• Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem II.

    Položka č.: 2218

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:32

    suchá jehla, 1989, 49,5 x 32,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 89, č. 19/25, při okrajích nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslava Bičovská

    V den patnáctých narozenin

    Položka č.: 2219

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:33

    dřevoryt, 24 x 14 cm, sign. PD Jaroslava Bičovská, č. 3/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Vločka

    Položka č.: 2220

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:34

    lept, mezzotitna, 50 x 39,7 cm, lehce pokčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Labyrint

    Položka č.: 2221

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:35

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Bořivoj Borovský

    (1933-2012)

    Zlaté kapky I

    Položka č.: 2222

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:36

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Cyril Bouda

    Benvenuto Cellini

    Položka č.: 2223

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:37

    mědirytina, 1936, 19,1 x 12,5 cm, papírová pasparta, značeno v desce LD CB, místy zažloutlý papír, , na okrajích papír místy ušpiněn nebo odřen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Brázda

    Setkání

    Položka č.: 2224

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:38

    lept, mezzotinta, 2008, 13 x 10 cm, sign. DU Jiří Brázda 08, č. 199/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Březina

    (1922-2004)

    Leningrad

    Položka č.: 2225

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:39

    dřevoryt, 1976, 35,2 x 45,2 cm, sign. PD Březina 76, č. 40/75, papír u horního a spodního okraje lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Michal Burget

    (1970)

    Jiráskova chata

    Položka č.: 2226

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:40

    lept, 2019, 21 x 15 cm, sign. PD Burget 2019, klip rám, a. t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Lubomír Dušek

    Chodec

    Položka č.: 2227

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:41

    lept, akvatinta, 47,5 x 42,5 cm, sign. DU L. Dušek, č. 35/50, nepatrně ohmataný a zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    La Salletta

    Položka č.: 2228

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:42

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Chalupy v Německém v zimě

    Položka č.: 2229

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:43

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Milan Entler

    Na břehu

    Položka č.: 2230

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:44

    litografie, 47 x 36,5 cm, sign. PD Milan Entler , pasparta, č. 62/80, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Milan Erazim

    (1946-2020)

    Šance

    Položka č.: 2231

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:45

    litografie, 1989, 39,5 x 33,5 cm, sign. PD M. Erazim 89, č. 46/100, rožky nepatrně naražené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 2232

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:46

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ingrid Glaserová

    Kafka

    Položka č.: 2233

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:47

    akvatinta, mezzotinta, lept, 1992, 65 x 48 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 11/86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Pozdrav moravské zemi

    Položka č.: 2234

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:48

    dřevoryt, 1980, 27 x 14,7 cm, sign. LD AGrmelová 80, báseň Jar. Seiferta, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Kdysi a kdesi

    Položka č.: 2235

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:49

    dřevoryt, 1996, 10,3 x 7,2 cm, sign. PD AGrmelová, č. 40/70, báseň J. Seiferta, Edice Éra, ke 110. výročí narození JS, org. papír. přebal, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Na plese

    Položka č.: 2236

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:50

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Eva Hašková

    Kdysi a kdesi

    Položka č.: 2237

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:51

    lept, 2011, 10 x 6,8 cm, sign. PD Eva Hašková 011, č. 10/60, báseň J. Seiferta, Edice Éra, ke 110. výročí narození JS, org. papír. přebal, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Hlaváček

    Zuby

    Položka č.: 2238

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:52

    linořez, 60,8 x 91 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1978

    Položka č.: 2239

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:53

    litografie, 1977, 21 x 30 cm, sign. PD Hnízdil 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1986

    Položka č.: 2240

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:54

    litografie, 1985, 21 x 20 cm, sign. LD Hnízdil 85, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1988

    Položka č.: 2241

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:55

    litografie, 1987, 21 x 10,5 cm, sign. PD Hnízdil 87, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 76

    Položka č.: 2242

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:56

    litografie, 1975, 21 x 29,5 cm, sign. DU Hnízdil 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1990

    Položka č.: 2243

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:57

    litografie, 1989, 21 x 10,5 cm, sign. DU Hnízdil 89, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1989

    Položka č.: 2244

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:58

    litografie, 1988, 21 x 10,5 cm, sign. LD Hnízdil 88, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 85

    Položka č.: 2245

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:59

    tisk, papír, 1984, 21 x 20 cm, sign. LD Hnízdil 84, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 80

    Položka č.: 2246

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:00

    litografie, 1979, 21 x 30 cm, sign. PD Hnízdil 79, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 75

    Položka č.: 2247

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:01

    litografie, 1974, 21 x 30 cm, sign. DU Hnízdil 74, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)