• Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Malířské zátiší - návrh na exlibris

    Položka č.: 266624

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2022 15:18

    tužka, papír, 1941, 9 x 7,5 cm, sign. PD Flessig 1941, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Brouci - návrh na exlibris

    Položka č.: 266625

    Plánované ukončení: 25. 10. 2022 15:19

    tužka, papír, 1947, 8,3 x 5,8 cm, sign. PD Flessig 1947, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh na exlibris

    Položka č.: 266626

    Vyvolávací cena: 290 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2022 15:20

    tužka, papír, 1948, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD Flessig 1948, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 290 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Koupel - návrh na exlibris

    Položka č.: 266627

    Plánované ukončení: 25. 10. 2022 15:21

    tužka, papír, 1952, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD Flessig 1952, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Koupel - návrh na exlibris

    Položka č.: 266628

    Plánované ukončení: 25. 10. 2022 15:22

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Les - návrh na exlibris

    Položka č.: 266629

    Plánované ukončení: 25. 10. 2022 15:23

    tuš, papír, 1952, 8,6 x 6,1 cm, sign. LD VFleissig 1952, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Akt - návrh na exlibris

    Položka č.: 266630

    Plánované ukončení: 25. 10. 2022 15:24

    tužka, papír, 1952, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD VFleissig 1952, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris Adolf Malý - návrh

    Položka č.: 266631

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2022 15:25

    tužka, papír, 8,3 x 5,5 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris Vladimír Ipser - návrh

    Položka č.: 266633

    Plánované ukončení: 25. 10. 2022 15:26

    tužka, papír, 1951, 8,7 x 6,8 cm, sign. PD VFleissig 1951, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh na exlibris

    Položka č.: 266634

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2022 15:27

    tužka, papír, 1931, 13, x 9,5 cm, sign. PD VFleissig 1931, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh na exlibris

    Položka č.: 266635

    Plánované ukončení: 25. 10. 2022 15:28

    tužka, papír, 14,6 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 290 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh na exlibris

    Položka č.: 266636

    Plánované ukončení: 25. 10. 2022 15:29

    tužka, papír, 1949, 14 x 11 cm, sign. PD VFleissig 1931, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 290 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh na exlibris

    Položka č.: 266637

    Plánované ukončení: 25. 10. 2022 15:30

    tužka, papír, 1947, 10,2 x 6,2 cm, sign. PD VFleissig 1947, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vojtěch Krejčí

    Jahody a připináčky

    Položka č.: 177879

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:00

    lept, 8,7 x 16,6 cm, sign. PD vojtěch krejčí, č. 23/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Chaloupek

    Položka č.: 178976

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:01

    tužka, akvarel, papír, 2012, 20,5 x 14 cm, sign. PD JACH 12, Antikvariát Ostrovní, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Chaloupek

    Položka č.: 178978

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:02

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Palác v Bruselu

    Položka č.: 186479

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:03

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    PF 1936

    Položka č.: 207930

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:04

    dřevoryt, 18,8 x 13,8 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Česání chmele

    Položka č.: 226489

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:05

    dřevoryt, 43,8 x 32 cm, sign. PD V. Polášek, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří R. Janeček

    Předtím a potom 1964 - 1984

    Položka č.: 255121

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:06

    tisk, 43 x 31 cm, sign. PD George Janeček, podepsaný plakát k výstavě, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří R. Janeček

    Photographs

    Položka č.: 255122

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:07

    tisk, 46 x 60,5 cm, sign. PD George Janeček, č. 56/500, podepsaný a číslovaný plakát k výstavě, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Humphrey Bogart ve filmu Bosonohá komtesa

    Položka č.: 257891

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:08

    plakát, 48,5 x 38 cm, fotoska z hollywoodského filmu The Barefoot Contessa, z roku 1954, Filmhistorische Sammlung Peter W. Engelmeier, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři stromy

    Položka č.: 259395

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:09

    dřevoryt, 1960, 28 x 45 cm, sign. PD Komárek 60, rám, č. 10/20, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Jaroslav Durych: Panenky - Setkání

    Položka č.: 265864

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:10

    světlotisk, 38 x 21,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na VUT v Brně, člen Skupiny výtvarných umělců, Devětsilu, UB, spoluzakladatel pařížské skupiny Le Grand Jeu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Jaroslav Durych: Panenky - Pod okny

    Položka č.: 265865

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:11

    světlotisk, 44 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na VUT v Brně, člen Skupiny výtvarných umělců, Devětsilu, UB, spoluzakladatel pařížské skupiny Le Grand Jeu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)