• Bedřich Budil

    Přátelé

    No.: 144

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 65,5 x 56 cm, sign. PD BBudil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Bedřich Budil

    Zátiší s lebkou

    No.: 143

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    olej, plátno, 1962, 40 x 50 cm, sign. PN Budil 62, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Otto Placht

    V duchu letu

    No.: 142

    Auction price: 95.000 CZK (3.959 €)

    olej, plátno, 2000, 100 x 100 cm, sign. vzadu Otto Placht 2000, the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 95.000 CZK (3.959 €)

  • Alena Anderlová

    Indián

    No.: 141

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    olej, plátno, 2014, 50 x 70 cm, sign. vzadu Anderlová

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

  • MICL

    (1969)

    Černé jezero

    No.: 140

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

  • MICL

    (1969)

    Granátové ryby

    No.: 139

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD Micl

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Olympia

    No.: 138

    Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)

    Current price: 65.000 CZK (2.709 €)

  • František Uprka

    (1868-1929)

    Neščasná vojna Moravská balada

    No.: 137

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    bronzový reliéf, 1903, 60,5 x 16,5 cm, zančeno LD Uprka, železárny Rožmitál, prémie Umělecké Besedy svým členům na rok 1903, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Karol Baron

    (1939-2004)

    Bytost III

    No.: 135

    Auction price: 3.400 CZK (142 €)

    Current price: 3.400 CZK (142 €)

  • Stanislav Sucharda

    (1866-1916)

    Vrba z kytice K.J.Erbena

    No.: 136

    bronzový reliéf, 1899, 60,5 x 16,5 cm, značeno PD Sucharda, lito v železárnách Komárovských, prémie Umělecké Besedy svým členům na rok 1899, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Karol Baron

    (1939-2004)

    Bytost I

    No.: 134

  • Ladislav Kuklík

    Cirkus

    No.: 133

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    lept, akvarel, 1986, 59 x 49 cm, sign. DU L. Kuklík 1986, A.T., the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

  • Ladislav Kuklík

    Torzo

    No.: 132

    Auction price: 11.500 CZK (480 €)

    lept, akvarel, 1990, 59 x 38 cm, sign. DU L. Kuklík 1990, č. 13/120, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 11.500 CZK (480 €)

  • Oldřich Jelínek

    Tristan s Tod

    No.: 131

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    Vlhavy

    No.: 130

    akvarel. pastel, papír, 1977, 30 x 42 cm, sign. PD M.M. Hlobilová, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    (1903-1999)

    Krásný den ve Vlastiboři

    No.: 129

    akvarel. pastel, papír, 1981, 30 x 42 cm, sign. LD M. Hlobilová, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    (1903-1999)

    Lomany u Frant. Lázní

    No.: 128

    akvarel. pastel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD M.M. Hlobilová, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Konůpek

    Mladá Boleslav

    No.: 127

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    tužka, papír, 1936, 24,5 x 36 cm, monogr. LD KpK, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Jan Konůpek

    Les

    No.: 126

    rudka, papír, 23 x 15 cm, monogr. PD KpK, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

  • Max Pirner

    (1854-1924)

    Stojící akt

    No.: 125

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    kombinovaná technika, 24,2 x 15 cm, sign. LD M.P., rám, zažloutlý papír, oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Rudolf Kundera

    (1911-2005)

    Paříž

    No.: 124

    akvarel, papír, 1939, 32 x 49 cm, sign. PD Rudolf Kundera/Paříž39, rám, papír zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Bedřich Feigl

    (1884-1965)

    No.: 123

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1914, 25 x 33,5 cm, sign. LD Feigl 1914, the disciple of prof. Bukovac, Roubalik and Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Osma

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

  • Václav Kreisinger

    (1885-1956)

    Matka s dítětem

    No.: 122

    olej, plátno, 1945, 76,5 x 61,5 cm, sign. PD V. Kreisingr 1945, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící Vlasta

    No.: 121

  • Rostislav Hudeček

    (1916-?)

    Chrámový žebrák

    No.: 120

    Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)

    Current price: 32.000 CZK (1.334 €)

  • Václav Polívka

    (1869-1969)

    Vesnická scenérie

    No.: 119

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    olej, plátno, 69 x 95,5 cm, sign. PD V. Polívka, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Na Balkáně

    No.: 118

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. LD J. M. Černovický, rám, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na dvorku

    No.: 117

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    olej, karton, 1906, 36 x 46 cm, sign. PD LKuba 06, rám, velmi vzácná autorova žánrová malba se sociálním motivem charakterizujícím českou vesnici na přelomu století, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Filosof (Portrét staršího muže s plnovousem)

    No.: 116

  • Neznámý autor (podle Rafaela)

    Svatá rodina

    No.: 115