-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kluci na schodech
Položka č.: 1542Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:26
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Fragments de la photographie tcheque
Položka č.: 1543Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:27
katalog, 42 x 30 cm, autoři: Jaroslav Bárta, Daniela Horníčková, Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček, vydal Le Grand Huit Theatre National de Bretagne, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Lukas
(1915-2006)
Jiří Trnka
Položka č.: 1544Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:28
fotografie, 17,9 x 13 cm, Antikvariát Dlážděná, absolvoval jednoroční grafickou školu ve Vídni, člen KFA v Nekázance
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Karlštejn
Položka č.: 1545Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:29
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Venkovský motiv
Položka č.: 1546Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:30
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 17 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
Jízda králů
Položka č.: 1547Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:31
bromostříbrná fotografie, 22,8 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Fafek
(1922-1997)
Soubor fotografií
Položka č.: 1548Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:32
87x bromostříbrná fotografie, 19 x 27 cm, soubor fotografií reportážního fotografa E. Fafka, 43x foto. značeno razítkem na zadní straně, 22x bez razítka, fotografie zachycují společenský, kulturní, sportovní a politický život, 22x fotografie různých autorů zachycujících E. Fafka při práci nebo v so…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Martinček
(1913-2004)
Martin Martinček
Položka č.: 1549Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:33
12x fotografie, 30 x 24 cm, soubor 12 fotografií, text Karel Dvořák, obálka a graf. úprava Libor Fára, vyd. Pressfoto, ČTK, Praha, 1979, edice Mezinárodní fotografie, sv. 3, volné fotografie a textová část v pap. obálkace, obálka místy začloutlá, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Škulina
(1908-1961)
Lvi
Položka č.: 1550Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:34
8x fotografie, 12 x 16 cm, značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Škulina
(1908-1961)
Africa in Pictures
Položka č.: 1551Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:35
12x bromostříbrná fotopohlednice, 9 x 14 cm, edition Africa in Pictures, Pegas Studio, Nairobi, volné fotopohlednice, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. Šroufek
Krásy života
Položka č.: 1552Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:36
17x fotografie, 31 x 22 cm, soubor fotografií, značeno nebo signováno PD, r. 1953-1954, fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
. neurčený autor
Adelheid
Položka č.: 1553Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:37
92x fotografie, 28 x 25 cm, 64 čb. a 27 bar. fotografií různých rozměrů, z filmu Adelheid, režie František Vláčil, předloha Vladimír Körner, hrají Petr Čepek a Emma Černá, r. 1969, volné fotografie, výborný stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Happy New Year 71
Položka č.: 1554Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:38
fotografie, fotografie Fukova Labyrintu nalepená na papíře, 1970, 13 x 11,5, Happy New Year 71 Eva & Vladimir New York, DEC! 70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Novoročenka 1954
Položka č.: 1555Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:39
fototisk, fototisková reprodukce kresby Cirkus na Letné z r. 1951, 1953, 16,7 x 23,9 , osobní přání s podpisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kolektiv autorů
Berühmte Voigtländer Objektive
Položka č.: 1556Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:40
kalatog, Voigtländer & Sohn AG, 1935, 40 s., brož, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenek Seydl
(1916-1978)
Pohádky
Položka č.: 1557Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:41
kombinováná technika, papír, jedenáctkrát 25 x 16,4 cm, sign. D Seydl, na zadní straně razítko: Zdenek Seydl z pozůstalosti, papír je prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Nesnídal
Josef Formánek - Mluviti pravdu
Položka č.: 1558Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:42
11x tuš, koláž, papír, 2008, 21 x 29,5 cm, ilustrace k románu Josefa Formánka Mluviti pravdu, vydal Smart Press 2008, kniha přiložena, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jeden kus života
Položka č.: 1559Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:43
40x kresba, 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Křtitel
Položka č.: 1560Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:44
tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Andělé
Položka č.: 1561Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:45
tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Evangelista
Položka č.: 1562Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:46
tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Josef s Ježíškem
Položka č.: 1563Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:47
tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Anděl
Položka č.: 1564Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:48
tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
sv. Anežka Římská
Položka č.: 1565Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:49
tužka, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD Josef Mühl, PN popsáno autorem, mírně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatá Filomena
Položka č.: 1566Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:50
tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Mikuláš
Položka č.: 1567Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:51
tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Kain
Položka č.: 1568Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:52
tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Izajáš
Položka č.: 1569Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:53
tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Jiří
Položka č.: 1570Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:54
tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
Položka č.: 1571Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:55
tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO