Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Můra
Položka č.: 1313Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:47
litografie, 1976, 18,7 x 9 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, č. 6/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný čl…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
PF - konvolut (7)
Položka č.: 1314Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:48
ocelorytina, 8 x 9 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
PF a Praha - konvolut (4)
Položka č.: 1315Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:49
ocelorytina, 16,5 x 9 cm, sign. PD J. Švengsbír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Klaun (PF 1962)
Položka č.: 1316Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:50
zinkografie, 1961, 8 x 6,9 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Boris Tesař
Telefonát
Položka č.: 1317Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:51
litografie, 1980, 11,1 x 28 cm, sign. DU Boris Tesař, PF 1981, při levém okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Madona a Ježíšek
Položka č.: 1318Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:52
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Cesmína a měsíc
Položka č.: 1319Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:53
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Žena a kvítí
Položka č.: 1320Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:54
litografie, 1985, 17 x 12 cm, sign. LD B.S. Urban, PF 1986, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Matka
Položka č.: 1321Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:55
litografie, 1987, 18,5 x 15 cm, sign. na druhé straně B. S. Urban, PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen me…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Položka č.: 1322Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:56
litografie, 1986, 16 x 11,5 cm, sign. LD B.S. Urban, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poro…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Položka č.: 1323Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:57
litografie, 1984, 14 x 11 cm, sign. PD B.S. Urban, PF 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Zdeněk Vackář
(1927)
Omnia Sponte Fluant Absit Violentia Rebus (PF 1974)
Položka č.: 1324Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:58
serigrafie, 1973, 5,5 x 16,1 cm, sign. PD Zdeněk Vackář, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Milan Valášek
Položka č.: 1325Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 19:59
litografie, 1981, 16 x 11,5 cm, sign. PD M. Valášek, č. 139/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Marcel Vaněk
Na ostrově
Položka č.: 1326Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:00
litografie, 1986, 15 x 10 cm, sign. LD Marcel Vaněk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Božena Vejrychová - Solarová
(1892-1978)
Radostné Vánoce
Položka č.: 1327Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:01
litografie, 11,4 x 7,6 cm, sign. DU V. Vejrychová - Solarová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Stanislav Veselý
(1921)
Jezevčík
Položka č.: 1328Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:02
suchá jehla, 1986, 15,7 x 10,5 cm, sign. PD St. Veselý, č. 25/50, PF 1987, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Stanislav Veselý
(1921)
Jezevčík a ptáček
Položka č.: 1329Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:03
suchá jehla, 1984, 13 x 8 cm, sign. DU St. Veselý, č. 26/50, PF 1985, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Stanislav Veselý
(1921)
Jezevčík a žena
Položka č.: 1330Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:04
suchá jehla, 1981, 12,5 x 12,3 cm, sign. PD St. Veselý, č. 21/50, PF 1982, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Vlach
Dívka za oknem
Položka č.: 1331Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:05
lept, 1989, 9,5 x 5,2 cm, sign. UD J. Vlach 89, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Voves
Kompozice II.
Položka č.: 1332Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:06
kombinovaná technika, 2014, 20,8 x 10,6 cm, sign PD. J. Voves, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Jiří a Jana Vovsovi
Kompozice I.
Položka č.: 1333Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:07
kombinovaná technika, 2016, 21,3 x 10,5 cm, sign. DU Jiří a Jana Vovsovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vilma Vrbová
(1905-1993)
Četba PF 1983
Položka č.: 1334Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:08
litografie, 1983, 20 x 14 cm, sign. NP Vilma Vrbová, 150/6, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vilma Vrbová
(1905-1993)
Chlapec PF 1977
Položka č.: 1335Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:09
litografie, 1977, 9,5 x 13 cm, sign. PD Vilma Vrbová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Vilma Vrbová
(1905-1993)
PF 1976 - Portrét dítěte
Položka č.: 1336Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:10
tisk, 1975, 24 x 17, 5 cm, sign. LD Vilma Vrbová, pf, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miroslava Zychová
Ptáček na větvičce
Položka č.: 1337Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:11
lept, 1980, 9,5 x 7 cm, sign. PD M. Zychová 80, PF 1981, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka a K. Součka na AVU v Praze, členka spolku Pohodlí
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Jmelí
Položka č.: 1338Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:12
litografie, 10 x 6 cm, sign. PD V.J.Ž., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Z. Kuž
PF 1988
Položka č.: 1339Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:13
litografie, 1987, 13 x 9,5 cm, sign. PD Z. Kuž, č. 33/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Kohout a hřebíček
Položka č.: 1340Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:14
dřevořez, 14,4 x 8,5 cm, sign. LD, v grafice iniciály FH, na levé strané papíru vedle grafiky text - K nedožitým 75. narozeninám Františka Halase, papír lehce zašlý, v rozích mírně pokrčený, u dolního okraje papíru žlutá skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na O…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Antonín Doležal
(1900-1968)
Dívka s květinami (PF 1964)
Položka č.: 1341Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:15
dřevoryt, 1963, 8,1 x 6,5 cm, sign. PD , pravý horní růžek papíru naražený a lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Beethoven
Položka č.: 1342Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:16
litografie, 10,5 x 8,4 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen - na pravé půlce papíru grafika, na levé PF 1977 Dr. Václav Šmejkal, papír zašlý a u horního okraje ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)