Václav Mezera
Zahrad
Položka č.: 280899Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:09
pastel, karton, 24 x 31 cm, sign. PD Mezera, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Pavel Malý
(1882-1952)
Voják
Položka č.: 280867Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:07
tuš, papír, 14,5 x 6,5 cm, sign. PD František P. Malý, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
F. Machač
Muzeum východních čech od architekta Jana Kotěry
Položka č.: 280934Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:06
akvarel, tužka, papír, 1963, 38 x 29 cm, sign. PD F. Machč 1963, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Holler
(1903-1982)
V zimě
Položka č.: 280827Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:04
akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24,5 cm, sign. PD Holler, pasparta, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
Nový svět
Položka č.: 280824Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:18
litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jana Reinerová
Zeď
Položka č.: 280830Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:14
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Nerudova ulice
Položka č.: 280956Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:13
lept, 32 x 24 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Egon Kobe
Staroměstský orloj
Položka č.: 280825Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:10
lept, 15,5 x 12 cm, sign. PD , pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Kampa
Položka č.: 280936Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:08
litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 9/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Karlův most
Položka č.: 280937Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:07
litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 20/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jarmila Čermáková
Nové zámecké schody
Položka č.: 280957Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:03
suchá jehla, mezzotinta, 29 x 16,8 cm, sign. PDJ. Čermáková, pasparta, č. 38/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jarmila Čermáková
Zahrady pod Pražským hradem
Položka č.: 280958Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:02
suchá jehla, mezzotinta, 34 x 20 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Kubistická lampa Emila Králíčka
Položka č.: 280891Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:00
litografie, 1993, 13,5 x 9 cm, sign. UD KBeneš 93, pasparta, č. 50/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Cyril Bouda
PF 1948 Zdeněk a Marie Jeřábkovi
Položka č.: 280742Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:54
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Cyril Bouda
PF 1973
Položka č.: 280739Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:48
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Cyril Bouda
PF 1964
Položka č.: 280738Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:46
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Cyril Bouda
Růže
Položka č.: 280736Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:42
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Cyril Bouda
Pištec
Položka č.: 280735Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:40
mědirytina, 1951, 8,8 x 11 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
PF 1948
Položka č.: 280734Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:38
mědirytina, 1947, 6,8 x 3,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Cyril Bouda
PF 1969
Položka č.: 280732Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:34
litografie, 1968, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
Portrét muže
Položka č.: 280730Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:30
mědirytina, 9,5 x 6 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Tvář
Položka č.: 280710Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:50
dřevoryt, 12,7 x 6,1 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Muzeum v Opavě
Položka č.: 280708Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:46
litografie, 1997, 19,8 x 16,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Tábořiště
Položka č.: 280707Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:44
litografie, 1992, 20,3 x 15,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 92, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Bertramka
Položka č.: 280704Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
litografie, 1991, 7,6 x 15 cm, sign. PD Jiří Bouda 91, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kostel Narození Panny Marie v Písku
Položka č.: 280706Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:42
litografie, 1972, 22,3 x 15,6 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 1.320 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Jiří Bouda
(1934-2015)
Chodovská tvrz
Položka č.: 280705Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:40
litografie, 2004, 7,4 x 12,8 cm, sign. DU Jiří Bouda 04, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pohled na Strahovský klášter
Položka č.: 280703Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:39
litografie, 1999, 6,6 x 15,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 99, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Marika Debelger
Položka č.: 280702Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:37
litografie, 1988, 10,3 x 7,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Karlův most
Položka č.: 280701Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:32
litografie, 1998, 8,3 x 12,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 98, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)