• Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zatčení

    Položka č.: 228505

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:08

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Atelier K. Dudešek

    Položka č.: 228512

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:10

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • J. Bérová

    Město

    Položka č.: 228517

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:12

    linoryt, 1986, 18,6 x 12,7 cm, sign. PD J. Bérová 86, č. 94/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Třeboň – náměstí

    Položka č.: 228518

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:14

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:16

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Váza s růží

    Položka č.: 228798

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:18

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kohout (Ex Libris A. Chvála)

    Položka č.: 228815

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Busta a dívka

    Položka č.: 240149

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:24

    litografie, 19,5 x 15 cm, sign. PD B. S. Urban, papír na několika místech nalomený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyn…

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Portrét dívky

    Položka č.: 240789

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:26

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Vesnice

    Položka č.: 240794

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:28

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Kolektiv autorů

    Album známek

    Položka č.: 240813

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:30

    soubor poštovních známek a obálek v albu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Kluk a dívka

    Položka č.: 241009

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:32

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • František Hanák

    Portrét ženy

    Položka č.: 241015

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:34

    tužka, kvaš, papír, 90 x 65,7 cm, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Václav Plátek

    (1917-1994)

    Čínský motiv

    Položka č.: 241027

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:36

    tuš, akvarel, papír, 1948, 17 x 21,6 cm, sign. DU V. Plátek 1948, zažloutlý papír, na levém okraji papír odřen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Zasněžené sousoší

    Položka č.: 241035

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:38

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    Položka č.: 241735

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:40

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Husovo Běda! - studie

    Položka č.: 241925

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:42

    patinovaná sádra, 1934, v. 32 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Položka č.: 241928

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:44

    reliéf, patinovaná sádra, 1925, 24 x 17 cm, na zadní straně prasklina, která není patrná při pohledu zepředu, PN odštípnutá část sádry, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Adolf Zdrasil

    (1868-1942)

    Malé jezero

    Položka č.: 242380

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:46

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Šlechtic a poddaný

    Položka č.: 242422

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:48

    dřevoryt, 4 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Hubert Rüther

    (1886-1945)

    Litografie k pozvánce na Barevný večer / Bunten Abend

    Položka č.: 242445

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:50

    litografie, 1939, 14,5 x 20,7 cm, upostřed pozvánka přeložena (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • G. Bergman

    Jing jang

    Položka č.: 242447

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:52

    dřevoryt, 1965, 6,8 x 4,5 cm, sign. DU G. Bergman, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    Položka č.: 242451

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Muž na koze

    Položka č.: 242457

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:56

    litografie, 1958, 9,5 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 58, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Ulička mezi domy

    Položka č.: 242461

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:58

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • P. Míšek

    Pražský kohout

    Položka č.: 242471

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:00

    litografie, 15 x 6,5 cm, značeno PD P. Míšek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Křest v Jordánu

    Položka č.: 242475

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:02

    litografie, 1941, 29 x 19,2 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru, antiqari.at Radhošťská, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Malínský

    (1897-1979)

    Žena v šátku

    Položka č.: 242481

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:04

    litografie, 23,6 x 12,5 cm, sign. LD Jar. Malínský, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Na Kampě

    Položka č.: 242484

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:06

    barevná akvatina, 24,5 x 19,6 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Želva (Traag Maar Zeker in 1958)

    Položka č.: 242710

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:08

    dřevoryt, 7,5 x 11,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)