• František Toman

    Alej u cesty

    Položka č.: 235102

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:56

    akvarel, papír, 1909, 43 x 29,3 cm, sign. LD Toman Fr. 11.9. 09, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Grilovaná kuřátka budou za chvilku.. Kuchař už sedí na vejcích

    Položka č.: 235330

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:58

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 16 cm, sig. PS Benetka, zezadu autorská razítka, na levém okraji papíru nepatrná šmouha, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opusti…

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Aha, už si na vás vzpomínám, vy jste pan Novák

    Položka č.: 235331

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:00

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 17 cm, sign. LH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Žena na poli

    Položka č.: 235381

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:02

    suchá jehla, 15 x 22 cm, sign. PD R. Štika, papír na levém okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Akt s příborem

    Položka č.: 235412

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:04

    tisk, 20,6 x 15,6 cm, na spodním okraji vepsáno modrou tužkou "Dalí", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Děti na saních

    Položka č.: 235441

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:06

    litografie, 1952, 8 x 13,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Čína)

    Koně

    Položka č.: 235888

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:08

    tradiční čínská vystřihovánka, 20,5 x 105 cm, poškozeno

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V.J. Hauk

    (1910)

    Chalupy

    Položka č.: 236376

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:10

    olej, karton, 40,5 x 54,5 cm, sign. PD J.V. Hauk, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Hudba

    Položka č.: 236534

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:12

    tisk, 1972, 23,2 x 63 cm, sign. PD. J. Kolář 72, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Theodor Pchálek

    Jablka s láhví a hrnkem

    Položka č.: 236581

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:14

    olej, plátno, karton, 35 x 42 cm, sign. PD T. Pchálek , rám, vzadu nalepen autorský štítek, vzadu razítko Českého fondu výtvarních umění, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fernand Léger

    (1881-1955)

    Klíče

    Položka č.: 236615

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:16

    tisk, 46 x 36 cm, vydalo: Musee Fernand Léger Biot, PD slepotiskové razítko, mírně zažlozutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wilhelm Grögler

    (1839-1897)

    Rozbytý džbán

    Položka č.: 236695

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:18

    tužka, papír, 12 x 8,3 cm, sign PD W. G. , papírová pasparta, na rubu razítko: Uměleská pozůstalot Fr. Kretz, pod paspartou popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wilhelm Grögler

    (1839-1897)

    Na prednášce

    Položka č.: 236696

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:20

    akvarel, tužka, papír, 23 x 18 cm, sign. LD Grösger, papírová pasparta, na rubu razítko: Uměleská pozůstalot Fr. Kretz, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Zezula

    (1935-2015)

    Kompozice

    Položka č.: 237044

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:22

    pastel, papír, 1969, 24,5 x 37,5 cm, sign. PD Zezula 69, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jablko nepadá daleko od stromu

    Položka č.: 237209

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:24

    litografie, 21 x 15,6 cm, značeno DU Lith. Jnst. v. Arnz 8 C - in Düsseld., nalepeno na kartoně, pravý horní roh papíru lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Před hostincem

    Položka č.: 237210

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:26

    litografie, 26,3 x 19,5 cm, nalepeno na kartóně, na papíru několik malých nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Duša

    U kamen

    Položka č.: 237214

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:28

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • U. Beck

    Pán na koni

    Položka č.: 237215

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:30

    litografie, 23,2 x 18 cm, značeno PU Lith. Jnst. von Arnz und Co in Düsseldorf, lehce zažloutlý papír, na papíře v tisku několik malých teček , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Kretschmer

    Setkání

    Položka č.: 237216

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:32

    chromolitografie, 25,3 x 19,5 cm, značeno PD J. G. Bach´s Verlag (Fr. Eugen Köhler)) Leipzig; LD Chromolith. inst. v. Gustav Leuitzsch, Gera (Reuss), papír lehce zažloutlý, na okrajích tmavší, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Kretschmer

    Setkání

    Položka č.: 237217

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:34

    chromolitografie, 25,3 x 19,5 cm, značeno PD J. G. Bach´s Verlag (Fr. Eugen Köhler) Leipzig, LD Chromolith. Inst v Gustav Leutzsc, Gera (Reuss), papír lehce zažloutlý, okraje papíru tmavší, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Duša

    Předení lnu

    Položka č.: 237222

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:36

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Linhart

    U Svídnice, Chrudimsko

    Položka č.: 237228

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:38

    olej, karton, 1931, 48,5 x 63 cm, sign. LD R. Linhart 31, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Dante

    Položka č.: 237435

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:40

    kolorovaný dřevoryt, 26 x 20,5 cm, sign. PD M. Florian, č. 8/50, papír na spodním okraji pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Ex Libris MP

    Položka č.: 237489

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:42

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 4/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Vesnice u jezera

    Položka č.: 237523

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:44

    litografie, 18,5 x 42,5 cm, sign. PD Jar. Krcal, papír na pravém okrajinenápadně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka ve slámě

    Položka č.: 237534

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:46

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. PD Moravec, č. 4/200, papír lehce zažloutlý, na okrajích je papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Z…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Auta

    Položka č.: 237537

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:48

    litografie, 22 x 28,2 cm, sign. PD, č. 31/50, papír na okraji lehce ztmavlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Hromec

    (1970)

    Tváře

    Položka č.: 237554

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:50

    laserový tisk, 2008, 12,4 x 9,8 cm, sign. PD Robert Hromec, vydal: D+Gallery, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Chudomel

    (1929)

    Vesnice

    Položka č.: 237557

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:52

    litografie, 1989, 18 x 26 cm, sign. J. Chudomel 89, č. 16/64, pravý okraj papíru zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Pradleny

    Položka č.: 237605

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:54

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1925, 18,4 x 26,4 cm, sign. LD Ullrych 25, papírová pasparta, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook