• Jitka Walterová

    (1947)

    Podzim

    Položka č.: 250626

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:52

    lept, 1977, 39 x 59,5 cm, sign. PD Jitka Waltrová 1977, č. 15/20, lehce pokčený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Šťasný princ

    Položka č.: 250627

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:53

    lept, 1974, 20,6 x 14,4 cm, sign. DU Jitka Waltrová, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Sloup Nejsvětější Trojice v Olomouci

    Položka č.: 250628

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:54

    lept, 1917, 26,2 x 19,5 cm, sign. PD KWellner 917, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Wünsche?

    Stavba na Letné

    Položka č.: 250630

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:56

    olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf A. Zahel

    (1888-1958)

    Kresba z cyklu Šáreckého (Listopad v Divoké Šárce)

    Položka č.: 250631

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:57

    pastel uhel, papír, 1936, 31,5 x 43 cm, sign. LD Ad. A. Z. 36, rám, na zadní straně štítek z výstavy Adolf A. Zahel - Soubor malířského díla v Obecním domě z roku 1940 (č. kat. 72), přípis z Jubilejní výstavy KVU Aleš v Brně 1938 a přípis z Členské výstavy kreseb SVU Aleš Praha v Hollaru 1944 , Anti…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Zachar

    (1950)

    Z cyklu Svetlo a tieň č. 3

    Položka č.: 250632

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:58

    fotografie, karton, 23,9 x 17,7 cm, sign. na zadní straně Daniel Zachar, Mladý svět ročník 1969, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Zavřel

    (1891-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 250633

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:59

    olej, lepenka, 48 x 68,5 cm, sign. PD Zavřel, rám, Antikvariát Dlážděná, žák J.Přibíka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 250634

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:00

    akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 32 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 250635

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:01

    akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 31,5 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Portrét dívky

    Položka č.: 250636

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:02

    tužka, papír, 27 x 20 cm, sign. PD Zívr, rám, studentská práce 20.- 30. léta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Skica k reliéfu

    Položka č.: 250637

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:03

    tužka, papír, začátek 60. let, 15 x 15 cm, rám, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Alois Zörner

    (1941)

    Figura

    Položka č.: 250638

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:04

    kombinovaná technika, papír, 1989, 50 x 35 cm, sign. DU Rudolf Zörner 1989, 45748, při horním okraji zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Vitíka na VŠUP v Praze, poté soukromý žák K. Svolinského, člen SVUČ a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 250639

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:05

    litografie D15, 1920, 10 x 6,1 cm, značeno na kameni 1920, příloha Veraikonu 1920, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Maska

    Položka č.: 250640

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:06

    ocelorytina, 7,5 x 5 cm, rám, vyryl Josef Herčík, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Zátiší

    Položka č.: 250641

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:07

    pastel, papír, 1945, 23,7 x 32,5 cm, monogr. PD V. Z. 45, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes, Bloku moravsko-slezských umělců v Brně, SVU Aleš

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Adamec

    Motorka

    Položka č.: 249636

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:00

    serigrafie, 2008, 70 x 99 cm, PD

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kateřina Adamová

    z cyklu V bajce

    Položka č.: 249637

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:01

    litografie, 2015, 50 x 35 cm, PD

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Roberto Alquati

    Kůň

    Položka č.: 249638

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:02

    fix na papíře, 2018, 33 x 33 cm, DU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Jan Bačkovský

    Bez názvu

    Položka č.: 249639

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:03

    digitální tisk, 2006, 75 x 75 cm, vzadu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Bařinka

    Chaotická malba II

    Položka č.: 249640

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:04

    kresba suchý pastel, 2001, 50 x 70 cm, PD

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Beldová

    Kmeny

    Položka č.: 249641

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:05

    olej na plátně, 2018, 60 x 75 cm, PD

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Nikola Beneš Semotánová

    Bez názvu

    Položka č.: 249642

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:06

    akryl na plátně, 2014, 45 x 45 cm, vzadu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Brázda

    Kolébání 1

    Položka č.: 249643

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:07

    grafika, 2004, 21 x 15 cm, DU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Jiří Brázda

    Kolébání 2

    Položka č.: 249644

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:08

    grafika, 2004, 21 x 15 cm, DU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Jiří Brázda

    Zahrajem si na trumpetu

    Položka č.: 249645

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:09

    grafika, 2008, 29 x 21 cm, DU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Alexander Cabadaj

    Zastavení na letní cestě

    Položka č.: 249646

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:10

    kombinovaná technika, 2019, 50 x 33 cm, DU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Linda Čihařová

    Artktidonoš – krystal ledu

    Položka č.: 249647

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:11

    kombinovaná technika na plátně, 2018, 60 x 60 cm, vzadu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Tomáš Čížek

    Hloubka

    Položka č.: 249648

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:12

    olej na plátně, 2018, 100 x 70 cm, PD

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Čížek

    Tíha

    Položka č.: 249649

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:13

    olej na plátně, 2018, 100 x 70 cm, PD

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor David

    Červené křeslo

    Položka č.: 249650

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:14

    akryl na plátně, 2008, 120 x 120 cm, vzadu

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook