• Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Můra

    Položka č.: 1313

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:47

    litografie, 1976, 18,7 x 9 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, č. 6/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný čl…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    PF - konvolut (7)

    Položka č.: 1314

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:48

    ocelorytina, 8 x 9 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    PF a Praha - konvolut (4)

    Položka č.: 1315

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:49

    ocelorytina, 16,5 x 9 cm, sign. PD J. Švengsbír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Klaun (PF 1962)

    Položka č.: 1316

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:50

    zinkografie, 1961, 8 x 6,9 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Boris Tesař

    Telefonát

    Položka č.: 1317

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:51

    litografie, 1980, 11,1 x 28 cm, sign. DU Boris Tesař, PF 1981, při levém okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Madona a Ježíšek

    Položka č.: 1318

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:52

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Cesmína a měsíc

    Položka č.: 1319

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:53

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Žena a kvítí

    Položka č.: 1320

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:54

    litografie, 1985, 17 x 12 cm, sign. LD B.S. Urban, PF 1986, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Matka

    Položka č.: 1321

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:55

    litografie, 1987, 18,5 x 15 cm, sign. na druhé straně B. S. Urban, PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen me…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 1322

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:56

    litografie, 1986, 16 x 11,5 cm, sign. LD B.S. Urban, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poro…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 1323

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:57

    litografie, 1984, 14 x 11 cm, sign. PD B.S. Urban, PF 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Zdeněk Vackář

    (1927)

    Omnia Sponte Fluant Absit Violentia Rebus (PF 1974)

    Položka č.: 1324

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:58

    serigrafie, 1973, 5,5 x 16,1 cm, sign. PD Zdeněk Vackář, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milan Valášek

    Položka č.: 1325

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:59

    litografie, 1981, 16 x 11,5 cm, sign. PD M. Valášek, č. 139/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Marcel Vaněk

    Na ostrově

    Položka č.: 1326

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:00

    litografie, 1986, 15 x 10 cm, sign. LD Marcel Vaněk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Božena Vejrychová - Solarová

    (1892-1978)

    Radostné Vánoce

    Položka č.: 1327

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:01

    litografie, 11,4 x 7,6 cm, sign. DU V. Vejrychová - Solarová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Stanislav Veselý

    (1921)

    Jezevčík

    Položka č.: 1328

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:02

    suchá jehla, 1986, 15,7 x 10,5 cm, sign. PD St. Veselý, č. 25/50, PF 1987, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Stanislav Veselý

    (1921)

    Jezevčík a ptáček

    Položka č.: 1329

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:03

    suchá jehla, 1984, 13 x 8 cm, sign. DU St. Veselý, č. 26/50, PF 1985, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Stanislav Veselý

    (1921)

    Jezevčík a žena

    Položka č.: 1330

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:04

    suchá jehla, 1981, 12,5 x 12,3 cm, sign. PD St. Veselý, č. 21/50, PF 1982, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Vlach

    Dívka za oknem

    Položka č.: 1331

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:05

    lept, 1989, 9,5 x 5,2 cm, sign. UD J. Vlach 89, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Voves

    Kompozice II.

    Položka č.: 1332

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:06

    kombinovaná technika, 2014, 20,8 x 10,6 cm, sign PD. J. Voves, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiří a Jana Vovsovi

    Kompozice I.

    Položka č.: 1333

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:07

    kombinovaná technika, 2016, 21,3 x 10,5 cm, sign. DU Jiří a Jana Vovsovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Četba PF 1983

    Položka č.: 1334

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:08

    litografie, 1983, 20 x 14 cm, sign. NP Vilma Vrbová, 150/6, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Chlapec PF 1977

    Položka č.: 1335

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:09

    litografie, 1977, 9,5 x 13 cm, sign. PD Vilma Vrbová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    PF 1976 - Portrét dítěte

    Položka č.: 1336

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:10

    tisk, 1975, 24 x 17, 5 cm, sign. LD Vilma Vrbová, pf, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miroslava Zychová

    Ptáček na větvičce

    Položka č.: 1337

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:11

    lept, 1980, 9,5 x 7 cm, sign. PD M. Zychová 80, PF 1981, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka a K. Součka na AVU v Praze, členka spolku Pohodlí

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Jmelí

    Položka č.: 1338

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:12

    litografie, 10 x 6 cm, sign. PD V.J.Ž., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Z. Kuž

    PF 1988

    Položka č.: 1339

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:13

    litografie, 1987, 13 x 9,5 cm, sign. PD Z. Kuž, č. 33/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kohout a hřebíček

    Položka č.: 1340

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:14

    dřevořez, 14,4 x 8,5 cm, sign. LD, v grafice iniciály FH, na levé strané papíru vedle grafiky text - K nedožitým 75. narozeninám Františka Halase, papír lehce zašlý, v rozích mírně pokrčený, u dolního okraje papíru žlutá skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na O…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Dívka s květinami (PF 1964)

    Položka č.: 1341

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:15

    dřevoryt, 1963, 8,1 x 6,5 cm, sign. PD , pravý horní růžek papíru naražený a lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Beethoven

    Položka č.: 1342

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:16

    litografie, 10,5 x 8,4 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen - na pravé půlce papíru grafika, na levé PF 1977 Dr. Václav Šmejkal, papír zašlý a u horního okraje ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)