-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Venezia
Položka č.: 255335Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:17
akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Vojíni
Položka č.: 234190Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:18
fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Orloj
Položka č.: 234189Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:19
fix, papír, 42,8 x 61 cm, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Medvědov - S kamenem po hrázi
Položka č.: 234188Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:20
fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Horská krajina
Položka č.: 234187Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:21
fix, papír, 42,8 x 60,7 cm, ve spodní části mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Hola hola rychlá kola (Motocyklista)
Položka č.: 237295Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:22
kombinovaná technika, koláž, papír, 2009, 21 x 29,7 cm, sign. PD Mirka 2009
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét mladého muže
Položka č.: 242515Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:23
tuš, papír, 29,5 x 21 cm, monogr. PD A. B., Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Seňor Kozel
Položka č.: 242513Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:24
pastel, papír, 1965, 28 x 20,1 cm, sign. PN 15. II. 65, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét muže
Položka č.: 242510Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:25
tuš, papír, 28,5 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét vousatého mladíka II.
Položka č.: 240854Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:26
tuš, papír, 29,9 x 20,9 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Mladý muž
Položka č.: 240852Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:27
tužka, papír, 34,5 x 25 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Starý muž
Položka č.: 240851Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:28
tuš, papír, 29,5 x 20,8 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Dětská hlava
Položka č.: 217046Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:29
tužka, papír, 42,3 x 29,5 cm, sign. PN Bělocvětov, znečištěný papír , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Dítě
Položka č.: 206635Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:30
tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét ženy
Položka č.: 204186Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:31
tužka, papír, 56,5 x 36,3 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Muž
Položka č.: 139648Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:32
tužka, papír, 1940, 32 x 25,2 cm, sign. PD Bělocvětov 40, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Henke
Africké motivy
Položka č.: 253906Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:33
tužka, papír, 29,6 x 20,9 cm, monogr. DU J. H., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Emil Holárek?
Modlitba
Položka č.: 281905Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:34
tuš, papír, 25,7 x 19 cm, oboustranná kresba, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Červené nehty
Položka č.: 231393Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:35
kombinovaná technika, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Dívka s dýmkou
Položka č.: 231392Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:36
kombinovaná technika, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Portrét ženy
Položka č.: 281907Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:37
tužka, papír, 1955, 15 x 11 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rudolf Valentino
Položka č.: 231376Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:38
pastelky, tužka, papír, 1941, 30 x 22,1 cm, sign. PU AK 1941, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Paulová
Portrét mladé ženy
Položka č.: 234200Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:39
akvarel, tužka, papír, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD J Paulová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Denisa
Položka č.: 280203Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:40
olej, plátno, 2010, 100 x 120 cm, sign. PD Z. Zálešák 2010, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Baumbruck
(1921-1960)
Na kraji lesa
Položka č.: 277534Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:00
olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Blažek
(1904-2000)
Předjaří pod horami
Položka č.: 266211Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:01
olej, karton, 33 x 47,5 cm, sign. LD Zblažek, rám, na zadní straně popsáno, malba mírně zašpiněna, zvlněný karton, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Zima
Položka č.: 205039Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 42 x 60,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
M. Borovanská
Stromy u jezírka
Položka č.: 281850Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:03
2x olej, karton, 1930/1927, 31,5 x 21 cm, sign. PD MBorovanská 1930., sign. PD MBorovanská 1927., rám, 1x mírně poškozený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Daníček
Vesnice v krajině
Položka č.: 281851Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:04
olej, plátno, 41,5 x 59 cm, sign. PD Dolfa Daníček, rám, autorem je Rudolf Daníček, podepisoval se Dolfa (Delfín), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Doubravová
Kachničky ve vodě
Položka č.: 281852Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:05
olej, karton, 1957, 35 x 45 cm, sign. PD Doubravová 1957, rám, na zadní straně popsáno autorkou, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO