• Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 259685

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:58

    uhel, papír, 1903, 40 x 30 cm, sign. PD Al. Belka, rám, na zadní straně popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Položka č.: 259621

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:00

    lept, 1984, 32,5 x 46,8 cm, sign. PD D. Smutný 1984, pasparta, autorský tisk, pasparta mírně otřepena, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    Z Dalmácie

    Položka č.: 259497

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:02

    kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír, 17 x 21,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Olga Starková

    Karlův most

    Položka č.: 259248

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:04

    litografie, 11,8 x 12 cm, sign. PD Olga Starková, a.t., DU p. Čemrové, papír nepatrně ušpiněn, na okrajích (mimo tisk) papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Mikoláš Axmann

    Schody do lesa

    Položka č.: 259245

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:06

    litografie, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, č. 5/5, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Sedím tu na mezi...

    Položka č.: 259244

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:08

    suchá jedla, 1989, 49,5 x 39 cm, sign. PD Jana Bergerová 89, č. 7/15, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Ž. Hofmanová

    Pole

    Položka č.: 259216

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:10

    olej, plátno, 1985, 33 x 35 cm, sign. PD Ž. Hofmanová 85, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Položka č.: 259199

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:12

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Silnice

    Položka č.: 259181

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:14

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Vesnice u lesů

    Položka č.: 259167

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:16

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce v krajině

    Položka č.: 259155

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:18

    olej, karton, 17,8 x 12,8 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Most v podhůří

    Položka č.: 259154

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:20

    olej, plátno, 8,5 x 18 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zídka v krajině

    Položka č.: 259149

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:22

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Libor Beránek

    Kameničky

    Položka č.: 259085

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:24

    litografie, 1998, 27,3 x 40 cm, sign. PD Libor Beránek 1998, č. 10/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Božena Augustinová

    (1939-2005)

    Victoria regia

    Položka č.: 259084

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:26

    litografie, 1994, 32 x 24 cm, sign. PD Božena Augustinová 94, č. 25/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Petr Fiala

    (1896-1980)

    Slon

    Položka č.: 259082

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:28

    litografie, 2009, 24,5 x 17 cm, sign. PD Fiala 2009, a.t., antiqari.at Radhošťská

  • Karel Svolinský

    Datel

    Položka č.: 259081

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:30

    dřevoryt, 9,7 x 5,2 cm, sign. PD KSvolinský, značeno v desce KS, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Fernard Lematte daprès

    (1850-1929)

    Johanka z Arku

    Položka č.: 259074

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:32

    textilie, 33,5 x 19 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 259072

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:34

    akvarel, tuš, papír, 1994, 28 x 41 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Pavelka

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 259067

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:36

    akvarel, textil, 1996, 15 x 11 cm, sign. PD Pavelka 96, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Portrét H. Děrdy

    Položka č.: 259066

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:38

    tužka, papír, 1977, 39,5 x 27 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Hubert Děrda

    (1923-?)

    Na procházce v parku

    Položka č.: 259065

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:40

    olej, malířská lepenka, 25 x 35 cm, monogr. LD RHD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Hubert Děrda

    (1923-?)

    Dvě ženy

    Položka č.: 259064

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:42

    olej, malířská lepenka, 35 x 25 cm, sign. LD H. Děrda, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Hubert Děrda

    (1923-?)

    Portrét muže v županu

    Položka č.: 259063

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:44

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel sv. Jakuba v Brně

    Položka č.: 259051

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:46

    kolorovaná mědirytina, 16,7 x 11,4 cm, značeno LD Gez. v. C. Wurbs a PD Stahlst. v. F. Hofer, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    Položka č.: 259046

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:48

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Vrátný?

    Položka č.: 258548

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:50

    olej, plátno, 39,3 x 48,3 cm, sign. PD, při okraji zašpiněno, drobně natržené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • F. Purghart

    Lesní cesta

    Položka č.: 258453

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:52

    tužka, papír, 1925, 12 x 17,5 cm, sign. PD F. P 25, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Orfeus

    Položka č.: 258450

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:54

    dřevoryt, ruční papír, 1958, 35,3 x 43,5 cm, sign. PD Čeněk Pražák 58, č. 3/15, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Bradáče a F. Tichého, člen skupiny Máj a skupiny März v Linci

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Sexus

    Položka č.: 258449

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 22:56

    dřevoryt, 1958, 21,6 x 41,2 cm, sign. PD Čeněk Pražák 58, č. 5/15, při okrajích mimo tisk nepatrně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Bradáče a F. Tichého, člen skupiny Máj a skupiny März v Linci