Josef Dudek
Konvolut ex libris
Položka č.: 456Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 13:10
5 x lept, pětkrát 9,8 x 6,9 cm, vše sign. PD, v horní části přesahuje zezadu nalepená papírová lepenka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Hnízdo
Položka č.: 443Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 12:57
akvatinta, 11,1 x 13 cm, sign. PD Čepelák, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Frank Brangwyn
(1867-1956)
Kostel sv. Mikuláše, Diksmuide
Položka č.: 433Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 12:47
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Václav Bláha
Postava a její zrcadlení
Položka č.: 416Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 12:31
litografie, 1982, 42 x 29,5 cm, sign. PD V. Bláha 82, č. 28/200, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Karel Beneš
(1932-2021)
Konec masopustu
Položka č.: 409Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 12:24
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Dívka a páv
Položka č.: 405Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 12:20
litografie, 1993, 43 x 59,2 cm, sign. DU K. Beneš 93, č. 38/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Upoutaný Prométheus
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2025 17:52
litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Odhadní cena: 12 000 - 14 000 CZK
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Chřipkové období
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2025 17:44
tuš, papír, 21 x 14,2 cm, Text: "Eště že seš to ty, já už se bála, že mě klátí chřipka!", Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Odhadní cena: 5 000 - 7 000 CZK
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Na pláži
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2025 17:42
akvarel, tuš, papír, 12,5 x 20,3 cm, na zadní straně značeno J. Vyčítal, Antikvariát Dlážděná
Aleš Lamr
(1943-2024)
Znaky
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2024 18:12
litografie, 1994, 54 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 94, č. 6/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
Philip Francis Stephanoff
(1788-1860)
Lady Grey
Položka č.: 1331Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 17:09
mědirytina, 14,2 x 10,3 cm, značeno LD v desce F. P. Stephanoff, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Josef Lada
(1887-1957)
Nástěnný kalendář 2015
Položka č.: 1321Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:59
nástěnný kalendář, 13x tisk, 46 x 33 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Michael Rittstein
Nástěnný kalendář 2001
Položka č.: 1302Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:40
nástěnný kalendář, 13x tisk, 50 x 40 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Iva Hüttnerová
Nástěnný kalendář 2013
Položka č.: 1298Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:36
nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Iva Hüttnerová
Nástěnný kalendář 2015
Položka č.: 1297Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:35
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Iva Hüttnerová
Nástěnný kalendář 2005
Položka č.: 1296Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:34
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Iva Hüttnerová
Nástěnný kalendář 2012
Položka č.: 1295Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:33
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Iva Hüttnerová
Nástěnný kalendář 2016
Položka č.: 1294Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:32
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Maxmilian Švabinský
Stromy ve větru
Položka č.: 1187Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 14:45
lept, 11,6 x 15,6 cm, sign. PD MŠvabinsky, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Ar…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Maxmilian Švabinský
Motýl na stonku
Položka č.: 1184Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 14:42
litografie, 17,7 x 12,4 cm, sign. PD MŠvabinsky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži…
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Maxmilian Švabinský
Motýli
Položka č.: 1181Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 14:39
litografie, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD MŠvabinsky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Kája Saudek ?
Podepsaná karta sběratele Petra Horáka
Položka č.: 1150Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 14:08
podpis, 33 x 24 cm, sign. Kája Saudek
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Stehlík
(1908-1987)
České jaro; Kvetoucí trnka
Položka č.: 1137Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 13:55
2x kniha, podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1940, 42 sv. České básně, 57 s., plpl. vazba bez obálkyvelmi dobrý stav; podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1936, 90 s., clpl. vazba bez obálky, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, člen Spolku západočeských umělců, Sdružení jihočesk…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Cyril Bouda
Jaromír John: Knoflík
Položka č.: 1130Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 13:48
sešit, podpis ve frontispisu a ilustrace C. Bouda, úprava V. Ambrosivydalo Dědictví Komenského, Praha 1932, 19 s., brož., vybledlá obálka, lehce poškozený hřbet, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
František Petr
(1884-1964)
Z dílen Umělců
Položka č.: 1102Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 13:20
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Daniela Hodrová
Ztracené děti
Položka č.: 1066Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 12:44
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jules Verne
(1828-1905)
Děti Kapitána Granta
Položka č.: 1050Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 12:28
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Položka č.: 1006Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 11:44
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Josef Váchal
(1884-1969)
Položka č.: 1004Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 11:42
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Cesta Slovenskem s A. Calmetem Ord. S. B. aneb Theorie wampyrismu
Položka č.: 1003Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 11:41
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu