• Veronika Palečková

    Strážkyně tajemství

    Položka č.: 250052

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:53

    litografie, 69,7 x 53,7 cm, sign. PD Veronika Palečková, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Emma Srncová

    Am a Ea

    Položka č.: 250053

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:54

    litografie, 2003, 20,8 x 69,8 cm, sign. PD Emma Srncová 2003, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Ema Srncová

    První námluvy

    Položka č.: 250054

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:55

    litografie, 2000, 47,5 x 63 cm, sign. PD Emma Srncová 2000, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Házená

    Položka č.: 250055

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:56

    serigrafie, 1990, 27 x 61 cm, sign. PD Jan Rýz 90, č. 84/150, celkový rozměr listu je 50 x 70 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Pralesní sporty

    Položka č.: 250056

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:57

    linoryt, 44 x 58 cm, sign. PD Bohdan Dušek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • František Hodonský

    Zimní trávy

    Položka č.: 250057

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:58

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Zdeněk Mézl

    Boj o katedrálu

    Položka č.: 250058

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:59

    dřevoryt, 47,5 x 35,5 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Markéta Bábková

    (1993)

    Domov

    Položka č.: 250059

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:00

    čárový lept, akvatinta, 2018, 20 x 25 cm, sign. PD M.Bábková, č. 8/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Eva Hašková

    Koníček

    Položka č.: 250060

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:01

    lept, akvatinta, 1991, 29 x 26,7 cm, sign. PD Eva Hašková 91, č. 49/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Uprostřed

    Položka č.: 250061

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:02

    suchá jehla, 1993, 16,7 x 11 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 19/40, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Kuklík

    Ke slunci

    Položka č.: 250062

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:03

    lept, akvatinta, 1977, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU L. Kuklík, rám, č. 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ladislav Kuklík

    Variace pohybu

    Položka č.: 250063

    Vyvolávací cena: 8.200 CZK (328 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:04

    lept, akvatinta, 1996, 58,7 x 48,7 cm, sign. DU L. Kuklík 1996, č. 11/120, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.200 CZK (328 €)

  • Jan Volf

    Svědomí hlodavec

    Položka č.: 250064

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:05

    lept, 42 x 32 cm, sign. DU Jan Volf, č. 31/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kamila Ženatá

    Kapky

    Položka č.: 250065

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:06

    suchá jehla, 1990, 65 x 50 cm, sign. PD Kamila Ženatá 90, č. 13/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně L. Čepeláka

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hvězda

    Položka č.: 250066

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:07

    bromostříbrná fotografie, 50,5 x 46 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Penízek

    Položka č.: 250067

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:08

    bromostříbrná fotografie, 1985, 52 x 48 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Marnost

    Položka č.: 250068

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:09

    kombinovaná technika, dřevo, 1996, 45 x 44,8 cm, sign. vzadu L. Postupa, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ladislav Rosík

    Reklama Chantelle v pařížském metru

    Položka č.: 250069

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:10

    fotografie, 26,7 x 39,6 cm, značeno vzadu autorským razítkem , nepatrně naražené rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ladislav Rosík

    Reklama Sunsilk v pařížském metru

    Položka č.: 250070

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:11

    fotografie, 30 x 39,5 cm, sign. vzadu DU Rosík, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Rosík

    Neznámá I.

    Položka č.: 250071

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:12

    fotografie, 40 x 22 cm, sign. vzadu PD Rosík, vzadu značeno autorským razítkem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Rosík

    Ella Fitzgerald

    Položka č.: 250072

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:13

    fotografie, 27,8 x 39,5 cm, značeno vzadu autorským razítkem a razítkem Fotokroužku Závodního klubu Kaučuk , antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Rosík

    Tváře Jazzu II.

    Položka č.: 250073

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:14

    fotografie, 1968, 28 x 39,2 cm, značeno vzadu autorským razítkem, naražené rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Saudek

    Virgin Veronika

    Položka č.: 250074

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:15

    autorsky kolorovaná fotografie, 1980, 40 x 30 cm, sign. PD Jan Saudek, autorsky popsáno: #120 Model print Print Finished: October 4, 1880, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Položka č.: 250075

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:16

    bromostříbrná fotografie, 23 x 35 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Karlův most

    Položka č.: 250076

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:17

    bromostříbrná fotografie, 1994, 18 x 24 cm, sign. PD Kollrus 94, autorská zvětšenina, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Pavel Kopp

    Neapol Piazza Dante

    Položka č.: 250077

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:18

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23 x 30 cm, sign. PD Kopp, č. 5/5, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem ČFVU, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techn…

  • Pavel Kopp

    Řím, Forum Romanum

    Položka č.: 250078

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:19

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1976, 23 x 30 cm, sign. PD Kopp, č. 3/5, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem ČFVU, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techn…

  • Pavel Kopp

    Florencie, Piazza Signoria 1975

    Položka č.: 250079

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:20

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23 x 30 cm, sign. PD Kopp, č. 1/5, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem ČFVU, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techn…

  • Pavel Kopp

    Palermo - soubor fotografií

    Položka č.: 250080

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:21

    24 x fotografie, 20,5 x 14,5 cm, všechny sign. PD Kopp, soubor byl vystaven v roce 2017 v Comune di Palermo - Archivio storico na Sicilii , volné listy v originálním kartonovém pouzdře, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu…

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Pavel Kopp

    Naše Normalizace - soubor fotografií

    Položka č.: 250081

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:22

    36 x fotografie, 20,5 x 14,5 cm, všechny sign. PD Kopp, č. 3/5, soubor byl vystaven 2019 na Tower Park Praha , volné listy v originálním kartonovém pouzdře, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky…

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)