Věštba nad Prahou

    Položka č.: 258399

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:58

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Eugénii kamarádce 1956

    Položka č.: 258316

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 23:00

    suchá jehla, ruční papír, 1956, 21, 5 x 12,2 cm, sign. PD F. Ketzek 56, rám, mírně pokrčený a zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • M. Buriánek

    Selka v kroji

    Položka č.: 258252

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 23:02

    olej, plátno, 1936, 37 x 27 cm, sign. PD M. Burianek-36, malba místy zkrakelována, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Molnár ?

    Pohled na horské štíty

    Položka č.: 264677

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:02

    olej, plátno na kartonu, 23,5 x 33 cm, monogr. PD M, rám, v horní části malby drobné hnědé skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Karel Přibyl

    Snový výjev

    Položka č.: 264676

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:04

    suchá jehla, 1966, 29,8 x 23,7 cm, sign. PD K. Přibyl 66, č. 5/5, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání u jezera

    Položka č.: 264607

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:06

    lept, akvatinta, 1920, 18,5 x 25,9 cm, sign. PD B. Ullrych 20, mírně zašlý papír, lehce ušpiněn, levý dolní roh papíru pokrčen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 264597

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:08

    akvarel, tuš, papír, 11,4 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Danihelka

    U sádku

    Položka č.: 263698

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:10

    tuš, papír, 1961, 25,5 x 36 cm, sign. PD F.V. Danihelka 1961, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Olga Vychodilová

    10 let galerie Zlatá Reneta

    Položka č.: 263696

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:12

    lept, 2003, 12 x 7,3 cm, sign. Du O. Vychodilová, pasparta, páska na paspartě na jednom místě odřená, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Svatý Václav

    Položka č.: 263693

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:14

    tisk, 50 x 38,5 cm, rám, v horní části papír polit, na rámu oděrky, v dolní části rám na jednom místě odštípnut, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 263660

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:16

    olej, papír, 20,2 x 13,9 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovký hřbitov

    Položka č.: 263657

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:18

    olej, karton, 9,5 x 16 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské domy

    Položka č.: 263656

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:20

    olej, plátno, 16 x 18 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Betlémská kaple v Praze

    Položka č.: 263655

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:22

    olej, karton, 13,5 X 15 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, na LD na přední straně nápis Praha, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    V objetí s koněm

    Položka č.: 263643

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:24

    litografie, 18,5 x 13,5 a 19,2 x 12,3 cm, sign. LD Troup, vytištěno na dvoulistu; zezadu vytišteno : SNDK, P. f. 1964; 2 nečitelné podpisy, nepatrně nažloutlý papír, uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • A. Václav Mašek

    Tančící figury

    Položka č.: 263638

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:26

    akvarel, papír, 26 x 53 cm, zašlý papír, na levém okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na klíně

    Položka č.: 263632

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:28

    tuš, papír, 28,5 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, papír nepatrně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    Položka č.: 263631

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:30

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie ženského aktu v pohybu II.

    Položka č.: 263630

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:32

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Vlající žena

    Položka č.: 263622

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:34

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Josef Liesler

    Neznámý anděl

    Položka č.: 263618

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:36

    litografie, 1986, 17,5 x 12,4 cm, sign. DU Liesler, značeno LD J.L. 86, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Zkřížené ruce

    Položka č.: 263616

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:38

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Novák

    Položka č.: 263538

    Vyvolávací cena: 1.599 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:40

    olej, karton, 48 x 69 cm, sign. PD V. Novák., rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.599 CZK (67 €)

    Banská Bystrica

    Položka č.: 263534

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:42

    olej, plátno, 51 x 61 cm, sign. PD, rám, malba mírně krakelována, rám mírně otlučen, antiqari.at Radhošťská

  • Rudolf Veit

    (1892-1979)

    Náměstí

    Položka č.: 263426

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:44

    lept, 12,5 x 19 cm, sign. PD Rudolf Veit, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Páv

    Položka č.: 263356

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:46

    litografie, 19 x 13,3 cm, sign. na kameni DU Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    Položka č.: 263348

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:48

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Jana Reinerová

    Playa de los cocos - Kuba

    Položka č.: 263347

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:50

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 263308

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:52

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 263298

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:54