-
Václav Karel
(1902-1969)
Tři houby v trávě
Položka č.: 2068Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:02
pastelka, papír, 1965, 19,6 x 14,8 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
Houba s modrým kloboukem
Položka č.: 2069Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:03
mastný pastel, papír, 1965, 20,8 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
Z pohádek
Položka č.: 2070Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:04
tužka, papír, 21,5 x 17,1 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
Cesta českou krajinou
Položka č.: 2071Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:05
tužka, papír, 1948, 14,6 x 20,2 cm, na zadní straně značneno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
Troja
Položka č.: 2072Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:06
tužka, papír, 1960, 14,9 x 20,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
Alej
Položka č.: 2073Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:07
mastný pastel, papír, 1964, 14,9 x 19,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
Houby
Položka č.: 2074Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:08
tužka, papír, 1965, 14,8 x 19,8 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
Koně vezoucí kupu sena
Položka č.: 2075Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:09
mastný pastel, papír, 1962, 14,8 x 20 cm, na zadní straně značneno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Holla…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
Sokolská bouda na Černé hoře
Položka č.: 2076Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:10
pastel, papír, 1952, 21 x 28,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
Sedící žena
Položka č.: 2077Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:11
rudka,papír, 1946, 28,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Květiny ve váze
Položka č.: 2078Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:12
lavírovaná tuš, papír, 1957, 30,5 x 22 cm, sign. PD Vlad. Konvička 57, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Šeřík ve váze
Položka č.: 2079Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:13
akvarel, inkoust, papír, 1956, 30 x 22,5 cm, sign. LD Vlad. Konvička 56, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Krebs
(1948-2003)
Nebuďte dotěrný, už jednou jsem vám řekla, že nejsem zlatá rybka...
Položka č.: 2080Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:14
tuš, papír, 15,5 x 25,1 cm, nalepeno na papíru, na papíru drobné žluté flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
PF 1967
Položka č.: 2081Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:15
akvarel, tuš, papír, 1966, 10,5 x 30 cm, sign. PD Karel Kupka, Antikvariát Ostrovní, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Němec
Josef Kemr s čelem
Položka č.: 2082Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:16
tužka, papír, 30,2 x 19 cm, monogr. LD JN, rám, mírně pomačkaný papír, rám mírně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Tulipány
Položka č.: 2083Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:17
akvarel, tuš, papír, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na břeh
Položka č.: 2084Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:18
akvarel, papír, 1978, 40 x 59 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Venkovské chalupy
Položka č.: 2085Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:19
akvarel, papír, 1977, 40 x 60,5 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Staroměstské náměstí
Položka č.: 2086Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:20
akvarel, papír, 2008, 20,6 x 17 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)
Položka č.: 2087Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:21
akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Broskve
Položka č.: 2088Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:22
lavírovaná tuš, fixy, kombinovaná technika, papír, 1977, 19,5 x 19 cm, sign. DU, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Peterka
(1920-2007)
Akt s měsícem
Položka č.: 2089Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:23
hnědá tuš, papír, 1966, 29 x 19,5 cm, pasparta, PD věnování, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Peterka
(1920-2007)
Akt s růží
Položka č.: 2090Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:24
hnědá tuš, papír, 29 x 19,5 cm, sign. PD František, pasparta, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 2091Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:25
akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1985, 62 x 44,5 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Tři slunečnice
Položka č.: 2092Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:26
akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1985, 62,5 x 45,5 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 2093Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:27
akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1985, 59,5 x 48,5 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 2094Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:28
akvarel, kvaš, tuš, papír, 1985, 57,5 x 45,5 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 2095Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:29
akvarel, kvaš, tuš, papír, 1985, 65,5 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice růží
Položka č.: 2096Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:30
akvarel, kvaš, tuš, ruční papír, 1981, 59 x 42,5 cm, sign. PD Josef Šolc 09/81, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Dvě slunečnice
Položka č.: 2097Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:31
akvarel, kvaš, tuš, papír, 1981, 65,5 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 09/1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO