• Josef Dudek

    Konvolut ex libris

    Položka č.: 456

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 13:10

    5 x lept, pětkrát 9,8 x 6,9 cm, vše sign. PD, v horní části přesahuje zezadu nalepená papírová lepenka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Hnízdo

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 12:57

    akvatinta, 11,1 x 13 cm, sign. PD Čepelák, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Frank Brangwyn

    (1867-1956)

    Kostel sv. Mikuláše, Diksmuide

    Položka č.: 433

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 12:47

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Václav Bláha

    Postava a její zrcadlení

    Položka č.: 416

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 12:31

    litografie, 1982, 42 x 29,5 cm, sign. PD V. Bláha 82, č. 28/200, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Konec masopustu

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 12:24

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Dívka a páv

    Položka č.: 405

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 12:20

    litografie, 1993, 43 x 59,2 cm, sign. DU K. Beneš 93, č. 38/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Upoutaný Prométheus

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2025 17:52

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 12 000 - 14 000 CZK

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Chřipkové období

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2025 17:44

    tuš, papír, 21 x 14,2 cm, Text: "Eště že seš to ty, já už se bála, že mě klátí chřipka!", Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Odhadní cena: 5 000 - 7 000 CZK

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Na pláži

    Položka č.: 107

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2025 17:42

    akvarel, tuš, papír, 12,5 x 20,3 cm, na zadní straně značeno J. Vyčítal, Antikvariát Dlážděná

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Znaky

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2024 18:12

    litografie, 1994, 54 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 94, č. 6/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Philip Francis Stephanoff

    (1788-1860)

    Lady Grey

    Položka č.: 1331

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 17:09

    mědirytina, 14,2 x 10,3 cm, značeno LD v desce F. P. Stephanoff, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Nástěnný kalendář 2015

    Položka č.: 1321

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:59

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 46 x 33 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Michael Rittstein

    Nástěnný kalendář 2001

    Položka č.: 1302

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:40

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 50 x 40 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Iva Hüttnerová

    Nástěnný kalendář 2013

    Položka č.: 1298

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:36

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Iva Hüttnerová

    Nástěnný kalendář 2015

    Položka č.: 1297

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:35

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Iva Hüttnerová

    Nástěnný kalendář 2005

    Položka č.: 1296

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:34

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Iva Hüttnerová

    Nástěnný kalendář 2012

    Položka č.: 1295

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:33

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Iva Hüttnerová

    Nástěnný kalendář 2016

    Položka č.: 1294

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:32

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Stromy ve větru

    Položka č.: 1187

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 14:45

    lept, 11,6 x 15,6 cm, sign. PD MŠvabinsky, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Ar…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Motýl na stonku

    Položka č.: 1184

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 14:42

    litografie, 17,7 x 12,4 cm, sign. PD MŠvabinsky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži…

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    Motýli

    Položka č.: 1181

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 14:39

    litografie, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD MŠvabinsky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Kája Saudek ?

    Podepsaná karta sběratele Petra Horáka

    Položka č.: 1150

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 14:08

    podpis, 33 x 24 cm, sign. Kája Saudek

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Stehlík

    (1908-1987)

    České jaro; Kvetoucí trnka

    Položka č.: 1137

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 13:55

    2x kniha, podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1940, 42 sv. České básně, 57 s., plpl. vazba bez obálkyvelmi dobrý stav; podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1936, 90 s., clpl. vazba bez obálky, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, člen Spolku západočeských umělců, Sdružení jihočesk…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Jaromír John: Knoflík

    Položka č.: 1130

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 13:48

    sešit, podpis ve frontispisu a ilustrace C. Bouda, úprava V. Ambrosivydalo Dědictví Komenského, Praha 1932, 19 s., brož., vybledlá obálka, lehce poškozený hřbet, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Petr

    (1884-1964)

    Z dílen Umělců

    Položka č.: 1102

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 13:20

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Daniela Hodrová

    Ztracené děti

    Položka č.: 1066

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 12:44

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Děti Kapitána Granta

    Položka č.: 1050

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 12:28

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Položka č.: 1006

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 11:44

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Položka č.: 1004

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 11:42

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Cesta Slovenskem s A. Calmetem Ord. S. B. aneb Theorie wampyrismu

    Položka č.: 1003

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 11:41

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu