• Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 259935

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 11:56

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Rektor

    Položka č.: 259936

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 11:57

    olej, sololit, 1960, 45 x 32 cm, sign. PD Rektor 60, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Konfrontace I.

    Položka č.: 259937

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 11:58

    fotografie, 29 x 39,3 cm, vzadu autorské razítko a razítko ze Salonu: Salon international Romania, Asociaţia Artiştilor Fotografi, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval s…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Reklama Chantelle v pařížském metru

    Položka č.: 259938

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 11:59

    fotografie, 26,7 x 39,6 cm, značeno vzadu autorským razítkem , nepatrně naražené rohy, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetic…

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Májový průvod

    Položka č.: 259939

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:00

    fotografie, 70. léta, 28,5 x 39,9 cm, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména anatomii parní …

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Autobusy - Gottwaldov

    Položka č.: 259940

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:01

    fotografie, 70. léta, 30,2 x 39,8 cm, drobně naražené rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výr…

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 259941

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:02

    fotografie, 1975, 26,9 x 35,5 cm, vzadu značeno autorským razítkem a ratítkem Fotosalonu Vítkovice 76, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového pro…

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Spolu

    Položka č.: 259942

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:03

    fotografie, 40 x 29,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, z…

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    M. Voborníková v Kralupech

    Položka č.: 259943

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:04

    fotografie, 27 x 37,8 cm, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména anatomii parní lokomotivy a…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Před koncertem

    Položka č.: 259944

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:05

    fotografie, 29,7 x 39,7 cm, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků,…

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Lokomotiva

    Položka č.: 259945

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:06

    fotografie, 30,3 x 40 cm, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména ana…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Strom

    Položka č.: 259946

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:07

    fotografie, 30 x 39,5 cm, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména anatomii parní lokomotivy a…

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Noční ulice

    Položka č.: 259947

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:08

    fotografie, 20,6 x 40,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, naražené rohy, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industri…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Ruszelák

    Položka č.: 259948

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:09

    olej, sololit, 1984, 30 x 20,8 cm, sign. DU J. Ruzselák 84, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Cyklista

    Položka č.: 259949

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:10

    kombinovaná technika, papír, 78 x 57,8 cm, sign. PD Jan Rýz, práce malíře soustřeďujícího se ve své tvorbě na sportovní motivy, zde z prostředí cyklistiky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdruž…

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Kanoista

    Položka č.: 259950

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:11

    koláž, tuš, perforovaný papír, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Jan Rýz 2003, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Házená

    Položka č.: 259951

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:12

    serigrafie, 1990, 27 x 61 cm, sign. PD Jan Rýz 90, 84/150, celkový rozměr listu je 50 x 70 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

  • Viktor Savchenko

    Smutek

    Položka č.: 259952

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:13

    lept, 1993, 38,3 x 28,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 7/16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Viktor Savšenko

    Pohanský pantheon

    Položka č.: 259953

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:14

    lept, 1993, 53,3 x 32,2 cm, sign. PD azbukou Savšenko 93, 8/18, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Sedláček

    Bitka

    Položka č.: 259954

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:15

    olej na dřevotřísce, 47 x 77 cm, sign. PD Josef Sedláček, antiqari.at Radhošťská

  • Sedláčková

    Žně

    Položka č.: 259955

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:16

    olej, karton, 1947, 46,5 x 47 cm, sign. LD Sedláčková, rám

  • Fero Sivko

    Zelenáč

    Položka č.: 259956

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:17

  • Václav Skalický

    (1927)

    Položka č.: 259957

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:18

    patinovaná sádra, 1972, 42,5 x 19,5 cm, značeno PN Skalický 72, místy mírně odřená patina, Antikvariát Dlážděná

  • Joska Skalník

    Vzpomínka 1

    Položka č.: 259958

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:19

    litografie, 43 x 31,8 cm, sign. PD Joska Skalník, autorský tisk, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

  • Joska Skalník

    Myšlenky v osamění

    Položka č.: 259959

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:20

    litografie, 1997, 37,6 x 48,6 cm, sign. PD Joska Skalník 97, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Velocipediáda

    Položka č.: 259960

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:21

    olej, plátno, 2021, 70 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Strom

    Položka č.: 259961

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:22

    tuž, papír, 1968, 21 x 30 cm, sign. PD Smetana 68, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Položka č.: 259962

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:23

    lept, 1989, 46 x 64 cm, sign. PD D. Smutný 89, č. 7/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Sozanský

    Z cyklu suterén

    Položka č.: 259963

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:24

    lept, 1978, 50 x 38,5 cm, sign. PD Sozanský 78, rám, autorský tisk, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Sozanský

    Z cyklu Animace krutosti

    Položka č.: 259964

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:25

    lept, 1996, 49 x 39,3 cm, sign. PD Sozanský 96, č. 16/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)