• Josef Herčík

    (1922-1999)

    Zvonící kašna a Belveder

    No.: 253848

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 22:54

    oceloryt, 11,7 x 12 cm, značeno PD J. Herčík, paspartra, , the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Za betlémskou hvězdou

    No.: 254021

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 22:56

    dřevoryt, 13,8 x 8,2 cm,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zámek (PF 1965 Jar. Koupil)

    No.: 254056

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 22:58

    litografie, 1964, 8,1 x 11,3 cm, sign. PD Hlinovský 64, použito jako PF,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    No.: 254057

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 23:00

    litografie, 1920, 5,8 x 5,8 cm, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Listy

    No.: 254070

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 23:02

    litografie, 1991, 18 x 28 cm, uprostřed přeloženo,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Busta dívka (P.F. 1993)

    No.: 254071

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:02

    litografie, 1992, 15,5 x 20 cm, sign. PD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman of …

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava s větví (P.F. 1989)

    No.: 254074

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:04

    litografie, 1988, 16 x 8 cm, sign. LD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman of The…

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    PF 1938 Paulusovi

    No.: 254096

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:06

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Týden pro duševní zdraví

    No.: 254199

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:08

    tisk, plakát, 1996, formát A2 cm,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Josef Jíra 1929-1999

    No.: 254257

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:10

    tisk, plakát, 51,5 x 36 cm, plakát k výstavě v Galerii Bayer&Bayer, Praha, galerii Vltavín, Praha, galerii U Boučků a kapli sv. Vavřince, Malá Skála a v Muzeu a Pojizerské galerii, Semily, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Česká secese - Umění 1900

    No.: 254259

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:12

    tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    No.: 254260

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:14

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Estimate: k CZK

    Off Program… příští vlna

    No.: 254272

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:16

    tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k Pražskému divadelnímu festivalu Mozart Open, 1994,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Experiment Damokles

    No.: 254273

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:18

    tisk, plakát, 82 x 57 cm, režije Josef Budínský, Činohra slovenského národního divadla, přo okrajích otřepený papír, na několika místech natrženo,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Aleš Synek

    Pozvánka

    No.: 254280

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:20

    tisk, plakát, 29,4 x 42 cm, sign. PD Aleš Synek, pozvánka na oslavu znovuotevření zdevastované zahrady v Kapucínské ulici na Hradčanech v Praze 9.8. 1979, lehce zažloutlý, několikrát přeložený, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Národní galerie v Praze

    No.: 254288

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:22

    tisk, plakát, 57 x 82 cm,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Art Brut v Českých zemích

    No.: 254291

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:24

    tisk, plakát, 2008, 84 x 58 cm, plakát k výstavě v Muzeu umění Olomouc,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    IN MEMORIAM

    No.: 254293

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:26

    tisk, plakát, 1991, 95 x 62 cm, plakát ke spkupinové výstavě v Mánesu autorů zemřelých v posledních 20. letech, jako např. Jiří Balcar, Eva Kmentová, Vladimír Boudník, Libor Fára, Mikuláš Medek, Robert Piesen a další ,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jan Studený

    Zima

    No.: 254653

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:28

    akryl, sololit, 2006, 13 x 28 cm, sign. LD Stu 06, rám, na zadní straně autorský štítek,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jana Reinerová

    Minaret

    No.: 254968

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:30

    lithography, 32 x 37 cm, signed lower/middle Jana Reinerová, no. 19/68, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mnichov

    No.: 255058

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:32

    olej, karton, 15 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Strom

    No.: 255092

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:34

    akvarel, tužka, papír, 19,5 x 27,7 cm, PD F. X. Harlas, rám,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Les

    No.: 255093

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:36

    tuš, akvarel, papír, 26 x 34 cm, LD F. X. Harlas, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Switbert Lobisser

    (1878-1943)

    Cesta Marie přes hory

    No.: 255182

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:38

    dřevoryt, 15 x 32 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky,

  • Jana Reinerová

    Ještěd

    No.: 255416

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:40

    litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Hannah Höch

    (1889-1978)

    Ex libris

    No.: 255423

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:42

    tisk, 9,5 x 7 cm, značeno PD H. H.,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jana Reinerová

    Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

    No.: 255960

    Auction price: 4.400 CZK (184 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:44

    litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 4.400 CZK (184 €)

  • Jana Reinerová

    Let

    No.: 255961

    Auction price: 4.200 CZK (175 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:46

    litografie, 26,5 x 34,9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 2/18, nepatrně zašlý papír, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 4.200 CZK (175 €)

  • Karel Benetka

    Pražská povodeň 2002

    No.: 256064

    Auction price: 1.750 CZK (73 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:48

    sítotisk, 2002, 23,5 x 37 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10,

    Current price: 1.750 CZK (73 €)

  • Stanislav Diviš

    Houby

    No.: 256080

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:50

    serigrafie, 2003, 45 x 30,7 cm, sign. PD Diviš 2003, č. 58/100, , studied Restoring subject at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of the group Tvrdohlavi