Moře v bouři

    Položka č.: 264947

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:48

    olej, překližka, 18,2 x 25 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Michal Romberg

    (1918-1982)

    Návrh kostýmu Ladislava Peška

    Položka č.: 265830

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:50

    akvarel, tuš, papír, 21 x 16,5 cm, DU M. Romberg, rám, PH Pešek, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Kysely, člen UB

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Javorové listy

    Položka č.: 265984

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:52

    akvatinta, 1981, 33 x 23,3 cm, sign. PD Čepelák 1981, č. 120/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Radko Tomič

    (1905-1988)

    Dubrovník

    Položka č.: 266062

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:54

    pastel, křída, uhel, papír, 32,5 x 49 cm, sign. LD R. Tomič, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    Růže a čas

    Položka č.: 266136

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:56

    suchá jehla, 1976/1977, 34,6 x 28,4 cm, a. t., na zadní straně popsáno autorem, zezadu přilepeno k papírové paspartě páskou, papírová pasparta v dolní části lehce ohnuta, v horní části pasparty na jednom místě drobná skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Petr Alois Hampl

    Kam mne vedete?

    Položka č.: 266139

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:58

    suchá jehla, 1973, 24,5 x 29,8 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 9/20, značeno v desce PH 1973, v dolní části zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Petr Alois Hampl

    Patří mi celý svět

    Položka č.: 266140

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:00

    lept, akvatinta, 1973, 24,2 x 29,5 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 1/20, značeno v desce PD 1973, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

  • Marek Lukavský

    (1964)

    Zpráva o dávném snu

    Položka č.: 266158

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:02

    akvatinta, mezzotinta, lept, 47 x 43 cm, sign. DU Lukavský , č. 8/40, rohy papíru ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Gustav Bauer

    (1874-1933)

    Roubenka u rybníčka

    Položka č.: 266197

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:04

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Eugéne Bejot

    (1867-1931)

    La Bastille

    Položka č.: 266201

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:06

    suchá jehla, akvatinta, 1992, 14,8 x 17,6 cm, značeno v desce LD Eug. Bejot Paris 92, rám, zezadu nalepeny štítky a razítko, papír mírně zažloutlý, kolem grafiky tmavší zažloutlý rámeček po paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Položka č.: 266223

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:08

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Večer

    Položka č.: 266260

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:10

    akvarelový pastel, papír, 1970, 29 x 41 cm, sign. PD M. Hlobilová, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Bez úmyslu

    Položka č.: 266267

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:12

    suchá jehla, 1993, 15 x 10 cm, sign.PD Tomáš Hřivnáč 93, č.17/40, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • František Antonín Jelínek

    Portrét dívky

    Položka č.: 266282

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:14

    olej, dřevo, 20,7 x 17,3 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám, na rámu oděrky , antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

  • Elen Jilemnická

    Zašpiněná sukně

    Položka č.: 266283

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:16

    glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Kosina

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 266309

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:18

    tempera, uhel, papír, 1959, 28,5 x 41 cm, sign. LD Kosina 59, rám, mírně zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dívky

    Položka č.: 266310

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:20

    lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Ludvík Kuba?

    (1863-1956)

    Na Balkáně

    Položka č.: 266319

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:22

    olej, karton, 27 x 33 cm, sign. PD Kuba, rám, rám poškozen , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Marek Lukavský

    (1964)

    Zpráva o zemi

    Položka č.: 266353

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:24

    akvatinta, lept, 44 x 43,5 cm, sign. PD Lukavský , č. 22/40, při okrajích lehce ohnuto, antiqari.at Radhošťská

  • Rastislav Michal

    Ráno v Paříži

    Položka č.: 266367

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:26

    litografie, 1976, 44 x 29 cm, sign. PD Michal, č. 7/12, na zadní straně popsáno autorem, LD monogr. na kameni M, v horní části lehce ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

  • Ondřej Michálek

    Dekorace III.

    Položka č.: 266368

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:28

    serigrafie, 1980, 36 x 50 cm, sign. PD Ondřej Michálek 1980, č. 24/40, v dolní části papíru mimo tisk lehce ušpiněn, papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Vzdej se!

    Položka č.: 266378

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:30

    litografie, 1991, 35 x 45,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 26/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    Položka č.: 266379

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:32

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Návrh na obálku knihy: Emil Zola, Kommunard

    Položka č.: 266397

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:34

    tužka, tuš, papír, 26 x 16,7 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Novopacký?

    (1821-1908)

    Hory

    Položka č.: 266408

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:36

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Miloslav Pečinka

    (1924-2013)

    Reminiscence (Břehy - Malířská scenerie)

    Položka č.: 266424

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:38

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

  • Lenka Vilhelmová

    Ucho

    Položka č.: 266563

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:40

    suchá jehla, 1994, 41 x 28,6 cm, sign. PD Wilhelmová L. 1994, č. 22/120, na papírě místy prohlubně, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Studie koně

    Položka č.: 266570

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 20:42

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 18:02

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Louvre (Paříž)

    Položka č.: 218262

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 18:04

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)