• Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281054

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:50

    litografie, 2002, 12,8 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281055

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:52

    litografie, 2004, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 04, č. 61/90, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281056

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:54

    litografie, 2003, 12,6 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Svítání

    Položka č.: 281057

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:56

    litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281058

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:58

    litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 281066

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:00

    lept, 12,1 x 10 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 38/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Trojúhelník

    Položka č.: 281067

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:02

    lept, 10,5 x 8,6 cm, sign. DU P. Sukdolák, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Diego Brandl

    (1939)

    Italské poutní místo

    Položka č.: 281932

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:04

    olej, plátno, 2007, 90 x 70 cm, sign. PD Diego 2007, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ellen Jilemnická

    (1946)

    Aktovka

    Položka č.: 267777

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:00

    glazovaná keramika, v. 15 cm, značeno dole E. Jil., Antikvariát Ostrovní, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ellen Jilemnická

    (1946)

    Jezdkyně

    Položka č.: 267778

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:02

    glazovaná keramika, 1988, v. 18 cm, značeno dole E. Jil. 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucie Novotná

    (1972)

    Louky

    Položka č.: 279333

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:04

    suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Žena

    Položka č.: 280100

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:06

    litografie, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, plakát k výstavě, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 86 Balon s vlajkou

    Položka č.: 280780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:08

    litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Rybníček

    Položka č.: 281039

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:10

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Hrajeme kuličky

    Položka č.: 281040

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:12

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Lítej, míčku

    Položka č.: 281041

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:14

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Jablíčko

    Položka č.: 281042

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:16

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Naposledy s drakem

    Položka č.: 281043

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:18

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Sněhulák

    Položka č.: 281044

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:20

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Le Jayotype

    Položka č.: 273822

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:22

    litografie, 23 x 22 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Manželské mravy

    Položka č.: 273823

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:24

    litografie, 20,5 x 21,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Koupající se

    Položka č.: 276728

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:26

    litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské typy

    Položka č.: 276730

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:28

    litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Rytíř zlaté ostruhy

    Položka č.: 276732

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:30

    litografie, 25,5 x 19 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížští bohémové

    Položka č.: 276734

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:32

    litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Tátové

    Položka č.: 276736

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:34

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pastorales

    Položka č.: 276739

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:36

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pastorales

    Položka č.: 276740

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:38

    litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Chroust

    Položka č.: 276744

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:40

    litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Housata

    Položka č.: 276746

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:42

    litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook