• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Staroměstskou mosteckou věž

    Položka č.: 237880

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:56

    olej, plátno, 15 x 14,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Zdena Marschalová

    Bruslaři

    Položka č.: 225333

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    linoryt, 30 x 41 cm, sign. PD Zdeňka Marschalová, a.t.

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněženou uličkou

    Položka č.: 237881

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:58

    olej, karton, 14,5 x 11 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Bang

    Položka č.: 225912

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    serigrafie, 2005, 49 x 40 cm, sign. PD B. Ovčáčková 05, č. 24/30, mírně polrčený papír, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Taneční zábava

    Položka č.: 227093

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:59

    lept, 16 x 17 cm, sign. PD Jan Otava, č. 16/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 228603

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:00

    litografie, 1997, 42,5 x 32 cm, sign. PD Andrea Forsterová 97, č. 21/40, pokrčený papír, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na potoce (konvolut 2 akvarelů)

    Položka č.: 237888

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1937, 20x 29,5 a 20,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 37, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 228616

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:01

    litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 22/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Řeka I

    Položka č.: 228969

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:02

    lept, 20 x 23,5 cm, sign. PD Jan Otava, č. 7/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u praní

    Položka č.: 237890

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    akvarel, tuš, papír, 1927, 15,6 x 20 cm, sign. PD B. Ullrych 27, papír na rozích poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Číňanky se otočily

    Položka č.: 229996

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:03

    linoryt, balící papír, 2013, 24 x 32 cm, PD monogr. KK, č. 35/40, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 231270

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:04

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena na louce

    Položka č.: 237892

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    akvarel, tuš, papír, 21,8 x 14,7 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Setkání tureckého medu s kapsou kalhotovou

    Položka č.: 231295

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (171 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:05

    litografie, 2005, 32,5 x43 cm, sign. PD Petr Faltus 2005, č. 13/30, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 4.600 CZK (171 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Babí hněv

    Položka č.: 231296

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:06

    litografie, 2005, 33 x 48 cm, sign. PD Petr Faltus 2005, č. 5/30, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.600 CZK (208 €)

  • Bohumil Ullrych

    K zemi

    Položka č.: 237893

    akvarel, tuš, papír, 12,1 x 9,5 cm, papír má horní rohy utrženy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Anděl Navždy

    Položka č.: 231297

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:07

    litografie, 2007, 43 x 32,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 24/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (215 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Sněhová skvrna

    Položka č.: 231711

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (393 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:08

    lept, 1992, 39 x 49 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, v soupisu pod č. 798, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 10.600 CZK (393 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 237894

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    akvarel, tuš, papír, 11,4 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Petr Ptáček

    MIG 15

    Položka č.: 231810

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:09

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Oranice

    Položka č.: 232475

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (438 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:10

    akvatinta, 1991, 44 x 62 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 22/100, v soupisu pod č. 728, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.800 CZK (438 €)

  • Bohumil Ullrych

    Svléknutá

    Položka č.: 237895

    akvarel, tuš, papír, 11,5 x 17,7 cm, sign. PD Ullrych , kousek levého dolního rohu utržen, pravý horní roh utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jan Šafránek

    Akt I

    Položka č.: 233018

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:11

  • Jan Šafránek

    Akt II

    Položka č.: 233019

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:12

  • Bohumil Ullrych

    Žena v nehzližé

    Položka č.: 237896

    akvarel, tužka, papír, 1926, 27 x 16 cm, sign. PD Ullrych 26, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Šafránek

    Akt III

    Položka č.: 233020

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:13

  • Jana Reinerová

    Praha - Malá Strana

    Položka č.: 233558

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:14

    litografie, 9,5 x 8,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 119/160, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 237897

    akvarel, tuš, papír, 18 x 11,5 cm, pravý dolní roh papíru utržen, papír lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    Položka č.: 235001

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:15

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • Slobodan Jevtič

    Větší grafika

    Položka č.: 237265

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:16

    hlubotisk, 1991, 22 x 30 cm, sign. PD Slobodan Jevtič 91

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)