• Bohumil Ullrych

    Dívčí akt

    Položka č.: 260025

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:26

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 260026

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:27

    olej, karton, 23 x 30 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Bohumil Ullrych

    Pod mostem

    Položka č.: 260027

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:28

    olej, karton, 16 x 21 cm, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Uprka

    (1868-1929)

    Děcko se džbány

    Položka č.: 260028

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:29

    pálená patinovaná hlína, v. 18,5 cm, sign. vzadu na pod­stavci Fr. Uprka, výška 18,5 cm, značeno vtlačeně Pexider Letovice, plastika z pálené patinované hlíny představuje malé dítě v košilce se džbány, Morava, Pexider Letovice, kolem r. 1925. Plastika v perfektním stavu., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • B. Urban

    (1903-1997)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 260029

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:30

    akvarel, papír, 35 x 29,5 cm, sign. PD B. S. Urban, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Josef Velčovský

    V lese

    Položka č.: 260030

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:31

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Josef Velčovský

    Vrak

    Položka č.: 260031

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:32

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Velčovský

    U zdi nářků

    Položka č.: 260032

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:33

  • Josef Velčovský

    Tom Svoboda PF 2017

    Položka č.: 260033

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:34

    litografie, 2016, 21,5 x 10,6 cm, sign. LD J. Velčovský, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Velčovský

    Tom Svoboda PF 2018

    Položka č.: 260034

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:35

    litografie, 2017, 20,8 x 10,5 cm, sign. DU J. Velčovský, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zoltán Vén

    Miserable le querre

    Položka č.: 260035

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:36

    mědiryt, 1992, 10 x 12,5 cm, sign. PD, rám, č. 35/100

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Blanka Votavová

    (1933-2018)

    Jádro

    Položka č.: 260036

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:37

    akvatinta, 1988, 36,4 x 29,6 cm, sign. PD B Votavová 88, č. 9/15, na druhé straně papíru autorské razítko, papír těsně pod grafikou nepatrně odřen , antiqari.at Radhošťská

  • Karel Vysušil

    (1926)

    Položka č.: 260037

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:38

    litografie, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Vysušil

    (1926)

    Položka č.: 260038

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:39

    litografie, 24,3 x 13,5 cm, sign. DU K. Vysušil , autorský tisk

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Ležící akt

    Položka č.: 260039

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:40

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Otto Waldhaus

    BLLOW-ICE

    Položka č.: 260040

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:41

    fix, akvarel, karton, 49 x 69 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Andy Warhol d´apres

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.26

    Položka č.: 260041

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:42

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Wieczorok

    Položka č.: 260042

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:43

    olej, karton, 33 x 53,5 cm, sign. PD Wieczorok, rám

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Milan Zezula

    (1921-1992)

    Hlava a kůň

    Položka č.: 260043

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:44

    akvarel, tužka, tuš, papír, 8 x 7; 9,5 x 18 cm, sign. PD Zezula, rám

  • Mihaly von Zichy

    (1827-1906)

    Bars souvenirs

    Položka č.: 260044

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:45

    heliogravura, 16,5 x 14 cm, rám, grafika nedrží v rámu, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Zrzavý

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 260045

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:46

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Zrzavý

    Maska

    Položka č.: 260046

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:47

    ocelorytina, 7,5 x 5 cm, rám, vyryl Josef Herčík, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky (Konvolut 6 kreseb)

    Položka č.: 204860

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:02

    tužka, kvaš, papír, 1924, sign. Ullrych 24, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 204861

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočívající ženy

    Položka č.: 204863

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:06

    tužka, akvarel, papír, 1928, 19 x 28,5 cm, sign. PD B. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Klobouk

    Položka č.: 206131

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:08

    litografie, 1983, 6,2 x 11,3 cm, sign. DU Ctirad Stehlík 83, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ladislav Horáček

    Položka č.: 206567

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:10

    pastel, papír, 61 x 30,5 cm, při okraji naržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Lenka Kerelová

    Planeta

    Položka č.: 208322

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:12

    litografie, 1985, 22 x 13,8 cm, sign. PD L. Kerelová 85, č. 191/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 208327

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:14

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Sochy

    Položka č.: 208330

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:16

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)