-
Václav Vozáb
(1948)
Abstraktní kompozice
No.: 305Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 65 x 88 cm, sign. PD Vozáb, rám, vzadu štítek z Díla, disciple of Prof. Q. Fojtík and J. V. Hnízdo at the School of Arts and Crafts in Prague
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Chaloupka
No.: 147Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
barevný dřevoryt, 41 x 53,5 cm, sign. PD B. Jaroněk, rám
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Gemrot
(1983)
V hlubině
No.: 207Auction price: 5.600 CZK (234 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2013, 27,5 x 50,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2013, rám, č. 105/140
Current price: 5.600 CZK (234 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petra Hřivnáčová
Kobyla
No.: 309Auction price: 5.600 CZK (234 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.600 CZK (234 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Matěj Motyčka
(1960)
Kabaret
No.: 329Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Slíva
(1947)
Café Horoskop
No.: 199Auction price: 5.300 CZK (221 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 42,7 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 2/60, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 5.300 CZK (221 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
U televizoru
No.: 44Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 20,1 x 29,6 cm, sign. PD Renčín, dole text: Čest práci! To býval dřív pozdrav. Takové dnešní čest penězům!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Nová doba
No.: 43Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 19 x 29,6 cm, dole text: Teď už je nezajímám. Ale odposlouchávali mě dřív i na zaáchodě., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Nepřátelé globalizace
No.: 42Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 19 x 29,5 cm, signatura vpravo dole zabělena redakcí, dole text: Pane jo! Odpůrci globalizace ti právě demolují auto. Ještě štěstí, že jsi také nepřítelem globalizace., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Pohybem ku zdraví
No.: 41Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 23 x 30 cm, na zadní straně značeno razítkem DIKOBRAZ, dole text: Lékař nám předepsal pohyb, tak se koukáme, jestli jsou sršně doma..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
V pohybu
No.: 30Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 2010, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský, rám, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Augustin Vlček
(1865-1934)
Děti Antonína Slavíčka, Eva a Jan
No.: 226Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 1902, 38,5 x 38,5 cm, sign. PU Vlček 1902, rám, Augustin Vlček byl českým malířem portrétů a restaurátorem. Studoval na pražské Akademii u Antonína Lhoty a Františka Čermáka a následně na mnichovské Akademii. Jeho malířské dílo, především portréty, charakterizuje dobový secesní akadem…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Bez názvu
No.: 215Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2005, 70,5 x 54,5 cm, sign. DU K. Vysušil 2005, rám, č. 5/10, the disciple of prof. O. Nejedly and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Association of Free Graphic co-founder of the art groups G7, LG 5 and Maj
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Viděl jsem třetí nebe II
No.: 182Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 37/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Viděl jsem třetí nebe I
No.: 181Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1993, 70,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 28/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Apoštol
No.: 180Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1991, 70,5 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 23/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Stvoření
No.: 179Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1992, 53,5 x 69,5 cm, sign. PD A. Lamr 92, č. 55/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Znamení
No.: 178Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1993, 54,5 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 24/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eugen Nevan
(1914-1967)
Na plovárně
No.: 159Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, akvarel, 1945, 20,5 x 21,5 cm, sign. PD E. Nevan 45, č. 3/5, Raritní litografie Na plavárni kolorovaná akvarelem ze série pěti kusů z roku 1945, každý kus měl jinak rozvržené barevné provedení, velikost celého papíru je 22,7 x 23,3, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of W. No…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Macků
(1963)
Uhlotisk
No.: 356Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Apacidis
(2003)
Vlny lidskosti
No.: 325Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ramon Moscardó
(1953)
Na Karlově mostě
No.: 328Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Jiran
(1975)
Dívka v klobouku
No.: 323Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/12, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japons…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Jiran
(1975)
Léto u vody
No.: 322Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
V kuchyni
No.: 314Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1983, 55 x 69 cm, sign. PD Kroča 1983, klínový rám, dosignováno autorem později, Antonín Kroča se narodil v Hukvaldech. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a následně na Akademii výtvarných umění v Praze. Jeho tvorba směřuje k expresivní figuraci, kterou ro…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Grimm
(1943-2012)
V kavárně
No.: 299Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
A. Brožek
Cesta krajinou
No.: 292Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 71 x 93 cm, sign. PD A. Brožek, rám, malba místy lehce poškozena
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Corte Nuova - Benátky
No.: 143Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, LD popsáno imp. Miro Pegrassimu 1959, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Slíva
(1947)
Kafkabriolet
No.: 198Auction price: 4.800 CZK (200 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 25 x 45 cm, sign. LD Jiří Slíva, č. 23/90, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Róna
(1957)
Krajina s mladým mužem
No.: 176Auction price: 4.800 CZK (200 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1982, 31 x 24,5 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S. Libensky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Stara parta, constituent member of the group Tv…
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED