č. 100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Michael Rittstein
Rozhovor na schodech
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
serigrafie, 1980, 16,8 x 21,2 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 30/32, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Rodina
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
litografie, 1981, 43,2 x 32,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 66/70, vzadu razítko: osobní sbírka Alexandr Skalický st., Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Art…
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Blíženci
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 15,5 x 16,4 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 43/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Capriccio
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 17,3 x 12,8 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 33/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Edith Piaf
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
litografie, 33 x 23,5 cm, sign. DU Vlad, Suchánek, pasparta, č. 7/200, zažloutlý papír i pasparta, páska od pasparty zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen Europ…
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Dlaň
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
litografie, 1995, 16,2 x 12 cm, sign. DU VladSuchánek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Oldřich Kulhánek
Výkřik
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Oldřich Kulhánek
David
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
10x lept, 1975, 14,2 x 9 cm, vše sign. PD Oldřich Kulhánek 75, č. IV/XXX, v grafickém cyklu David umělec zachycuje výjevy z života biblického krále Davida a následně jej završuje oslavou narození svého syna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Oldřich Kulhánek
Pozvánka
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
lept, 1972, 27,5 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 72, LD věnování, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Oldřich Kulhánek
L. Hašek & P. Kafka
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
lept, 1983, 12,5 x 6,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek1983, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Oldřich Kulhánek
Ex lbiris Dr. Anna Lerperger
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
lept, 1980, 12,5 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1980, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Jan Hísek
Ryba ve věži
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
mezzotinta, 2011, 46 x 60,5 cm, sign. PD Jan Hísek 2011, č. 28/33, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Konce a začátky (č. 2 z cyklu Pátek třináctého)
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
litografie, 1981, 29,5 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Jiří Suchý
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 35,5 x 27 cm, sign. PD Jiří Suchý, rám, č. 49/120
Dan Trantina
Láska vítězná
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
olej, papír, 2004, 51 x 70 cm, monogr. PD DT 04, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Miroslav Kaufman
Figury
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
tempera, papír, 1993, 38 x 56,7 cm, sign. PD Kaufman 93, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Chaloupka
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
dřevoryt, 40 x 53,3 cm, sign. PD B. Jaroněk, při dolním okraji na dvou místech natrženo, při levém a pravém horním rohu lehce pomačkáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarn…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Josef Vaic
(1884-1961)
Plachetnice na jezeře
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
akvatinta, 20,5 x 30,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Maxmilián Švabinský
Satyr a žena v lese
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 1944, 27,6 x 20,6 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, č. 24/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale de…
Minka Podhajská
(1881-1963)
Soubor devíti exlibris
Položka č.: 356Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
9x grafika, 14 x 9 - 6,5 x 5,2 cm, 6x značeno v desce nebo ve štočku MP (nebo Minka), Vzácný soubor čtyř původních barevných dřevorytů a pěti zinkografií cca z let 1909-1918 od známé české grafičky, malířky, pedagožky a designérky, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Michálka na soukromé uměleckoprům…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Jste slavný? Ne nejste!
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
2000 franků
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)