• David Hřivňácký

    (1979)

    Rumunsko II.

    Položka č.: 225975

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (356 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:30

    Aktuální cena: 8.900 CZK (356 €)

  • Lada Knápková

    (1982)

    Položka č.: 225979

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:31

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Kosatce

    Položka č.: 226033

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (316 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:32

    olej, plátno, 46,5 x 36,5 cm, sign. LD P. Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 7.900 CZK (316 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Och

    Položka č.: 226482

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:33

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Dan Trantina

    Lodičky

    Položka č.: 227149

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:34

    olej, plátno, 2005, 40 x 30 cm, monogr. vzadu D 05, vzadu razítko: Vystaveno v galerii Vltavín, Praha, 2006, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Hanka

    Položka č.: 228605

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:35

    olej, plátno, 2007, 30 x 25 cm, sign. LD Cerha V. 2007

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Andrea Forsterová

    Nahoru II

    Položka č.: 228971

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:37

    litografie, 2005, 18 x 14 cm, sign. PD A. Forsterová 05, rám, č. 7/120, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Andrea Forsterová

    Milostný zpěv velryb

    Položka č.: 228972

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:38

    litografie, 12 x 9 cm, sign. PD Forsterová, rám, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Ladislav Horváth

    Poděs

    Položka č.: 228981

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:39

    olej, dřevo, 2004, 32 x 37 cm, sign. PD Laco Horváth, vzadu štítek o autorovi, drobná poškození

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Lovci duchů

    Položka č.: 228982

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:40

    olej, plátno, 2006, 41 x 45,5 cm, sign. vzadu Tmějová 06

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jan Šafránek

    Jaroslav Seifert - Píseň v dubnu

    Položka č.: 229177

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:41

    soubor šesti dřevořezů, 11 x 9 cm, sign. PD Šafránek 1982, autorský tisk, Ze sbírky Jaro sbohem

  • Pravoslav Nesrovnal

    Zimní pole

    Položka č.: 231537

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:42

    tempera, lepenka, 2005, 53 x 62 cm, sign. PD Nesrovnal 2005, rám, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Eva Spěváčková

    (1980)

    Hnědý a zelený

    Položka č.: 232814

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:44

    olej, plátno, 2007, 50 x 60 cm, sign. vzadu Spěváčková 2007, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Andrea Forsterová

    Večerníček

    Položka č.: 233277

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:45

    litografie, 2009, 22 x 17,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2009, rám, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Andrea Forsterová

    Poslední večeře v MC Donalds

    Položka č.: 233278

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:46

    litografie, 2006, 30 x 21 cm, sign. PD A. Forsterová 2006, rám, č. 39/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Poslední léto

    Položka č.: 233308

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:47

    olej, plátno, 2008, 60 x 80 cm, sign. PD Havlín 08

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Ivan Novosad

    Zebra

    Položka č.: 233515

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:48

    akryl, deska, 2006, 48 x 35 cm, sign. vzadu I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Luboš Synecký

    (1925)

    Mezihra

    Položka č.: 233689

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:49

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. LD Luboš Synecký, rám, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku

  • Eva Ševčíková

    Hvězdička

    Položka č.: 233701

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:50

    akvarel, sololit, 30 x 21 cm, sign. PD ave

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Eva Ševčíková

    Lyra

    Položka č.: 233702

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:51

    akvarel, překližka, 15,5 x 23 cm, sign. PD ave

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Helena Vanišová

    Bouře

    Položka č.: 233892

    Vyvolávací cena: 11.400 CZK (456 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:52

    olej, plátno, 50 x 70 cm, vzadu cedulka, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 11.400 CZK (456 €)

  • Helena Vanišová

    Krajina se stohem slámy

    Položka č.: 233893

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:53

  • Helena Vanišová

    Čekání I

    Položka č.: 235000

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:54

    linoryt, akvarel, 9,5 x 12,5 cm, sign. LD H. Vanišová, pasparta, vzadu autorský štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Položka č.: 235270

    Vyvolávací cena: 9.400 CZK (376 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:55

    tempera na lepence, 2013, 56 x 46 cm cm, sign. PD Nesrovnal 2013, rám, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 9.400 CZK (376 €)

  • Otto Sukup

    (1926-2012)

    Ležící

    Položka č.: 235274

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:56

    tuš, akvarel, papír, 14 x 17 cm, sign. vzadu Sukup Otta, žák prof. J. Laudy, O. Španiela a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Radar, Tolerance ´95 a Jednoty výtvarných umělců

  • Ivan Vašut

    (1985)

    Bláto v bleděmodrém

    Položka č.: 235468

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:57

    akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Ivan V.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Petr Zeman

    Oheň a déšt

    Položka č.: 235470

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:58

    olej, sololit, 2008, 30 x 30 cm, sign. PD Zeman 2008, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lada Knápková

    (1982)

    Položka č.: 238293

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 20:59

  • Vladimír Komárek

    Váza na stole

    Položka č.: 238326

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:00

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Helena Vanišová

    Průsek

    Položka č.: 238327

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:01

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)