Honoré Daumier
(1808-1879)
Šmíráci
No.: 268031Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:43
litografie, 20 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Gratulace
No.: 268033Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:42
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
U baru
No.: 268029Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:41
litografie, 19 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na plovárně
No.: 268030Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:39
litografie, 21,5 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
No.: 268028Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:37
litografie, 21 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Ruské kostýmy
No.: 268027Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:36
litografie, 22,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Otec, který nutí svého syna sát mléko dobrých zásad
No.: 268026Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:35
litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
To, co Anglie nazývá pomlčkou
No.: 268025Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:34
litografie, 25 x 20,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Dnešní filantropové
No.: 268024Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:33
litografie, 24 x 20,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
No.: 268021Auction price: 100 CZK (5 €)
litografie, 17 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 268023Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:32
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pivo
No.: 268022Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:31
litografie, 24 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Náčrt pořízený v divadle
No.: 268020Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:29
litografie, 23 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na lovu
No.: 268019Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:28
litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, při okrajích poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Bakalářský den
No.: 268018Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:27
litografie, 25 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Všechno, co chceme
No.: 268017Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:26
litografie, 27,5 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Přátelé
No.: 268016Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:25
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Dopis
No.: 268015Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:24
litografie, 25 x 21,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rakouský císař a Pruský král se rozhodli bojovat novými zbraněmi
No.: 268014Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:23
litografie, 20 x 26,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Klobouk
No.: 268013Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:22
litografie, 21 x 26,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Odlitek
No.: 268012Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:21
litografie, 24 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, přeložený, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Typy a fyziognomie
No.: 268011Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:20
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Complet ! ...
No.: 268010Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:19
litografie, 23 x 27 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Učenec
No.: 268009Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:18
litografie, 23,5 x 20 cm, nalepeno na polokartonu, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**1 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Šok v Salóně
No.: 268006Auction price: 100 CZK (5 €)
litografie, 23 x 20,5 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
No.: 268008Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:17
litografie, 24 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, lehce zašpiněný, přeložený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Světová výstava
No.: 268005Auction price: 100 CZK (5 €)
litografie, 24 x 21 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Nepříjemná situace
No.: 268007Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:16
litografie, 23 x 21,5 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Přesvědčivý argument
No.: 268002Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:14
litografie, 24 x 20 cm, volný list, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rozmluva
No.: 268004Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:13
litografie, 25,5 x 19,5 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)